УжНУ – у десятці кращих класичних університетів України та на 25 місці в консолідованому рейтингу вишів 2018 року

Інформаційний портал Освіта.ua оприлюднив щорічний консолідований рейтинг українських вишів 2018 року.

УжНУ – у десятці кращих класичних університетів України та на 25 місці в консолідованому рейтингу вишів 2018 року

Він охоплює 237 закладів вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні виші», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також «Кращі навчальні заклади областей України».

Цьогоріч змінилися критерії відбору, використані традиційні показники рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus», але водночас до уваги не брався світовий рейтинг Webometrics, натомість був включений новий показник «Бал ЗНО на контракт».

Згідно з результатами, УжНУ отримав 10 місце серед найкращих класичних університетів України та 25 – у загальному консолідованому рейтингу.

У рейтингу також взяли участь виші із Закарпаття - Мукачівський державний університет (208-210 місце), Закарпатська академія мистецтв (213 місце) та Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ (219 місце).

За результатами Консолідованого рейтингу, перше місце отримав Київський національний університет ім. Шевченка.

10 липня 2018р.

Теги: рейтинг, УжНУ, десятка, виші

Коментарі

медик 11.07.2018 / 13:59:11
на медичному є викладач жінка з історіі, так ціни в неі за екзамен страшні, завищені, біля 200 зелених і то знає весь медфак

Подія 11.07.2018 / 13:01:34
А що в Ужгороді ще є університет?
О це новина!!!

Вася 11.07.2018 / 11:32:00
Змiни мусять бути! Але це пiсля виборiв! Все залежить вiд влади!

Віктор 10.07.2018 / 22:08:16
Міфи про страшенну корупцію в університеті розганяють самі студенти. Для дуже багатьох них це спосіб обману батьків з метою отримання грошей у твердій валюті для "здачі іспитів", бо викладач - корупціонер. Тому батьки і розповідають про "страшенних корупціонерів". Останнім часом така практика дуже поширилась.
Звичайно, випадки корупції в університеті є. Як і в усьому суспільстві, як і у всіх сферах. Але "страшенно" - це маніпуляція.
Ну а "Свій" і "Закарпатка" мабуть, одна і та ж людина - маніпулятор і брехун. Закарпатці дуже стараються давати своїх дітей саме в УжНУ.

Міша 10.07.2018 / 16:54:58
Університет за останні роки однозначно став кращим, а головне відкритішим!

Свiй 10.07.2018 / 15:52:54
Ващука нема 4 роки, а бардак продовжують новi мененджери!

Випускник 10.07.2018 / 15:23:19
Приємно, що рідний університет показує гарний результат. Зараз у вищій школі дуже складні часи, тому вдвічі приємніше бачити успіх. Молодці!

Степан 10.07.2018 / 15:14:45
вій та закарпатка - не смішіть людей. Рівень освіти в УжНУ дуже достойний. Той хто хоче вчитися - той буде вчитися. Хто не хоче завжди буде шукати відмовки. А про корупцію запитайте горе-менеджера Ващука, він у ній спеціаліст

Степан 10.07.2018 / 15:14:13
Свій та закарпатка - не смішіть людей. Рівень освіти в УжНУ дуже достойний. Той хто хоче вчитися - той буде вчитися. Хто не хоче завжди буде шукати відмовки. А про корупцію запитайте горе-менеджера Ващука, він у ній спеціаліст

Закарпатка 10.07.2018 / 14:41:33
Це просто смішно.Самі закарпатці намагаються не йти й не давати своїх дітей до УжНУ - через корупцію в закладі.

Свiй 10.07.2018 / 13:54:43
Тобто на передостанньому!

НОВИНИ: Соціо

16:53
Велоподорож до лісу: одноденна екоосвітня мандрівка для підлітків Фото новина
13:15
На Закарпатті розквітли перші весняні квіти Фото новина
11:43
У Довгому на Хустщині попрощаються з полеглим на війні Героєм Віктором Шевченком Фото новина
11:02
Презентація видання «Січові стрільці на Закарпатті» відбудеться в Мукачеві Фото новина
19:46
Дендропарк в санаторії "Карпати" Фото новина
18:11
На Закарпаття евакуювали 85-річну жінку із прифронтової території Фото новина
17:24
У Нацпарку "Синевир" ведмеді почали виходити із зимової сплячки Фото новина
15:19
На Драгобраті 16-річна лижниця заблукала в тумані Фото новина
13:21
На Говерлі оновили зимові маршрути для туристів Фото новина
12:45
Пригода біля Скакала: екоосвітня мандрівка до водоспаду для дітей Фото новина
11:01
У Берегові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Олегом Бузулюком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 18 лютого
18:19
Закарпаття прийняло ще одну родину з прифронтового регіону Фото новина
17:11
Майже 17 тисяч осіб перетнули кордон пішки через КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» Фото новина
16:25
Прикордонники зірвали спробу незаконного перетину кордону на Закарпатті Фото новина
12:14
/ 2
На Закарпатті перед залізничними переїздами встановлюють знаки «Стоп» через відключення світлофорів
11:04
На війні з рф поліг захисник із Нижнього Солотвина на Ужгородщині Олексій Романенко Фото новина
10:06
/ 1
У Мукачеві щодня о 9:00 зупинятимуть транспорт для хвилини мовчання
08:44
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 17 лютого
18:13
/ 4
Столітній ювілей відсвяткувала педагогиня з Ужгорода Фото новина
16:21
У селі Люта на Великоберезнянщині попрощалися із захисником Юрієм Галаговцем Фото новина
15:30
/ 1
У горах Рахівщини заблукала туристка зі Львова Фото новина
15:12
Скеля Чур, язичницьке капище й аура пралісів – Карстовий міст у Карпатах Фото новина
13:01
/ 2
Рятувальники на Драгобраті допомогли туристам, які заблукали під час спуску Фото новина
12:22
На Ужгородщині нетверезий водій наїхав на 65-річну жінку Фото новина
» Всі новини