"Карпатська Січ" протестує під обласним управлінням поліції в Ужгороді проти приватної поліції та псевдоактивістів (ВІДЕО)

Пряму відеотрансляцію ведуть з місця події активісти організації.

"Карпатська Січ" протестує під обласним управлінням поліції в Ужгороді проти приватної поліції та псевдоактивістів (ВІДЕО)

Перед будівлею Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області нині - протести. Так, під адмінбудівлю обласної поліції прийшли активісти організації "Карпатська Січ", правники та націоналісти, аби вислрвити протест "проти приватної поліції та псевдоактивістів".

Крім того, участь у протесті бере батько загиблої на Берегівщині за дивних обставин поліцейської Катерини Карнаухової. 

До націоналістів вийшло все керівництво ГУНП та губернатор Закарпатської області, яким було оголошено спільні вимоги та надані терміни для їх виконання

04 липня 2018р.

Теги: протест, поліція, Карпатська Січ

Коментарі

Степан Крук 2018-07-05 / 17:56:31
Вимоги КС є виправданими! З одного боку вони дали зрозуміти "губернатору", що не дозволять використовувати тітушняк для досягнення ним як політичних цілей, так і тактичних. Адже намагання Москаля зробити рупором громадськості абсолютно неадекватних та низькопробних осіб - це виклик громадському руху! З іншого боку хлопці нагадали поліції, що губернатори міняються, а закон та права кожного із нас є вічними... Молодці хлопці! Лиш би не ссучилися...

пенсіонер 2018-07-05 / 16:24:31
Раз такий сміливий, то піди розкажи Деяку відкрито як він говорить. Там може і в писок заробиш трепло.
А то інтригуєш тут брехло

2 qwerty 2018-07-05 / 11:20:45
Скажи, бо заінтригував

Qwerty 2018-07-05 / 08:55:28
Ще трохи і Деяк заплаче!!! Хай вспомнить ким він був і звідки виліз??? Хай розкаже чим він заробляє на життя і хто спонсурує Карпатську Січ!!!

Наталка Майстренко 2018-07-04 / 20:51:38
Н-но, Тарасе, дякую тобі за прямі і відверті вимоги із запитаннями. Про те, що назвав речі і події, що відбуваються у ЗХакарпатті, своїми іменами. Дякую, що ти підняв голос і чинному керівнику ОДА задав запитання про його "танці" з курвами. Але я не почула відповіді від пенсіонера.Він і далі блазнює

Саша 2018-07-04 / 19:55:39
Ступак пробувала 24.06.18 не дати вивести 24 вагони деревини, оформленої як дрова . І це після тих погодніх катастроф!!! Деревину щасливо вивезли .

Іван 2018-07-04 / 19:26:44
Зі Ступачкою в Чопі на дараб ср..ти ніхто не піде. Там цю аферистку добре знають. Загарбала безкоштовно житло для чоловіка, коли працювала в міськоаді керуючою та за безцінок прихватила приміщення яке зараз здає в оренду. Син наркоман, обікрав ромського барона, чоловік поки вона заробітчанством займається по дівкам бігає. Це весь Чоп знає і смться з неї

ужгородець 2018-07-04 / 17:51:59
Парадоксальна річ. Якась бабисько Ступачка і напівдебіл Данацко зуміли зіштовхнути лобами міліцію і Карпатську Січ.
Якась недороблена лахудра манімпулює мужиками, частина з яких була під кулями.
Хто ж за нею стоїть? Бо в противному випадку уже був з нею розібралися, або одні або інші.
Але поки що Лора кукловодить. А дід Гена уже здорово здав. Не козак уже.

Бачі 2018-07-04 / 17:25:39
А що означає 88 в ніку наводящого порядок? Ніхто не знає часом? ;)

До Василь 2018-07-04 / 17:21:09
Мацоло, то ти? Но не палися вже так.

Василь 2018-07-04 / 17:14:43


Хамство. Коментар видалено. Адмін


КС88 2018-07-04 / 15:13:14
Присутні були НР Карпатська Січ, Правий сектор, Національний корпус, спілки учасників бойових дій: Об'єднані війною та Колган, спортсмени та студенство.
Сама активна громадськість, котра наведе порядок в країні.

Митро 2018-07-04 / 13:18:15
Опять шапки на голову понапялювали. Їх перших треба сажати бандюки.

не уразумел 2018-07-04 / 12:08:56
що за приватна полюція, я щось пропустив?

НОВИНИ: Соціо

16:58
Еко-трубки для збору паперових стаканів з-під напоїв встановлюють сьогодні в Ужгороді
15:49
В Ужгороді відкрили монумент у пам'ять полеглих в російсько-українській війні вояків
15:00
/ 2
В Ужгороді стартував перший етап капремонту вул. Капушанської
14:46
/ 1
Суд в Ужгороді розпочав розгляд справи щодо забудови полонини Боржави вітряками
14:42
/ 1
Робоча група з питань будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві додатково вивчатиме це питання
13:32
ОСББ у Мукачеві отримали понад 700 тис грн гривень
13:31
Лікарі-стоматологи всієї Хустщини залишились без посад та вже майже рік не отримують зарплату
12:17
/ 1
Мукачево – перше за динамікою приросту у рейтингу прозорості міст
11:13
Літня спека повернеться на Закарпаття вже на вихідних
11:05
/ 8
У День Незалежності України на Берегівщині "фестивально" варитимуть леквар
10:30
На Свалявщині юні дослідники з кількох країн вивчали Землю з космосу
09:52
Липневий буревій на Закарпатті визнано надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня
16:47
Мукачівський прикордонний загін поповнився 12 офіцерами
16:07
У центрі Ужгорода водій "Мерседеса" "збив" дорожній знак і поїхав геть
15:40
Найбільше заяв на вступ абітурієнти УжНУ наразі подали на медичний, юридичний та факультет здоров'я
14:08
На Собранецькій в Ужгороді 16 липня на час асфальтування дороги перекриють проїзд
14:06
Під час ремонту Берегівської об'їзної в Мукачеві обіцяють якісний асфальт, лед-освітлення, та велодоріжку
13:59
/ 1
В Ужгороді бухгалтерів та аудиторів вітали із прийдешнім професійним святом
13:53
В Ужгороді відкриють меморіал полеглим у російсько-українській війні воїнам 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону
12:41
/ 2
Світ прийшов до Курова
11:26
Третій мотопробіг за єдність України стартував сьогодні в Ужгороді
11:25