"Карпатська Січ" протестує під обласним управлінням поліції в Ужгороді проти приватної поліції та псевдоактивістів (ВІДЕО)

Пряму відеотрансляцію ведуть з місця події активісти організації.

"Карпатська Січ" протестує під обласним управлінням поліції в Ужгороді проти приватної поліції та псевдоактивістів (ВІДЕО)

Перед будівлею Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області нині - протести. Так, під адмінбудівлю обласної поліції прийшли активісти організації "Карпатська Січ", правники та націоналісти, аби вислрвити протест "проти приватної поліції та псевдоактивістів".

Крім того, участь у протесті бере батько загиблої на Берегівщині за дивних обставин поліцейської Катерини Карнаухової. 

До націоналістів вийшло все керівництво ГУНП та губернатор Закарпатської області, яким було оголошено спільні вимоги та надані терміни для їх виконання

04 липня 2018р.

Теги: протест, поліція, Карпатська Січ

Коментарі

Степан Крук 2018-07-05 / 17:56:31
Вимоги КС є виправданими! З одного боку вони дали зрозуміти "губернатору", що не дозволять використовувати тітушняк для досягнення ним як політичних цілей, так і тактичних. Адже намагання Москаля зробити рупором громадськості абсолютно неадекватних та низькопробних осіб - це виклик громадському руху! З іншого боку хлопці нагадали поліції, що губернатори міняються, а закон та права кожного із нас є вічними... Молодці хлопці! Лиш би не ссучилися...

пенсіонер 2018-07-05 / 16:24:31
Раз такий сміливий, то піди розкажи Деяку відкрито як він говорить. Там може і в писок заробиш трепло.
А то інтригуєш тут брехло

2 qwerty 2018-07-05 / 11:20:45
Скажи, бо заінтригував

Qwerty 2018-07-05 / 08:55:28
Ще трохи і Деяк заплаче!!! Хай вспомнить ким він був і звідки виліз??? Хай розкаже чим він заробляє на життя і хто спонсурує Карпатську Січ!!!

Наталка Майстренко 2018-07-04 / 20:51:38
Н-но, Тарасе, дякую тобі за прямі і відверті вимоги із запитаннями. Про те, що назвав речі і події, що відбуваються у ЗХакарпатті, своїми іменами. Дякую, що ти підняв голос і чинному керівнику ОДА задав запитання про його "танці" з курвами. Але я не почула відповіді від пенсіонера.Він і далі блазнює

Саша 2018-07-04 / 19:55:39
Ступак пробувала 24.06.18 не дати вивести 24 вагони деревини, оформленої як дрова . І це після тих погодніх катастроф!!! Деревину щасливо вивезли .

Іван 2018-07-04 / 19:26:44
Зі Ступачкою в Чопі на дараб ср..ти ніхто не піде. Там цю аферистку добре знають. Загарбала безкоштовно житло для чоловіка, коли працювала в міськоаді керуючою та за безцінок прихватила приміщення яке зараз здає в оренду. Син наркоман, обікрав ромського барона, чоловік поки вона заробітчанством займається по дівкам бігає. Це весь Чоп знає і смться з неї

ужгородець 2018-07-04 / 17:51:59
Парадоксальна річ. Якась бабисько Ступачка і напівдебіл Данацко зуміли зіштовхнути лобами міліцію і Карпатську Січ.
Якась недороблена лахудра манімпулює мужиками, частина з яких була під кулями.
Хто ж за нею стоїть? Бо в противному випадку уже був з нею розібралися, або одні або інші.
Але поки що Лора кукловодить. А дід Гена уже здорово здав. Не козак уже.

Бачі 2018-07-04 / 17:25:39
А що означає 88 в ніку наводящого порядок? Ніхто не знає часом? ;)

До Василь 2018-07-04 / 17:21:09
Мацоло, то ти? Но не палися вже так.

Василь 2018-07-04 / 17:14:43


Хамство. Коментар видалено. Адмін


КС88 2018-07-04 / 15:13:14
Присутні були НР Карпатська Січ, Правий сектор, Національний корпус, спілки учасників бойових дій: Об'єднані війною та Колган, спортсмени та студенство.
Сама активна громадськість, котра наведе порядок в країні.

Митро 2018-07-04 / 13:18:15
Опять шапки на голову понапялювали. Їх перших треба сажати бандюки.

не уразумел 2018-07-04 / 12:08:56
що за приватна полюція, я щось пропустив?

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини