На Мукачівщині, у Великих Лучках, 29-річний чоловік під час сварки палицею забив на смерть свою 32-річну сестру (ФОТО)

Співробітники Мукачівського районного відділення поліції затримали 29-річного жителя села Великі Лучки, який підозрюється у нанесенні смертельних тілесних ушкоджень своїй рідній сестрі.

Вчора, 26 червня, до поліції надійшло повідомлення про виявлення мертвою 32-річної мешканки села Великі Лучки Мукачівського району.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група відділення поліції. У ході огляду тіла було виявлено тілесні ушкодження.

За результатами судово-медичної експертизи з’ясувалося, що смерть громадянки настала внаслідок отримання численних травм.

У ході слідчих дій, поліцейські встановили, що тілесні ушкодження потерпілій завдав її 29-річний рідний брат, який спільно з нею проживав. Між ними виникла сварка, в ході якої чоловік взяв палицю та побив нею старшу сестру.

Чоловіка затримано. Наразі готуються матеріали про повідомлення йому про підозру у вчиненні вказаного злочину та обрання судом міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відомості про дану подію внесені до ЄРДР. В діях чоловіка вбачаються ознаки злочину передбаченого ч.2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої). Слідство у справі триває, повыдомляють у відділы комунікації поліції Закарпатської області.

27 червня 2018р.

Теги: сестра, палиця, смерть

НОВИНИ: Кримінал

15:18
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 2
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 6
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
» Всі новини