Ужгородські депутати просять ВР законодавчо заборонити використання поліетиленових пакетів у магазинах

З ініціативою про це до влади міста звернулися активісти громадської організації «Щасливі діти», які проводять багатопланову кампанію з протидії забрудненню довкілля.

Ужгородські депутати просять ВР законодавчо заборонити використання поліетиленових пакетів у магазинах

Звернення Ужгородської міської ради до Верховної Ради України щодо вирішення питання заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів сьогодні на сесійному засіданні попросив колег підтримати міський голова Богдан Андріїв.

З ініціативою про це до очільника міста звернулися активісти громадської організації «Щасливі діти», які проводять багатопланову кампанію з протидії забрудненню довкілля.

У зверненні наводять цифри і факти небезпечності поліетиленового сміття.

Нагадаємо, тиждень тому Людмила Сюзева  з ГО «Щасливі діти» розповідала про проблеми забруднення на «круглому столі» в міськраді. За її словами, 10 мільйонів поліетиленових пакетів на планеті використовуються щохвилини. Служать вони споживачам, насамперед тим, хто щось придбав у магазині чи на ринку, в середньому протягом 20-30 хвилин, а в природі розкладаються понад два століття.

26 червня 2018р.

Теги: пакети, заборона, звернення

Коментарі

Нік 2018-06-28 / 01:16:57
Це міжнародне питання! Пакети поліетиленові треба припинити виробляти і проблеми не буде.в деяких країнах вже це роблять.

Вуву 2018-06-26 / 23:11:07
Коли ми прийізжаємо в австрію чи нмеччину ... Ми огооо ... Як в них все гарно ... Як в них чсто ... Трава покошена ... Підметено .
І тут же з пеллю в голосі ... Ав нас ... А нє нам до них далеко.
Та ні зовсім не далеко ... Простотреба "включити" розум .
Бо за всім тим стойіть праця і бажання жити в чистоті і красоті.
В той час як в нас бажання вночі скинути сміття в річку ... Залишити сміття на місці відпочинку і тд.
Всякий результат ... Це є наслідок наших бажань до змін ... (БАЖАНО НА КРАЩЕ).

До Копчі 2018-06-26 / 20:17:47
Перед тим як розводити полеміку, звинувачувати когось у « простих рішеннях...», почитайте уважно про ініціативу у задайте запитання собі, що ви вже робите і чи робите взагалі щось для покращення ситуації???

О.Д. 2018-06-26 / 20:01:30
Копча, там все в комплексі пропонується - заборона пластику, пластик, що розкладається, сортування, екоторби. Лише про заборону і паперові пакети не йдеться.
Тут, просто, одне звернення:)
У даному випадку заборона стимулювала би все інше, корисне. Бо зараз це корисне лежить під інтересами виробників поліетиленових пакетів і лінню і байдужістю споживача.

Вуву 2018-06-26 / 20:01:06
Раніше при срср ... всі ходили в магазин із своєю сіткою сумкою (авоською ... Хто памятає) ... І все було просто і зручно .
І ніхто не плакався і не нарікав .
А тепер так призвичайілись ... Що навіть подумати лінь ... Що може бути така хороша альтернатива.
Відносно скла ... Це ще більша проблема ... Чогось його лишень продукують а ніхто не переробляє.
Більше того ... Повторюсь ... При срср склотару приймали і використовували повторно ... Навіть те що йшло у бите скло. Відповідно за рахунок повторного використання склотари (як певного виду ресурсу) скла і склотари на смітниках було значно менше ... При УВАГА ... більшій кількості населення в крайіні .
Тепер нас стало менше можливо на 20 млн. Людності ... а сміття із року в рік чим раз то все більше .
Звичайно треба з чогось починати і "дитяча" ініціатива ... Може помогти в не "дитячій" проблемі вирішення.

(•_•) 2018-06-26 / 18:57:41


Хамство. Вчіться полемізувати цивілізовао. Тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


Копча 2018-06-26 / 18:14:33
Чудова ініціатива заборонити поліетиленові та перейти на паперові пакети вирізавши залишки карпатських лісів, за одне підтримаймо ініціативу заборонити кросівки та перейти на постоли оскільки вони з екологічно чистої сировини. Як же дістали аматори та любителі простих рішень котрі чомусь обмежуються продукуванням різного роду заборон. Проблема засміченості довкілля поліетиленом дійсно велика але її рішення може бути тільки комплексним. Альтернатива використанню ПЕ, переробка, просвітницька діяльність, зробіть економічно вигідним використання альтернативних пакетів і не потрібно буде нічого забороняти, ринок усе зробить сам.

Вуву 2018-06-26 / 17:04:39


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-06-26 / 17:00:36
Діти молодці .
Такі ініціативи потрібно підтримувати.

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
» Всі новини