В Ужгороді завершують реконструкцію площі Кірпи (ВІДЕО)

Уже декілька місяців в Ужгороді біля залізничного вокзалу проводять реконструкцію площі Кірпи.

В Ужгороді завершують реконструкцію площі Кірпи (ВІДЕО)

Демонтували прибардюрну частину, зняли асфальтобетонне покриття, відновили його та виклали нові тротуари. Також змінили схему руху – зараз вона здійснюється за коловою системою.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Круг – ви знаєте, що його там не було. Там був овал, еліпс, як ще можна цю фігуру назвати. Зараз круговий рух. Круговий рух, ви знаєте, у нас по місту Дружби народів. Є кольцовий рух. Цей рух більш організовує автомобільний транспорт. Розширили межі, зробили більш просторі площадки для висадки пасажирів, для того, щоби не було заторів. І бачимо, що уже на сьогоднішній день уже є результат цієї роботи.

Проект щодо площі Кірпи пройшов необхідні експертизи, тендерні системи, погоджений усіма інстанціями, у тому числі Управлінням патрульної поліції у Закарпатській області. На площі уже поставили дорожні знаки, нанесли розмітку та позначили межі для паркування автомобілів. Однак роботи ще не повністю завершені.

Олександр КОВАЛЬЧУК, т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в Закарпатській області

На даний час на площі Кірпи у суботу нанесені розмітка, але ще, наскільки повідомлено Ужгородською міською радою, ще не повністю введена в експлуатацію, Тобто, не було ще комісії з Ужгородською міською радою по прийняттю даного об’єкта. Коли буде комісія, якщо буде запрошено Управління патрульної поліції, ми приймемо участь у прийнятті даного об’єкта і розглянемо усі питання щодо організації дорожнього руху.

В Ужгородській міській раді кажуть: на площі Кірпи уже відбуваються завершальні роботи. Після повного упорядкування там зеленої зони, об’єкт буде прийнятий і зданий у експлуатацію.

05 липня 2018р.

Теги: реконструкція, площа

Коментарі

пенсіонер 06.07.2018 / 13:42:02

Ну, це ж треба було так намутити з розміткою для пішоходів, для гостей міста з центрального входу вокзалу! Більшість людей йде ПРЯМО до автобусної зупинки, а не на таксі!
Дятле Бабідорич, що ж ти, паскудник, ВКОТРЕ начудив? Ти же, козле, не все життя за кермом власного авто (що припарковане на приватній стоянці направо) сидіти будеш!

Тарас 05.07.2018 / 21:17:02
Соромно!!!!!! Чим пишатися ??? 2 роки робити , що мож зробити за мiсяць.

567 05.07.2018 / 19:00:51
"Кілька місяців проводять реконструкцію" - зруйнували площу і залишили в зруйнованому стані майже на пів року! Ганьба! "Міське господарство". А після укладання асфальту ще майже місяць! збирались нанести дорожню розмітку. І нанесли так, що з центрального входу вокзалу не можна повернути в сторону проспекту через нанесену суцільну лінію! З вокзалу - на радванку, дорогі ужгородці і гості міста!

Андрій 05.07.2018 / 13:57:44
Особливо "зручно" на повороті з пл. Кірпи на пр.Свободи. Там, нажаль, залишилась невирішена проблема... На куті будинок і вузький прохід для пішоходів.

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 1
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини