В Україні у 3100 таборах живе понад 100 тисяч циган – Князєв

В Україні більше 100 тисяч ромів живе у таборах.

В Україні у 3100 таборах живе понад 100 тисяч циган – Князєв

Про це розказав очільник Національної поліції України Сергій Князєв, повідомляє прес-служба МВС.

За його словами, в Україні є близько 3100 місць компактного проживання ромів, загальною чисельністю більше 100 тисяч осіб.

"Це кількість ромів, які проживають саме в таборах. У цьому році до поліції надійшло шість повідомлень щодо нападу на такі поселення: три – у Києві, два – Львівська область, одне – у Тернопільській", - повідомив очільник НПУ.

 

07 липня 2018р.

Теги: цигани, роми, табір

Коментарі

пенсіонер 2018-07-09 / 14:45:21

Якби хтось з італійських дипломатів дізнався, що офіційний Київ ідентифікує "циганів" як "ромів", міжнародний скандал був би грандіозним. З наслідками, ще по-круче, ніж мадяри блокують Україні НАТО...
Було би щось на кшталт, як Греція років 20 блокувала Македонії вступ до ЄС через назву країни. І таки добилися того, що Македонію буде переіменовано на Північну Македонію.

Безграмотність та поверхова заочна освіта - ось основна риса наших урядовців (Гройсман із заочною освітою у філії МАУПУ!)!

пенсіонер 2018-07-09 / 12:52:16

"Володі"

Прочитайте всі мої коменти під цим постом - там є загальна відповідь на ваше питання.
А, якщо коротко: закон один для всіх і всі державні органи мають ЩОДЕННО виконувати свої обов'язки.
А ЗМІ, свідомі громадяни мають ЩОДЕННО конструктивною критикою нагадувати держ. владі, де вона не доробляє.
Іншого "рецепту" під час економ. кризи та війни в Україні, на мою думку, не існує.
Теж з повагою)

Володя для пенсіонера 2018-07-09 / 11:16:43
Интересно, уважаемый пенсионер, а как Вы видите решение проблемы цыганских таборов в Украине? Ведь никто не отрицает, что такая проблема есть.
С уважением

О.Д. 2018-07-09 / 05:14:06
Слово "роми" вам, на догоду Євросоюзу, втюхує влада, в даному випадку - поліція, яка є автором публікації. Закарпаття онлайн, яке є автором заголовка, використовує споконвічне українське слово "цигани", яке є в одинадцятитомному "Словнику української мови".

Вуву 2018-07-09 / 04:46:12
Чого журналісти так вперто нам "втирають" слово роми ... Коли вони від самого свого початку цигани.?

пенсіонер 2018-07-08 / 18:25:38
Володі

Я вам назву десятки категорій громадян України, яким держава за роки своєї Незалежності багато чого не додала ЗГІДНО ЗАКОНУ.
Але в Конституції України нема ані ромів, ані шахтарів, ані вчителів чи лікарів. Є ГРОМАДЯНИ України. Крапка. І до всіх закон має діяти однаково через ЩОДЕННУ роботу ВСІХ державних органів.

Інших підходів у цивілізованому світі ДО ПОВНОЦІННИХ ГРОМАДЯН нема і не може бути.
Інша річ, приватні благодійні фонди, Червоний Хрест, різні приватні гуманітарні місії.
Вам, скоріше всього, туди із своєю проблематикою.

Володя Степану Круку 2018-07-08 / 15:03:13
Я не согласен с выводом "Незаслужених громадян України!!!".

Когда они были детьми - государство не сильно хотело вникать в их проблемы, реально учить и давать профессию. А когда они выросли - государство просто не знает, что с ними делать. А чтобы выжили - даёт пособия.

Поэтому ВЫВОД: социалка для ромов - этот тот "штраф", который государство ежемесячно платит (как правило) неграмотным, неработающим ромам (и не только им) с наших налогов.

А чтобы исправит ситуацию - нужно дать ромам образование и работу. Да тяжело будет, да, затратно, но другого пути нет. Тогда и социалки не будет. Вы ведь, Степан, точно не на социалке живёте.

С ув.

Степан Крук 2018-07-08 / 10:08:25
Достатньо вдумливо прочитати коментарі "пенсіонер", щоб зрозуміти, що в Україні реально існує неформальна "пільгова категорія" громадян. Незаслужених громадян України!!! Охороняємих і недоторканих...

Подія 2018-07-07 / 23:02:14
Із усього прочитаного напрошується запитання:
То ж за що і якої курчої м... ми платимо податки? Щоб утримувати, догождати і захищати цей бедлам на догоду новій поліції?

Вуву 2018-07-07 / 22:42:40
От власне ...
Держава робить вигляд що платить працівникам зарплату (на яку важко навіть вижити)
Працівники роблять вигляд що працюють.
Цигани роблять вигляд що вони громадяни але без певного громадянства
... Що платять податки ... але отримують гроші від соціального фонду допомоги (в тому числі і по народженню дитини.
Контролюючі органи роблять вигляд що контролюють ... Але отримують зарплату.
Далі починай читати з початку.

Володя пенсионеру 2018-07-07 / 22:09:31
Пенсионер, Вы, наверно, догадываетесь, как неграмотному получить права. Просто в слух не говорите.

пенсіонер 2018-07-07 / 21:10:40

І ще. Які МРЕО видавали та видають циганам водійські права, якщо вони ані читати, ані писати на 99,9999% не вміють? Не те, щоби вивчити ПДД та й ще правильно тиснути кнопки на комп'ютері???

пенсіонер 2018-07-07 / 18:07:34

Питання до Князєва.
Якщо відома кількість цих таборів та їх мешканців, де результати перевірки цих осіб:
- міграційною службою на наявність паспортів, постійної чи тимчасової реєстрації?
- актів обстежень соціальних служб за "дитячими грошима"?
- військ.коматів на відмітки обліку, призову чи мобілізації?
- органів адмін. нагляду за судимими чи умовно засудженими?
- податкової на заповнення податкових декларацій осіб, що працюють на заробітках?
Де ЩОДЕННА робота ВІДПОВІДНИХ ОРГАНІВ ПО ЗАКОНУ щодо цієї категорії громадян???

Вуву 2018-07-07 / 16:44:27
Чуєш ... кнєзю ... А до тебе ніяких повідомлень не надходило з боку потерпілих громадян від циганського приставання і обкрадання (квартир в тому числі) ... Розповсюдження і збут наркотиків ... Пограбунків ... ???
P.S.
Але наведена статистика циганів "законослухняних" ... Що "живуть" поза всякими законами вражає.

Вуву 2018-07-07 / 16:37:16
Колись була пісня де співали такі рядки : ....
"Мой адрес ні дом і нє уліца ...
... Мой адрес совєтський союз ...
Точно що написали про циганів.

Степан Крук 2018-07-07 / 12:17:26
Питання потрібно вирішувати кардинально! Князєв просто зобовязаний забезпечити охорону законопослушних громадян України від циганської нечисті! Але схоже, що він прийняв курс на захист нечесті...

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн