У Мукачеві затримали завідуючого травматологічним кабінетом райлікарні, який вимагав 400 дол хабара (ФОТО)

Мукачівською місцевою прокуратурою спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України викрито завідуючого травматологічним кабінетом поліклінічного відділення Мукачівської районної лікарні, члена МСЕК при отриманні 400 дол США неправомірної вигоди.

У Мукачеві затримали завідуючого травматологічним кабінетом райлікарні, який вимагав 400 дол хабара (ФОТО)

Кошти затриманий вимагав від місцевого мешканця, за виготовлення необхідної медичної документації та безперешкодне присвоєння групи інвалідності. 

Передача неправомірної вигоди відбулась у адмінбудівлі Мукачівської ЦРЛ. Грошові кошти виявлено та вилучено правоохоронцями.

Вирішується питання про затримання завідуючого терапевтичним кабінетом у порядку ст. 208 КПК України та повідомлення йому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної  вигоди службовою особою).

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на документування протиправної  діяльності затриманого, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

22 червня 2018р.

Теги: хабар, завідуючий, відділення, Мукачево

Коментарі

бог 2018-07-11 / 15:38:40
шістка ментовська я вийшов за твоєю душою 400 дол.

олег 2018-06-23 / 20:04:14
Це нормальний і хороший лікар, як у нас в народі говорять - лікар від Бога. Люди, думайте що робите, як робите, бо палка має два кінця. Якщо тепер терміново потрібно робити операцію, то уявіть собі,що це Ви, а спеціаліста не має. От Вам і другий кінець палиці.

Міша 2018-06-23 / 18:04:20
Васька ти правий Матьола головний хабарник і всі його пудчиньоні

Ваcя 2018-06-23 / 17:36:42


Хамство і анонімний перехід на особистості. Тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


*** 2018-06-23 / 14:32:18
СТЕПАН , ПIДТРИМУЮ !

Степан Крук -аналіти 2018-06-23 / 14:05:06
В даному випадку ваше порівняння не витримує жодної критики! Адже йдеться про присвоєння групи інвалідності громадянину за хабар особою уповноваженою державою на проведення експертної оцінки стану здоровя. Тому цей "експерт" повинен сидіти за гратами! В даному випадку він навіть не лікар-хабарник, а пустопорожнє "рішайло"...

Маріанна 2018-06-23 / 11:02:53
Шкода.а лікар справді дуже хороший. Шкода.

аналіти 2018-06-23 / 10:03:18
Читаю у ці всі коменарі і приходить мені така думка:
ШАНОВНІ ЧИТИЧІ КОЛИ ПОПОВІ ВИ ДАЄТЕ ГРОШІ ЗА КРЕСТИНИ , ВІНЧАННЯ ,ПОХОВАННЯ ТО ВЗЯТКА ЧИ НІ ?.Психологічно ви вже занаєте і готові що ПОПОВІ ви вовинні заплатити .Ще ніодного попа на взятці не спіймали .
Хоча і лікар і піп займаються лікуванням , один повинет лікувати тіло інший душу.А в кінцевому результаті хворе суспільство.

ЛОХОТРОН 2018-06-23 / 08:13:30
Ще один вiд дурнiв! Це з родини лiкарiв, батьки лiкарi!

ілонна 2018-06-23 / 06:34:43
ніколи не повірю що саме Цей лікар просив хабаря,він Людина і Лікар.Жорстока підстава.Хто пхав йому того хабаря нехай покається,адже через нього багато пацієнтів тепер втратять дуже хорошого лікаря.групу інвалідності надає мсек -то там і шукайте взяточників,а В В практикуючий лікар від бога.

ЛОХОТРОН 2018-06-23 / 06:23:59
ОЦЕ ДIЛА! НЕДАВНО таке теля було! А зараз 400 баксiв йому треба!

бувшому хустянину 2018-06-23 / 00:35:28
100%

бувший хустянин 2018-06-23 / 00:09:43

Правді бути, проти мед.реформи в першу самі медики. Як не парадоксально, їх все влаштовує.
Бо в каламутній воді, жаліючись та прибріхуючи, вони дурять простих людей у ДЕРЖАВНИХ лікарнях на останні копійки.
Садити, звільняти, переатестовувати, бо гірше і так не буде. Нормальні "дохтори" давно повиїжджали за кордон чи перейшли у приватні клініки. А у державних "больницях" лишились самі бездарі, хабарники чи... практиканти.

Пацієнт 2018-06-22 / 23:30:39
Догрався славнозвісний Пацьо Василь, нехватать му на поїздки за кордон п......р

правда 2018-06-22 / 23:17:35
Не є в них ні стида ні совісті в нинішніх дохторів.Гребуть гроші на перекомісії від людей із явними ознаками інвалідності-без ніг,рук,інших кінцівок.Не бояться ні Бога ні чорта.

Вуву 2018-06-22 / 22:11:49
А степан крук он недавно "розписував"
Чому не хоче "працювати" медична реформа і про йійі недосконалість і недоліки.
Так от ... вона і не хоче ... Бо майже всі лікарі і мед персонал хабарники і до тих мінімальних і малих зарплат вони "набивають бабла" ще в декілька разів як зарплата ... І податків з хабарів ніхто не відраховує.
Тому всі медики будуть першими ... хто всі разом виступають проти мед реформи. .
А друга біда ... Це те що хворому нікуди діватись .
І він змушений давати хабарі від без вихідной ситуаційі... тим більше коли питання стойіть про здоровя а то і життя .
Віддадуть останнє .
А ті(медики) останнє загребуть.

*** 2018-06-22 / 20:32:40
Бiда!!! Бiда, що за грошi iнвалiднисть можна купити!!! Бiда, що хворiй людинi потрiбно пройти сiм кругiв пекла, щоб отримати пенсiю чи дорогi лiки, що ще надаються державою!!! Бiда, що на таких посадах дуже мало залишилось людей порядних!!!

ужгородець 2018-06-22 / 19:04:34
Но це ужас, кожного дня ловлять, і продовжують брати. Люди зовсім здуріли.
Це від безнаказанності.

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"