Рішення про передачу Невицького замку Кам’яницькій сільраді оскаржили в суді

Прокуратура Закарпатської області подала апеляційну скаргу на рішення Ужгородського міськрайонного суду про передачу «безхазяйної нерухомої речі – Невицького замку» у власність Кам’яницької сільради Ужгородського району.

Рішення про передачу Невицького замку Кам’яницькій сільраді оскаржили в суді

Як ідеться у скарзі, дане рішення є незаконним і підлягає скасуванню в зв’язку з порушенням норм процесуального права та неправильним застосуванням норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення спору. Так, ще в 2009 році Невицький замок внесено до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад, тому на момент винесення судом першої інстанції рішення він не був безхазяйним майном. Крім того, прокуратура області, департамент культури облдержадміністрації та обласна рада не були залучені до участі в справі та відповідно проінформовані про час та дату судового розгляду, як і про оскаржуване рішення. Тому в прокуратури області є всі законодавчі підстави для внесення апеляційної скарги з метою захисту інтересів держави в особі департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради.

Враховуючи наведене, Прокуратура Закарпатської області просить суд визнати причину пропуску строку на апеляційне оскарження судового рішення поважною та поновити його, прийняти апеляційну скаргу до провадження, залучити до розгляду департамент культури облдержадміністрації та обласну раду, скасувати рішення Ужгородського міськрайсуду від 12.102010р. та ухвалити нове рішення, яким заяву Кам’яницької сільради про передачу безхазяйної нерухомої речі в комунальну власність залишити без розгляду.

Як коментують у прес-службі Закарпатської ОДА, Кам’яницька сільрада проігнорувала численні прохання повернути Невицький замок на баланс області. У результаті під загрозою зриву опинився проект реставрації замку вартістю 11,2 мільйони гривень. Левова частка цих грошей (10,7 мільйонів) має надійти з Державного бюджету України в рамках фінансування проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу, ще 500 тисяч виділить обласний бюджет. 

19 червня 2018р.

Теги: замок, передача

Коментарі

петро 19.06.2018 / 16:51:37
почитайте усі що співала про невицький замок та сама ода та її штатні тв журналісти громадські діячі і науковці 1 липня 2016 року на скликаному ними ж у білому домі круглому столі про невицький замок не повірите - абсолютно протилежне тому що сьогодні а саме що замок безхозний що суд молодець - знайшов гарного власника в особі камяницької сільради(уже у 2010 році) і тільки так можна спасти цю памятку якщо дати її в приватні руки і так далі ці люди мають всіх за ідіотів

НОВИНИ: Соціо

15:33
/ 3
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 7
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
/ 1
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
» Всі новини