Голову комісії Міжгірського медичного коледжу затримали при отриманні 3 тис грн хабара (ФОТО)

Хустською місцевою прокуратурою спільно з співробітниками міжрайонного відділу 2 Управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України затримано «на гарячому», при отриманні 3 тис грн неправомірної вигоди, голову циклової медичної комісії, викладача – методиста Міжгірського медичного коледжу.

Голову комісії Міжгірського медичного коледжу затримали при отриманні 3 тис грн хабара (ФОТО)

Вказану суму неправомірної вигоди, викладач вимагала від восьми студентів  коледжу за успішну здачу сесії  та виставлення позитивних оцінок.

Жінку затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за ч.3 ст.368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

21 червня 2018р.

Теги: хабар, голова, отримання

Коментарі

Аня 2018-06-28 / 09:44:48
Усім привіт. Такі дебати в чаті, що почитавши їх кожен , хто там навчався пройти неможливо. Пару років назад я теж вчилась
Беруть ВСІ (як дітвачина відплинула від батьківського бережка, та знає краще місцевих дівчат й***рів з округи, а прийде на пари ТА БУДЬТЕ ДОБРЕ МАМКА В НЯ ХВОРА.... може вийдеме на дорогу инак), но є там що мают свої методи навчання Бочко Н. М. файний викладач но видно було за що(((
А Руслана Вас ? А Селянська (сука стара)
70 % студентів у цих двох або дуже вчаться, або ...

Аша 2018-06-24 / 12:17:58
Виникає питання: на столі підкладених 2600 грн.Звідки сума в 3000грн?

Маша 2018-06-23 / 20:16:24
Дітвака підставили бо лиш запужали.Котра би сама на сякоє пішла

Правда! 2018-06-23 / 16:05:48
Зазначу я не захиниця із кубла!Як писала,якась Катерина!!!Бочко Н.М.-це справді викладач від Бога!!!Брали,беруть і будуть брати ті,що вище стоящі!Зробили бізнес,а ім все мало!!Студентка,яка підставила Н.М.ганьба тобі!!Напевно тепер червоний диплом тебе чекає,віддячаться тобі Н.В. Та Вікторія!!!Дуже жаль,що так на публіку виставили доброго і розумного викладача!!Самі ж,даєте поксерені лекціі і на студенти читайте,а самі каву пити!!!

mbvkmm 2018-06-22 / 23:41:21
Та нич з того не буде. Спортивна рибалка: видоять і відпустять.
Пару місяців назад в Синевирі трясли сільську раду, вивели голову та земельну крису в наручниках. І що? Ті бистро на місці порішали, всі косяки в роботі (земля) повісили на усопшего екс-голову сільради і кінці у воду. Притому так що жоден сайт, газета чи ТБ навіть не заікнулося про те що сталося. А земельку людську Щур, бульдог і Со роздерибанили і вже по 3-5 раз перепродали. Много людей навіть не здогадуються що не вони власники ділянок на яких ЩЕ газдуюют.

Карінка 2018-06-22 / 20:56:09
Якщо мова йде про Бочко Н.М..то це хороша викладачка...розумний і досвідчений викладач..

іввн 2018-06-22 / 19:56:33
ганьба

Світлана 2018-06-22 / 19:02:01
Дуже добре зробили!!! Там не то шо обнагліли, а просто вже далі нікуди. Директор, яка є зараз не вміє навіть з людьми нормально поводитись, і не відповідає як до неї вітаються. Проблема в тому, що думають всі шо далеко від області от і можна робити шо хочуть. Івлєву у відставку і негайно!!!

Міша 2018-06-22 / 16:29:09
А МАрковичка чого стоїть

Кекус 2018-06-22 / 15:30:05
Царь сам собі хвіст не може прижати,безвольна людина.
А Наталочка в нас класнний аналітик,тебе би в президенти,Україна би за тиждень загнулася)

Аналітик 2018-06-22 / 14:35:30
Не логічно завучці і директрисі це організовувати бо тепер они всі в полі зору. Тепер там всіх будут пасти.

Олексій 2018-06-22 / 13:35:31
самі ж пропонують, а потім підставляють,потрібно вчитися,а не відвідувати вуз








іван 2018-06-22 / 12:35:55
А може і не вимагала,а тупаки -медички самі підсунули?

Наталочка 2018-06-22 / 12:34:10
Призначте туди Царя,то він їм хвости прижме

Діана 2018-06-22 / 12:28:39
Накинулися,як звірі хижі на жінку.Ну зробила помилку,аж ніяк не захищаю її .Але там у тому коледжі таку собі систему напевно завели,такий порядок у них. А де ж ті самі керівники були? Що вони не знали,що у них під носом робиться?Самі ж напевно це і поощряли.Де таке можливо?Знали і нічого не робили,не боролись із цим. А причина в тому,що самі не вчать тих медиків,несумлінно ставляться до своєї роботи,попали на роботу не по конкурсах,по тестах,а по протекціях,знайомствах,договорах.От і маємо,що маємо.Не дарма Народний кнтроль там шуршав,от і навів порядок...та не з тими,з ким треба.

Вітя 2018-06-22 / 11:27:11
Змерега бере кожний день у районі і добре всім платникам Тячівського району.

Віка 2018-06-22 / 11:07:12
То 100 % завучка з директоркою підставили бо давно война між ними
То що она менше від одного студента 100$ не бере то норма бо їв всьо позволено
Де та справедливість

Кекус 2018-06-22 / 10:44:14


Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Наталі 2018-06-22 / 08:28:16
Не ту на взятці взяли,що то 3тис.грн., а ті що за 1 екзамин по 100$, порахувати до купи всі екзамини,то не лише круті машини і маєточки скромні появляться....Я теж вчилася 15р тому, такого не було, теперішні студенти розказують , вчишся не вчишся ,а плати. Хоча в той час теперішня "взяточниця" була добра п....

До Катерини 2018-06-22 / 06:44:10
Озвалася захисниця із кубла, не поможе!

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
» Всі новини