Затримана на хабарі в Ужгороді чиновниця міськради, "європейка" Полтавцева – у лікарні на лікуванні

Відтак суд відклав розгляд справи чиновниці, звинуваченої в хабарництві.

Затримана на хабарі в Ужгороді чиновниця міськради, "європейка" Полтавцева – у лікарні на лікуванні

Апеляційний суд Закарпатської області відклав судовий розгляд щодо чиновниці Ужгородської міської ради Полтавцевої Т.В. у зв’язку з перебуванням останньої на стаціонарному лікуванні.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області, зазначаючи, що наступне судове засідання відбудеться 3 липня 2018 року о 08.50.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Т. Полтавцеву затримали, коли та вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м. Нині чиновниці інкримінують ч. 3 статті 368 КК України, звинувачуючи в одержанні хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Тетяна Полтавцева є особою з найближчого оточення одіозного депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина, відомого резонансними фактами привласнення в громади обласного центру Закарпаття ключових об'єктів нерухомості і руйнування пам'яток архітектури, як от комплекс "Корона" та "Червена ружа" ("Берчені").

Напопередніх місцевих виборах Тетяна Полтавцева балотувалася в депутати Ужгородської міської ради під №12 від міського осередку "Європейської партії України", що його очолює Іван Волошин.

21 червня 2018р.

Теги: лікування, лікарня, хабар, Полтавцева

Коментарі

6451 22.06.2018 / 12:20:59
сегінь)) #Корупція то якась страшна хвороба) Як беруть на хабарі,то"раптово" стає зле і в лікарню.Може ковдру Насірова і Полтавцевій дати?

!!! 21.06.2018 / 21:31:51
Все за старою "схемою"!!!

Стрико 21.06.2018 / 19:03:13
Хабарiти лiчать тiльки в мiськiй лiкарнi! Цiкаво хто доктор? Случайно не Курах I.!

Вуйко 21.06.2018 / 13:46:45
Видко шо тактика Цапа і його бацила - хвороби поразила всіх в меріі включаючи Андрііва Боддіка який взагалі помре в кріслі від сердечного приступу коли по нього за розкрадання коштів і корупцію приідуть порядні правоохоронці

Степан Крук 21.06.2018 / 13:28:36
Хвора вона дійсно! Гострий корупційний хабаріт. Вона потребує негайної ізоляції...

марія іванівна 21.06.2018 / 13:21:06
Кажуть шо мер лічно ходив і просив аби Полтавцеву на стаціонар сховали, шось він дуже ща неї "тягне мазу", майже всьо схвачено в них було. Штсь не чисто, нк спішить Андріїв звільняти корупціонеру з посадя, як Цапа. Пане Андріїв може прокоментуєте хоть шось для ужгородців по ситуації із вашою протеже Полтавцевою? Чому не звільнили?

НОВИНИ: Кримінал

17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
» Всі новини