У потязі Київ-Ужгород незабаром можна буде замовити повноціннне харчування з меню (ФОТО)

За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак.

У потязі Київ-Ужгород незабаром можна буде замовити повноціннне харчування з меню (ФОТО)

Про це повідомив в.о. керівника "Укрзализниці" Євген Кравцов.

За його словами, "Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава... За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак. Меню додаю, ціни демократичні. Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню. Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе".

При цьому, Є Кравцов додав, що меню залежатиме від сезонності, крім того, в "Укрзалізниці" планують ще додати і українських страв.

"Асортимент відповідає найвищим стандартам, а упаковка буде підлягати повторній переробці. Поки пасажирам будемо видавати спеціальний запитальник, в якому чекаємо ваші об‘єктивні відповіді про новий сервіс", - підсумував Є. Кравцов.

13 червня 2018р.

Теги: потяг, харчування, меню

Коментарі

Вуву 2018-06-14 / 19:23:22
Хто прочитав ... НЕ РОБІТЬ СОБІ ПОДРАЗНЕННЯ ШЛУНКУ ЗА ДУРНІ ЦІНИ І НЕ НОРМАЛЬНО МАЛІ ПОРЦІЙІ.
КРАЩЕ БЕРІТЬ ЗАВЧАСНО З СОБОЮ В ДОРОГУ НОМАЛЬНУ ДОМАШНЮ ЙІЖУ.

Вуву 2018-06-14 / 06:15:05
Он на стаканчику пише ... Каша вівсяна 60 гр.
Шо це є ... Якщо нормальний чоловік важить 80 85кг ... Скільки по нормі він повинен зйісти (як порцію) вівсянойі каші ... До співвідношенню маси свого тіла ?
Хто пхає нам цю ... НЕДО ПРОДУКЦІЮ В НЕДО ПОРЦІЯХ ???
По дурних цінах.???

Вуву 2018-06-14 / 06:08:09
Дивлюсь на фото наче все розмито ...
Але порційі якісь "не людські" ... Упаковки малі і відповідно вага тойі йіжі просто символічна ... Шо це за така вага "французького рогалика" в 55гр... Це шо цукерок ???
Він повинен важити не менше як 120гр ... За ту саму ціну.
Так само як і ті "нещасні" стаканчики з вівсяною кашею ... Чи рисовою.
Живем в крайіні бля де 70% світового чорнозему ... А народ ходить голодний ... Багато хто не дойідає.
Та при нормальному керівництві ... Всі ті порційі повинні бути в як мінімум в два а то в три рази більшими.
Добре що самі фантіки та порожню упаковку ще не продають...
"По ДЕМОКРАТИЧНИМ ЦІНАМ".
P.s.
А ті канапки по співвідношенню ціни ... Ваги ... І маси тіла тих хто має йіх споживати ... Можуть підійти хіба шо котам.

Вуву 2018-06-14 / 05:51:59
В украйінській мові є і так забагато запозичень з інших мов ... Для чого засирати мову ще більше сендвічами ...і ланч боксами.?
Невже ми такі ідіоти чи дебіли що невистачає нам розуму користуватись тим мовним надбанням що є ?
А таким як 21вік ... То порожній звук ... Тільки не всі поділяють твою думку ... як до цього часу робили канапки ... То нехай так і пишуть і в 22 віці ... Мусить бути тяглість традицій із покоління в покоління .
(Хоча і серед свойіх хватає без роду і племені.

ХХІ вік 2018-06-14 / 00:53:14
Навчилися робити сендвіч, та най він буде сендвічем? Шо, вам, жаль, чи, шо? Чому я маю пів години вимовляти французький рогалик, коли то є круасан! Ви, як дітина! Не лем вертатися до дідівщини, а мало і рухатися вперед !

сорри 2018-06-13 / 16:40:00
Бо сервіс буде на рівні французького :)

Вуву 2018-06-13 / 16:22:51
Чому сендвіч а не КАНАПКА ?
Круасан ... ФРАНЦУЗЬКИЙ РОГАЛИК ?

Вуву 2018-06-13 / 16:18:21
Зауваження ... Чому пишуть на упаковці ... "ланчбокс" ... Що украйінськойі не вистачає чи розуму в мозгах .?
Чому не написати ... "сніданковий пакунок" чи скажімо ... "комплексний сніданок".
Ще ніяк не позбудемось російськойі а вже з другого напрямку нам заганяють "ланчбакси".
Хто дає вказівки таке писати
... Хто персонально за це несе відповідальність.???
Куди дивляться контролюючі органи ???

Читатель 2018-06-13 / 13:40:24
Какие еще "поезда полупустые"? Кто сказал, что сугубо в Ужгороде люди должны садиться, а на промежуточных станциях нет? Кто это сказал?

Допустим, в Ужгороде сядут 30 проц. 50 проц. сядут в Мукачево, а остальные двадцать - в Воловце и других станциях.

свідомий 2018-06-13 / 13:33:04
На потяг Ужгород-Київ нема китків за тиждень-два до відправлення , хоча потяги їдуть напіпорожні. а ви говорите про харчування.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади