Із ужгородцями радитимуться стосовно розміщення болардів та організації руху по вул. Довженка (ФОТО)

Ще 2 нові публічні консультації в Ужгороді презентували сьогодні під час прес-конференції в Ужгородській міській раді керуюча справами виконавчого комітету Ужгородської міської ради Олена Макара та регіональний представник Інституту «Республіка» Микола Яцков.

Із ужгородцями радитимуться стосовно розміщення болардів та організації руху по вул. Довженка (ФОТО)

До 1 серпня 2018 року мешканці міста мають змогу висловитися щодо облаштування болардів на вулиці Собранецькій та організації руху транспорту на вулиці Довженка з 10 квітня по 10 травня.

«Ми запускаємо ще дві публічні консультації. Зокрема, можна обрати схему облаштування болардів на вулиці Собранецькій. Пропонується кілька варіантів: розмістити їх з обох боків вулиці; тільки з одного боку; лише там, де ширина тротуару менше 2 метрів, або ж взагалі не потрібно їх розміщувати», – розповів Микола Яцков.

Нагадаємо, що болард – це вуличний стовп, бетонна напівсфера тощо, призначені для блокування проїзду та паркування автотранспорту, а також для відмежування газонів і пішохідних зон від доріг. Такі в Ужгороді вже встановлені на площі Поштовій, набережній Незалежності, вулиці Духновича тощо.

«Також прохання ужгородців відповісти на питання, як організувати рух транспорту на вулиці Довженка з 10 квітня по 10 травня. Локація і період обрані не випадково, адже пам'ятки архітектури у поєднанні із чудовим квітом сакури спонукають до фотосесій на вулиці Довженка о цій порі. Однак, це не дуже безпечно з огляду на жвавий рух транспорту. Тому ужгородці можуть обрати один з трьох варіантів вирішення питання: заборонити рух усіх транспортних засобів у святкові та вихідні дні, заборонити рух усіх транспортних засобів у святкові та вихідні дні з 8.00 до 17.00 год. або взагалі не обмежувати рух транспортних засобів», – додав Микола Яцков.

Взяти участь у консультації можна, висловившись за допомогою sms або ж на сайті Ужгородської міської ради.

19 червня 2018р.

Теги: розміщення, боларди

Коментарі

точно 20.06.2018 / 13:50:45
Клоунада. Про забудову зелених зон порадитися - слабО?

НОВИНИ: Соціо

10:08
У Мукачеві відзначили День святого Мартина Фото новина
08:58
На Донеччині загинув поліцейський із Закарпаття Юрій Василиженко Фото новина
18:01
В Ужгороді чоловік облаштував у гаражі підпільну фабрику з виготовлення цигарок Фото новина
16:44
На Закарпатті судитимуть чотирьох переправників
15:43
Закарпатські лікарі відновили обличчя 14-річного хлопця після серйозного перелому Фото новина
14:20
В Ужгороді відбувся перший в історії області Відкритий кубок з черліденгу Фото новина
13:19
В Ужгороді у середу попрощаються полеглим захисником Борисом Барчем Фото новина
12:52
На Рахівщині викрили групу переправників, які ховали ухилянтів під будматеріалами в мікроавтобусі Фото новина
11:23
На Закарпатті судитимуть керівника благодійного фонду, який торгував гуманітарними авто для військових Фото новина
10:35
Прикордонник "Рем"
10:10
Пішов із життя військовослужбовець із Берегова Альберт Герчі Фото новина
09:21
/ 4
Фірма депутата від ОПЗЖ Каськіва планує побудувати біля Гукливого на Мукачівщині 100-гектарне поле для гольфу
08:54
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який опинився у критичному стані в горах Фото новина
17:52
Засуджені за сексуальне насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах програли апеляцію
16:38
/ 2
На трасі «Берегово–Мукачево» бетонозмішувач перекинувся у кювет Фото новина
15:49
/ 2
В Ужанському національному парку фотопастка зафіксувала ведмедів, оленів і лосів у дикій природі Фото новина
14:25
У Хусті відбувся всеукраїнський турнір «Карпатський виклик» Фото новина
13:22
На Тячівщині через займання гаража ледь не згорів будинок Фото новина
11:51
На війні з рф поліг 46-річний Василь Вачиля із села Тур’я Бистра на Ужгородщині Фото новина
10:39
На Закарпатті дитина народилася під час виклику “швидкої” Фото новина
09:03
На Закарпаття суне різке похолодання
17:42
/ 2
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новинаВідео новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
/ 3
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
» Всі новини