Міністр інфраструктури: Запитайте в Москаля, чому Закарпаття використало на ремонт місцевих доріг лише 14% виділених коштів

У 2018 році уряд передав 123 тисяч кілометрів доріг на рівень областей, бюджет обласних доріг становить понад 11 мільярдів гривень. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури: Запитайте в Москаля, чому Закарпаття використало на ремонт місцевих доріг лише 14% виділених коштів

"З 1 січня цього 123 000 км доріг передано на обласний рівень. На їх утримання передбачено 35 % Дорожнього фонду, який теж запрацював з цього року. У 2018 - бюджет обласних доріг становить понад 11 млрд грн!!! Тому, коли Ви бачите, що місцеві дороги не ремонтують - маєте повне право запитати в керівника області: "В чому справа? WTF?! Pourquoi?"- написав він.

"Аби розмова була предметною, ми підготували Вам дані, скільки насправді використано коштів. Аби не казали, що "гроші Київ не дає". Не чекайте - вимагайте!" - додав міністр інфраструктури.

За даними міністерства, найкраще кошти Дорожнього фонду використовували Київ (69%) та Івано-Франківська область (65%). За ними ідуть Хмельницька (54%), Київська (48%), Чернівецька і Вінницька (по 47%), а також Сумська (41%) області.

Решта областей використовували менше 40% наданих коштів. Найгірший показник - 0% - в Черкаській області. Також відстають Херсонська і Миколаївська (по 8%), Рівненська (11%), Луганська (12%), Полтавська (13%), Закарпатська і Дніпропетровська (по 14%), Житомирська (16%) і Запорізька (17%) області.

03 липня 2018р.

Теги: ремонт, дороги

Коментарі

Цікавий 2018-07-04 / 10:19:43
Ти пенсіонер якийись босоркун усім рот затикаєш,за всіх знаєш по усій області,та по всій країні про тендери, про політиків, а нас інтересують дороги місцеві,кіть Хуст зробив-най роблять і другі,

пенсіонер 2018-07-03 / 21:32:52
"цікавому"

Ще раз кажу, спитайте про це у хустського мера як він заасфальтував практично весь Хуст))) І буде щастя цілій області)))

Цікавий 2018-07-03 / 19:12:10
Читаю статью,де все пишуть і йде мова про МІСЦЕВІ дороги,а чомусь старавуться перекрутити про інші,та де правда ? Де гроші?Де дороги? ЧОМУ????? а їх і так нема,,,,

пенсіонер 2018-07-03 / 17:39:20
"патріоту"

https://www.facebook.com/CenterPLS/videos/281127105765242/?hc_ref=ARS0gSYUZ42mnpFgw3AGCxshT-8pZ4EGxC23gmpzJFvMSms5yJGILXZrK7DLtDCoMh0&fref=nf

Віктору 2018-07-03 / 17:06:56
Омелян сказав: "маєте повне право запитати в керівника області: "В чому справа?"
Хіба на Закарпатті керівник оласті вже не Москаль? Як пишете по фестивалі, то "участь взяв керівник області Геннадій Москаль". А як відповідати за відсутність ремонтів, то вже не керівник?
Де маніпуляція? І в кого?

до ввв 2018-07-03 / 17:03:51
"Вартість ремонту 1 км близько 12 млн." Це де? Хіба у вашій злодійській системі - з прямими крадіжками відкатами

пенсіонер 2018-07-03 / 16:15:22

....ігровими апаратами

пенсіонер 2018-07-03 / 16:13:22
"патріоту"

Чоловіче, не приплітуй ремонт доріг до політики.
Для мені П.Мальдівський, разом із дітваком Яценюком, який на дню народженні Н.Азарова співав йому дифірамби (є відео у Ютюбі), а через пару років кричав "Юля, Юля!!!", "куля в лоб...!", - такий самий, як і їх "папєрєдніки". Просто попередніх злодіїв тримала Росія, а з цими ніяк не може попрощатися Америка...
Хоча правді бути, Америка "обклала" їх (за свої гроші!) НАБУ, САП і антикор. судом.
А зараз у себе в штатовському інституті "виховує" малого Вакарачука.

Але, "патріоте"... Критикувати цих офшорних "перевертнів" треба конструктивно. І щось пропонувати, а не дурно чесати язиком пустими ЛОЗУНГАМИ, як, наприклад, Ляшко.

Тому я і написав, що обл. автодори штучно виключили з тендерів, щоб грошима дорожнього фонду (з ЛЮДСЬКОГО дорогого бензину!) міг "втихаря" користуватися Гройсман.
А у цей час прості люди гробили ЩОДНЯ свої машини під лозунги Омеляна, Москаля, Гройсмана...
Бригади П.Мадьдівського!

До речі, Блюк (нардеп М.Ланьо), як і його брат Осел (мер Сваляви) для мене так і залишились жуликами покійного Гєши...
Які вже сьогодні, на відносно свої старі годи, і далі займаються х...ю з наркотою та ігровими автоматами.

Ось якось так, "патріоте".

Патріот Пенсіонеру 2018-07-03 / 15:30:28
Видно хлопче що на пиво ниська уд влади заслуживісь, бо такісь ЛИЗАНУВ, що і мене на блювання потянуло. Єдно ми скажи і розтолкуй - яка разниця межи БПП і ФЗ, де май мало злодіїв-офшористів? То голубе вшитко кааліція і докіть Маскаль не очолював обласний БПП дотіть можно було варята грати, так зказати бути в доску із народом. А зараз увін даже із Супрунков в одній коаліції і за то що народ так обнищав Маскаль відповідає з Порошенком в єдно. Дивує чому з тої коаліції ще Ланьо не втік, рік пролетить бистро, який дурень за нього уже голосави ме, кить і увін заєдно з БПП і ФЗ. Видитьмися "пенсіонере" що й ти у тій банді.

пенсіонер 2018-07-03 / 14:56:48

До речі, якби міністерство Омеляна оснастило СВОЇ же обл. автодори (через кредитування) відповідною технікою під ці держ.тендери, то такого нонсенсу не було би точно. І стан доріг би був набагато кращий.

А так. Піар, безгосподарність, перекладання вини на інших, а грошима цього дорожного фонду "по тихи" користується уряд, латаючи свої діри.

А "піплу" їздять по вухах про "високі вимоги" до... фронтових напрямів, замість хоч якось "поліплених" доріг, на яких ЩОДНЯ нищиться ВЕСЬ транспорт(((

Степан Крук - Петру 2018-07-03 / 14:53:37
Степан Бобик тут невинуватий! Йдеться про виділення коштів на ремонт доріг міжміського сполучення, а іршавські дороги фінансуються з місцевого (іршавського) бюджету

Петро 2018-07-03 / 14:44:45
Най прийдуть до Іршави,неможемо поняти ко бреше,а дальше скажуть невистачило коштів,як завжди каже МЕР,

ввв 2018-07-03 / 13:26:26
Най той міністр калькулятор візьме і порахує.
На Закарпатську область виділено 218 млн. грн (11 млрд. - на всю країну). Вартість ремонту 1 км близько 12 млн.
https://biz.nv.ua/experts/forsuk_n/skolko-stoit-1-km-remonta-doroh-2458610.html
Навіть, якщо зменшити до 5 млн. за 1 км, то в області можна відремонтувати лише 40 км доріг.
Маніпуляція.

пенсіонер 2018-07-03 / 13:15:29

І ще. В.Омелян однопартієць та особистий товариш нардепа В.Лунченка. Тому місто Хуст і практично вся Хустщина по основним районним дорогам заасфальтована, на відміну від всієї області.

Думаю, що Г.Москаль міг би взяти "досвід бесіди" з Омеляном від малого Лунченка)))

ага 2018-07-03 / 13:11:28
куриш, пьеш, і нежонатий, тото Москаль винуватий

пенсіонер 2018-07-03 / 13:04:52

Я не фахівець з цього питання, тому звернувся до знайомого дорожника по його професійний коментар.

Так ось виявляється, на його думку, проблема лише в тому, що до дорожніх фірм-виконавців під ці держ. гроші (тендер) є дуже серйозні і високі вимоги ПО ТЕХНІЧНОМУ ПАРКУ (це десятки мільйонів доларів).
Таких оснащених місцевих фірм в Закарпатті нема. Да, і по всій Україні їх не більше десятка.
І вони завантажені роботою на роки вперед.
Москаля, звісно, можна і треба "дьоргати" по цьому питанню.
Але, реально, Омелян (який, до речі не з БПП, а з ФЗ) "косить під дурня" теж, прикриваючи по тупому свій зад.

Патріот для влади 2018-07-03 / 11:34:52
Хлопці, вам Конституцію з Бангладешу потрібно. Або попохмеляйтеся, або холодної води напийтеся, або... я й не знаю що вам порекомендувати. Міністер член того ж Уряду, голова якого з Солідарності, Маскаль очолює ту ж Солідарність на Закарпатті. Хто крайній? Автобуси і маршрутки в половину сіл не їздять, де дороги рахуються комунальними, те ж саме незабаром чекає й районні центри, а гроші повисли.Вам так погано, а від владного корита вас відпицькати не можна. Так або керуйте процесами, або скоро вас люди туди в писки прийдуть бити. Перед виборами такими св"ятими будете, що вас разом з Порошенком хоть за Образ мож буде класти.

Володимир Миколайович 2018-07-03 / 11:02:29
У Москаля життєве кредо "Хлєба і зрєліщ", остальноє жізнєнно не інтєрєсно.

Справедливість 2018-07-03 / 09:25:39
Рано чи пізно правда вилізе на ружу,і в прямо сказав міністр запитати Москаля.а Москаль вже роки на вуха лапшу вішає що Києв гроші невиділять.тут Вам і Москаль трепло бухарь, пробухав кошти з бюджета виділені на дороги

Віктор 2018-07-03 / 09:23:34
Міністр не казав "запитайте Москаля".
Це маніпуляція.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 4
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю