Нападникам на "закарпатський" циганський табір у Львові "світить" від 15 років до довічного – Князєв

Поліція стверджує, що затримала всіх нападників і організатора

Нападникам на "закарпатський" циганський табір у Львові "світить" від 15 років до довічного – Князєв

За фактом нападу на циганський табір у Львові відкрито кримінальне провадження за п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України ‑ умисне вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою.

Про це повідомив у неділю голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє сайт НПУ.

Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічне позбавлення волі.

Князєв наголосив, що поліція затримала всіх нападників на циганське поселення у Львові - сімох молодиків віком 16-17 років, жителів Львова.

Крім того, поліцейські встановили і затримали 20-річного організатора цього нападу.

З місця події вилучено речові докази, зокрема – ніж, яким завдано поранення загиблому, інші предмети, що їх зловмисники використовували для нанесення ушкоджень жителям табору.

Крім того, зараз поліцейські встановлюють і доставляють до відділень поліції інших осіб, які можуть бути причетними до цього нападу.

Вирішується питання про затримання учасників нападу згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу.

Князєв повідомив, що внаслідок нападу, який стався близько опівночі у Львові, 24-річний мешканець Закарпатської області отримав смертельні ножові поранення. Ще четверо осіб ‑ 10-річний хлопчик, двоє 19-річних юнаків і 30-річна жінка ‑ отримали тілесні ушкодження.

Розслідування перебуває на контролі керівництва Нацполіції і Міністерства внутрішніх справ.

24 червня 2018р.

Теги: цигани, Львів, табір, напад

Коментарі

пак іршава 2018-06-25 / 21:24:35
так як сказав пенсіонер післля нього нічого сказати .молодець. правий на всі 100%.а князев мае сидіти на параші що допустив до такого розгулу циганоти...

пенсіонер 2018-06-25 / 13:12:29

Питання до Князева:
- скільки з циганів цього табору має постійну реєстрацію?
- якщо має, скільки встало на тимчасовий облік?
- скільки чоловіків-циган ПРИЗОВНОГО чи МОБІЛІЗАЦІЙНОГО віку знаходилось у цьому таборі та чи всі з них мають відповідні відмітки військкомату?
- скільки судимих чи під адмін. наглядом циган було у цьому таборі та чи мають відповідні відмітки нагляду поліції?
- скільки платників податків серед циган було у цьому таборі та чи всі з них не мають проблем з податковою?
- скільки матерів-циганок, які отримують "дитячу допомогу" знаходилось там РАЗОМ З ДІТЬМИ та чи мають вони відповідні відмітки обліку та комісій соціальних служб?

На мою приватну думку, якби ВСІ ВІДПОВІДНІ ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ чітко робили свою роботу - цього злочину не відбулося ніколи!
На жаль, прості люди на свій розсуд вирішують "циганську проблему"

Дмитро К 2018-06-24 / 21:22:54
А это как???
Глава Измаильской райгосадминистрации Валентина Стойкова рассказала подробности убийства 9-летней Ангелины. Ее нашли в одном из заброшенных домов села Лощиновка с многочисленными ранениями.
- Свидетели того, в каком состоянии была девочка, без слез рассказывать не могут. Девочку убили обычной отверткой, - сказала глава РГА в эфире "112 Украина".

21-летний ром заколол девочку в сердце и легкие.
- В ходе первоначальных следственных действий было установлено, что на теле умершего ребенка были следы изнасилования. Смерть наступила от проникающего ранения острым предметом грудной клетки, было повреждено сердце и легкие, - уточнили в пресс-службе полиции Одесской области.
Шкода, що цей циг-н не був українським націоналістом. Грантоїди не зможуть отримати додаткові гранти на його цькування.
Проте, не виключено, що українською націоналісткою й гомофобкою була дівчинка. Можна отримати грантик на захист циг-на.

пахарь 2018-06-24 / 21:06:36
то повний капець . які тут силовики шустрі. чи не іх це робота що підставили молодих пацанів...а цигане чого не розібють табір під ода всіх областай? там і поліціі буде легше іх вартувати? а? вуву і сват праві. з ними погодяться 99%населення. з циганами треба навести порядок.якщо не влада то тоді вулиця.жалко хлопців.

111 2018-06-24 / 20:44:47
А що, Князєв це слідство і суд в одній особі, якщо вже вирішив хто винен і кому скільки сидіти? Допоки такі безграмотні поліцейські чиновники і генпрокурори, до тих пір в Україні не закон буде діяти, а вулиця.

Вуву 2018-06-24 / 17:32:28
Видать договорняк в силі.
Бо якби вальцман був тверезим то авакова давно б не було на посаді "нічівонєдєланья" ... А сидів би десь пожиттєво ... (В камері одиночці).

Вуву 2018-06-24 / 17:27:47
Але скільки разів було написано про проблему ... Були циганські пограбунки ... Були відео приставання до перехожих ... Були застереження від громадських організацій ... Дописувачів в соцмережах. Все було.
Ніхто з поліцейських не реагував.
Вони так само як ті цигани ... Звикли отримувати хабарі (відкупне) і "закривати на них очі"... Отримувати круту зарплату і нічого в свойіх кабінетах не робити ... протирати на сраці поліцейські штани. От і результат.
А молодих хлопців посадять. Хоча деяких з поліцейських тежтреба посадити . Бо дійсно є за що.

TURBO 2018-06-24 / 17:14:26
Циган ,не циган - всі люди ,під Богом ходимо, ніхто немає права віднімати життя.
За мадярів жандарм стояв на дорозі- табор обходив його полем, такий був порядок.
Все залежить від законів і як їх дотримувати, тоді і цигани не будуть шаленіти. На жаль в державі де беззаконня результати гіркі

Вуву 2018-06-24 / 17:13:58
Ти дивись як оперативно ... І вже слідство перебуває під ...
контролем КЕРІВНИЦТВА НАЦПОЛІЦВЙІ І МВС.
А в берегові загинула поліцейська (з ознаками насильницькойі сметі) ... І ЦІЛИЙ МІСЯЦЬ НІХТО ПАЛЕЦЬ В ПАЛЕЦЬ НАВІТЬ НЕ ВДАРИВ .
Ні КЕРІВНИЦТВО ПОЛІЦІЙІ ОБЛАСТІ ... НІ КЕРІВНИЦТВО ПОЛІЦІЙІ В КИЄВІ.
... ТАК НІБИ НІЧОГО І НЕ СТАЛОСЬ.
Була людина і нема . А цігана зарізали і вже під особистий контроль справу беруть. Круто.!

Вуву 2018-06-24 / 16:51:11
Якщо влада нічрго не робить з ціганами ... Цігани починають дуріти і робити все що хочуть ... Гавіть кримінал (пограбунки : торгівля наркотою : приставання до перехожих і туристів : принижують обзивають проклинають ... В кінцевому результаті виходить ...
Результат плачевний. А крику і воні на весь єс.

nana 2018-06-24 / 14:31:56
Цигани теж люди, Свате. Не розумієш цього - такі ж молодики прийдуть і по тебе.

Сват 2018-06-24 / 14:02:56
Хочеться знати чим закінчилися конфлікти з циганами - в Ужгороді при нападі на туристку зі сходу, в Перечині при нападі на поліцейських та при їх борзій поведінці з громадянами в Україні в т.ч. за кордоном.Особисто я у Греції бачив як цигани крутилися біля нашої групи Українців 1,5 години у порту при посадці на паром зметикувавши, що у нас у групі в основному жінки, а чоловіків декілька.Серед дорослих циган уже їхня малеча поводилася нахабніше чим вони самі до того часу поки я не зробив декілька знімків на телефон, вони відчепилися.Зроуміло, проблемою циган краще не опікуватися,а зробити як "ДІВЧИНА З КОСОЮ ТА ПАХАН" дали кошти на дітей які зареєстровані на МАМ,а працюючим жінкам коштів нема.Вихід один спустити в шахту хай добувають вугілля і там плодяться,скільки зароблять стільки дати харчів.А те що засоби масової інформації волають - достали ці цигане всіх добропорядних жителів, крім можновлажців!

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін