У потязі Київ-Ужгород незабаром можна буде замовити повноціннне харчування з меню (ФОТО)

За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак.

У потязі Київ-Ужгород незабаром можна буде замовити повноціннне харчування з меню (ФОТО)

Про це повідомив в.о. керівника "Укрзализниці" Євген Кравцов.

За його словами, "Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава... За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак. Меню додаю, ціни демократичні. Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню. Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе".

При цьому, Є Кравцов додав, що меню залежатиме від сезонності, крім того, в "Укрзалізниці" планують ще додати і українських страв.

"Асортимент відповідає найвищим стандартам, а упаковка буде підлягати повторній переробці. Поки пасажирам будемо видавати спеціальний запитальник, в якому чекаємо ваші об‘єктивні відповіді про новий сервіс", - підсумував Є. Кравцов.

13 червня 2018р.

Теги: потяг, харчування, меню

Коментарі

Вуву 2018-06-14 / 19:23:22
Хто прочитав ... НЕ РОБІТЬ СОБІ ПОДРАЗНЕННЯ ШЛУНКУ ЗА ДУРНІ ЦІНИ І НЕ НОРМАЛЬНО МАЛІ ПОРЦІЙІ.
КРАЩЕ БЕРІТЬ ЗАВЧАСНО З СОБОЮ В ДОРОГУ НОМАЛЬНУ ДОМАШНЮ ЙІЖУ.

Вуву 2018-06-14 / 06:15:05
Он на стаканчику пише ... Каша вівсяна 60 гр.
Шо це є ... Якщо нормальний чоловік важить 80 85кг ... Скільки по нормі він повинен зйісти (як порцію) вівсянойі каші ... До співвідношенню маси свого тіла ?
Хто пхає нам цю ... НЕДО ПРОДУКЦІЮ В НЕДО ПОРЦІЯХ ???
По дурних цінах.???

Вуву 2018-06-14 / 06:08:09
Дивлюсь на фото наче все розмито ...
Але порційі якісь "не людські" ... Упаковки малі і відповідно вага тойі йіжі просто символічна ... Шо це за така вага "французького рогалика" в 55гр... Це шо цукерок ???
Він повинен важити не менше як 120гр ... За ту саму ціну.
Так само як і ті "нещасні" стаканчики з вівсяною кашею ... Чи рисовою.
Живем в крайіні бля де 70% світового чорнозему ... А народ ходить голодний ... Багато хто не дойідає.
Та при нормальному керівництві ... Всі ті порційі повинні бути в як мінімум в два а то в три рази більшими.
Добре що самі фантіки та порожню упаковку ще не продають...
"По ДЕМОКРАТИЧНИМ ЦІНАМ".
P.s.
А ті канапки по співвідношенню ціни ... Ваги ... І маси тіла тих хто має йіх споживати ... Можуть підійти хіба шо котам.

Вуву 2018-06-14 / 05:51:59
В украйінській мові є і так забагато запозичень з інших мов ... Для чого засирати мову ще більше сендвічами ...і ланч боксами.?
Невже ми такі ідіоти чи дебіли що невистачає нам розуму користуватись тим мовним надбанням що є ?
А таким як 21вік ... То порожній звук ... Тільки не всі поділяють твою думку ... як до цього часу робили канапки ... То нехай так і пишуть і в 22 віці ... Мусить бути тяглість традицій із покоління в покоління .
(Хоча і серед свойіх хватає без роду і племені.

ХХІ вік 2018-06-14 / 00:53:14
Навчилися робити сендвіч, та най він буде сендвічем? Шо, вам, жаль, чи, шо? Чому я маю пів години вимовляти французький рогалик, коли то є круасан! Ви, як дітина! Не лем вертатися до дідівщини, а мало і рухатися вперед !

сорри 2018-06-13 / 16:40:00
Бо сервіс буде на рівні французького :)

Вуву 2018-06-13 / 16:22:51
Чому сендвіч а не КАНАПКА ?
Круасан ... ФРАНЦУЗЬКИЙ РОГАЛИК ?

Вуву 2018-06-13 / 16:18:21
Зауваження ... Чому пишуть на упаковці ... "ланчбокс" ... Що украйінськойі не вистачає чи розуму в мозгах .?
Чому не написати ... "сніданковий пакунок" чи скажімо ... "комплексний сніданок".
Ще ніяк не позбудемось російськойі а вже з другого напрямку нам заганяють "ланчбакси".
Хто дає вказівки таке писати
... Хто персонально за це несе відповідальність.???
Куди дивляться контролюючі органи ???

Читатель 2018-06-13 / 13:40:24
Какие еще "поезда полупустые"? Кто сказал, что сугубо в Ужгороде люди должны садиться, а на промежуточных станциях нет? Кто это сказал?

Допустим, в Ужгороде сядут 30 проц. 50 проц. сядут в Мукачево, а остальные двадцать - в Воловце и других станциях.

свідомий 2018-06-13 / 13:33:04
На потяг Ужгород-Київ нема китків за тиждень-два до відправлення , хоча потяги їдуть напіпорожні. а ви говорите про харчування.

НОВИНИ: Соціо

17:16
27 березня в Ужгороді – чергове засідання міськвиконкому
15:28
На Закарпатті минулоріч 124 порушників пожежної безпеки в лісах оштрафовано на 14, 5 тис грн
15:02
У 2018-му на Закарпатті загальна площа прийнятого в експлуатацію житла збільшилася на 16,6%
14:48
В Ужгороді стартував фестиваль "Історія.UA"
14:05
На Закарпатті підсумували результати транскордонного співробітництва та окреслили плани на найближчу перспективу
13:14
27 квітня школярі Мукачева підуть на весняні канікули
12:23
Неприродне рішення
10:55
Вчена рада УжНУ проаналізувала фінансову діяльність вишу за минулий рік
10:38
У Перечинській ОТГ планують відродити активний молодіжний рух
10:30
У квітні на Закарпатті збиратимуть кошти на кардіологічне обладнання в обласну дитячу лікарню
10:08
На Закарпатті виявили вже півсотні мігрантів-порушників
10:06
У 2018-му, в порівнянні з 2017-им, м'ясо на Закарпатті додало у вартості 27, 4%, зернові та зернобобові – 11, 5%
09:59
/ 1
У лютому, порівняно із січнем, ціни на продукти харчування на Закарпатті зросли на 0,6%
09:56
Герої творів Василя Шкірі зачаровують
09:50
В Ужгороді небайдужі збираються на прибирання території парку "Кірпічка"
09:38
/ 2
Конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду головлікаря міської лікарні Мукачева Наталію Гарсеванішвілі
08:29
Експозиція Карпатської України у Хустському краєзнавчому музеї поповнилася інформативними інсталяціями
08:13
/ 6
У Діловому місцеві контрабандисти не дають прикордонникам будувати захисний паркан на кордоні
07:19
В УжНУ прочитають лекцію про "гібридну" війну проти Карпатської України
06:52
/ 1
З понеділка на Закарпатті вступають в дію нерестові обмеження на риболовлю
06:16
/ 3
В Ужгороді студенти-іноземці УжНУ різноколір'ям святкували індуїстське свято весни
06:02
В Ужгороді відкрили виставку робіт дітей з синдромом Дауна
05:50
В Ужгороді більша кількість автобусів на маршруті №18 рухатимуться за новим розкладом
17:53
На Закарпатті стартував освітній проект "Демократична школа"
17:34
У Рахові стартує реалізація нового спільного проекту в рамках партнерства з чеським містом Тршебич
» Всі новини