В Ужгороді цигани вийшли на мітинг через погром табору із убивством у Львові (ФОТО, ВІДЕО)

Кількадесят людей зібралися під стінами Закарпатської ОДА в Ужгороді на акцію “Я проти расизму”.

В Ужгороді цигани вийшли на мітинг через погром табору із убивством у Львові (ФОТО, ВІДЕО)

Так вони відреагували на погром ромського тимчасового табору у Львові,  під час якого загинув 23-річний чоловік,  а кілька людей, в тому числі дитина, зазнали поранень.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив організатор акції, депутат Ужгородської міськради від ромської громади Мирослав Горват.

“Кількадесят людей зібралися під стінами Закарпатської ОДА на площі Народній в Ужгороді на акцію “Я проти расизму”. Люди прийшли із роздрукованими гаслами “Ні расизму” різними мовами, говорили про однакові права ромів та інших націй в Україні і закликали засудити прояви расизму у суспільстві.

Заклик від ромів Закарпаття пролунав на адресу центральної влади в Україні та європейських організацій.

“Це дуже тривожно, коли в Україні убили людину тільки через те, що вона є ромом,” - сказав Горват.

25 червня 2018р.

Теги: мітинг, цигани, підтримка

Коментарі

пак іршава 2018-06-25 / 23:52:53
люде. шось треба робити. приемно читати велику одностайність. але ми лише клацаемо по клавішах на диванах. може треба вийти нам всім і показати мерзоті ціганській і задолбаній владі хто в домі газда...еднаймеся! недаме хлопців-героів які не словом а ділом пішли на самопожертву...а як поліцаі виперлися?лички готують-придурки.я про них був кращоі думки але видно помилявся....

Вуву 2018-06-25 / 23:29:18
Так було і так є ... Але ...
Але так більше бути не може.
Інший час прийшов ... Прийдуть і нові люди і нове керівництво.
27 років падіння в прірву ... Далі вже нікуди ... ми повинні скинути це ярмо ... Цей баласт ... Який тягне на дно.
Треба вірити в свій народ ... В свойі сили ... В незламність духу і правди ... Вірити в бога ... А потенціал в нас є колосальний.

Пенсіонеру 2018-06-25 / 23:18:45
У нашій державі, у нашуй і тільки у нашій можливо все і не тільки. Якщо зек-рецидивіст може очолини державу, бандит може стати міністром чи народним любимим оранцем... Тільки важко це назвати цивілізованою державою, що преться ( на словах) в Європу.

пенсіонер 2018-06-25 / 22:29:43

Це ж, якщо вдуматися? Люди, без постійної реєстрації, які жодного дня ніде повноцінно не вчилися, офіційно не працювали, не служили в армії, не сплатили жодної копійки податків, а лише паразитують на соціальній допомозі, ЩЕ ЩОСЬ ВИМАГАЮТЬ ВІД ДЕРЖАВИ та ще й під стінами ОДА та поряд з обласною поліцією?
У якій цивілізованій країні це можливо?

Роман 2018-06-25 / 22:22:22
Чому цигани можуть поводитимч як скоти? У них нема ніяких зобов'язань перед суспільством і державою. Мають кримінальне бабло й хизуються золотом, машинами, будинками. Як отримують права неграмотні цигани? Звідки мерси й бентлі? Якщо держава не хоче розв'язувати цю кримінальну проблему, її розв'яжуть самі люди. А цигани нехай не думають, що їм все зійде з рук.

Дід Панас 2018-06-25 / 21:46:56
Нехай циганам краще зроблять біопаспорти(безкоштовно),щоб їхали в Гейропу і нехай там жебрають і множаться.

Вуву 2018-06-25 / 21:42:24
По всьому що сталось ... Міністр соціальнойі політики ... а.рева ... Повинен видати наказ всім соціальним службам з перевіркою пройти ... ВСІ ЦИГАНСЬКІ ТАБОРИ НА ТЕРИТОРІЙІ УКРАЙІНИ І ОСОБЛИВО ЗАКАРПАТТЯ .
ВИЯВИТИ ВСІ ПРАВОПОРУШЕННЯ І НЕДОЛІКИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ... І ЗРОБИТИ ДЕТАЛЬНИЙ ЗВІТ ПЕРЕД ЧЛЕНАМИ ПАРЛАМЕНТУ.
ЯКЩО НІ ... РЕВУ У ВІДСТАВКУ.
А СПЕЦІАЛЬНА КОМІСІЯ ПРИ ВР З ПРАВ ЛЮДИНИ ПОВИННА ВЗЯТИ ПІД КОНТРОЛЬ СИТУАЦІЮ З ЦИГАНАМИ ПО МІСЦЯХ ЙІХ ДИСЛОКАЦІ... І ВИКОНАННЯ ПЕРЕВІРКИ.
інакше і далі буде бардак з циганами ... Кримінал ... Проституція ... Наркоторгівля і вбивства.

Ужгород 2018-06-25 / 21:31:50
Давно попереджала, що це тільки квіточки. Справжні жахи для циган та влади ще попереду, бо влада давно використовує цих нероб у власних виборчих інтересах, вперто не бачить соціального паратизму з їх сторони, ну а цигани вперто ігнорують закони країни, яка їх щедро фінансує у бізнесі по дітонародженню, циганська бандитська верхівка небаченими темпами збагачується на наркоторгівлі. Ну а пересічний український народ - терпить цих паразитів Але це до пори. Приклад Києва, Тернополя, Львова - це лише окремі випадки відсічі соціальним паразитам, що приїхали на нові хліба крадіжок, жебрацства та розповсюдження антисанітарії. Важко уявити ситуацію ( яка може виникнути в любий час), якщо циганота наразиться на рішучу відсіч з боку закарпатців, які століттями і щодня терплять від знахабнілих соціальних паразитів.
А цим, на фото вище краще би не апелювати до міжнародних організацій, а примушувати радванських циганчат ходити до школи,а не жебракувати на Корзо та плювати за туристами та представити громаді Ужгорода інформацію, де вони самі працюють, за які кошти їздять на преміум класу євробляхах і т.д. А найперше, всі цигани-паразити та їх покровителі повинні усвідомити, що терпіння народу до їх наглої асоціальної поведінки не вічне.

Вуву 2018-06-25 / 21:23:41
Я навіть НЕ сумніваюсь що маскаль сам подзвонив в ціганьтабор ... Шоб ті "ассоціалні елементи" повилазили та прийшли під ода.
Іншак би не було ані одного.
Дивіться як маскаль самовиставляє себе як поборника прав нацменшин... рекламується.
Маскаль сука "ЗАБИЙСЯ" (в свій кабінет) ... на тебе злодюга гидко дивитись ... противна морда.

пенсіонер 2018-06-25 / 21:11:31

Проплачене шоу((( Надрукований текст на папірцях - сміх та й годі))) Ця "челядь" двох слів у купу на укр. мові не зв'яже, не те що грамотно напише...)))
Де працівники військ.комату з перевіркою призовних чи мобілізаційних відміток? Де працівники соціальної, міграційної служб? Адмін.нагляду? Податкової?
Що це за знущання трутнів, злиднів та асоціального елементу над державними органами влади?

пак іршава 2018-06-25 / 21:04:04
тут вуву правий на 100%.і всі праві в коментах. а мацкаль сволота не зазвідав в циган який нахер металолом вони збирають по областях? чого хоть раз не сяде в солотвинський поізд і не подивиться шо вони витворяють там і люде мусять терпіти.пакувати чорнобривців в лагерь в европу...

Вуву 2018-06-25 / 20:46:30
"Ні соціальній проституційі
і наркоторгівлі".

Вуву 2018-06-25 / 20:42:59
... "НІ МАСКАЛЮ ЯК ОЧІЛЬНИКУ ОДА"
"БАРИГ І ЗЛОДІЙІВ З ОДА ... НА НАРИ"
"НІ БАНДФОРМУВАННЮ В ОБЛАДМІНІСТРАЦІЙІ"

Вуву 2018-06-25 / 20:37:36
В мене теж є лозунг...
..."НІ СОЦІАЛЬНОМУ ПАРАЗИТИЗМУ" !
"НІ КОМПЕНСАЦІЯМ І ФІНДОМОГИ ТИМ ХТО НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ"

SSzakarp. 2018-06-25 / 19:43:50
І з Ужгорода на Радванці треба це плємья аборигенів знести нехай Влада допомагає ім з роботою щоб могли купувати собі землю і квартири як всі це роблять.Це Європа а не Африка

Закон 2018-06-25 / 19:43:09
Циган-афер Горват отоварює Соросовскі гроші. Хтось почав розігрувати циганську карту...

ддд 2018-06-25 / 19:35:43
циганоту на донбас щоб уголь крали вночі на окупованій територіі іх нико не увидить і не зловить -ето моя ночь...

пенсіонер 2018-06-25 / 18:42:05
Ужгород ти, що здурів? Яке сиділи би дома? Та всіх закарпатських циганів треба переселити в столицю. Бажано в Кончу Заспу.
Може трохи закарпатці від цих законопослушних громадян відпочинуть.

Копча 2018-06-25 / 18:16:06
Циганота завжди апелює до державних законів коли отримує відсіч натомість коли самі порушують законодавство то кажуть що живуть за власними неписаними правилами і інші дотримувати не збираються.

Володя 2018-06-25 / 17:35:06
Налоги - это возврат инвестиций в молодежь (образование, проф подготовка, помощь найти себе работу), а социалка - это штраф за нежелание инвестировать. С уважением

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини