Закарпатська облрада представила до нагородження премією ВР кандидатури двох освітян

Кандидатури Олени Іщенко та Івана Романа представлено до присудження щорічною Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Закарпатська облрада представила до нагородження премією ВР кандидатури двох освітян

У ході 11-ї сесії з ініціативи голови облради Михайла Рівіса обласні обранці розглянули проекти рішень «Про клопотання щодо відзначення щорічною Премією Верховної Ради України» Олену Іщенко, директора Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради та Івана Романа, директора Хустського професійного ліцею.

Відтак, більшістю голосів депутатський корпус облради затвердив рішення щодо відзначення вищевказаних кандидатур на рівні Парламентських відзнак за багаторічну сумлінну і творчу працю, високий професіоналізм, особливі заслуги в реалізації державної політики у галузі національної освіти, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання учнівської молоді, вагомий особистий внесок у культурно-освітній розвиток краю.

Педагогічну діяльність Олена Іщенко розпочала вчителем математики шкіл нового типу міста Києва: у 1994 – 1995 р. працювала у середній школі №198, а з 1995 по 1999 р. – у середній школі №235. У 1999 році переїхала на постійне місце проживання у Закарпатську область.  З вересня 1999 року вона – заступник директора з навчальної роботи Ужгородського політехнічного ліцею-інтернату. На посаді директора Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради працює з 2008 року. Олена Іщенко зарекомендувала себе як талановитий педагог, вмілий керівник і організатор, здатний згуртувати та мотивувати педагогічний колектив для ефективної та успішної роботи. За її ініціативи було змодельовано та впроваджено сучасні інноваційні форми організації навчально-виховного процесу, збережено та збагачено шкільні традиції, широко впроваджено лекційно-практичну форму навчання. Укладення угоди про співпрацю з УжНУ у рамках реалізації комплексно-цільової програми «Обдаровані діти» сприяє розвитку і підтримці талановитої учнівської молоді. Нині навчальний заклад нараховує понад 250 дійсних членів МАН України.

За вагомі успіхи на освітянській ниві Іщенко О. Т. нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки у 2007 році, Подякою Національного центру «Мала академія наук України» у 2014 році, Почесною грамотою обласної ради у 2010 році, Почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком у 2014 році, спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» у 2017 році. У 2011 році Олені Тимофіївні оголошено Подяку голови обласної державної адміністрації. У 2016 році  педагогічний колектив під керівництвом Іщенко О. Т. нагороджено Почесною Грамотою облдержадміністрації, у 2017 – Почесною грамотою обласної ради.

У березні 2018 року порушено клопотання перед Президентом України про  присвоєння Іщенко О. Т. почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Свою педагогічну діяльність Іван Роман розпочав у 1983 році на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи Хустського середнього МПТУ-10. З серпня 1999 – працює директором Хустського технічного училища №10, яке у 2004 році реорганізовано в Хустський професійний ліцей. Кожні п’ять років Іван Михайлович проходить курси підвищення кваліфікації за категорією «Директори ПТНЗ» в Університеті менеджменту освіти НАПН України та за категорією «Викладачі професійно-теоретичної підготовки» в НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області.

Як керівник, Іван Роман є ініціатором і прихильником нововведень, які сприяють розвитку навчального та виховного процесу, активно впроваджує нові ідеї розвитку закладу, дбає про підвищення авторитету педагогічної роботи, соціальний захист працівників, їх моральне і матеріальне заохочення.

Він є досвідченим керівником, створив творчий, продуктивний мікроклімат в колективі, де працює 44 педагогічних працівників, з яких 8 – спеціалісти вищої категорії, в тому числі: 2 викладачів-методистів, 3 старших викладачів, 1 відмінник освіти України, 5 майстрів виробничого навчання першої категорії та 2 майстри – другої категорії.

За досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління Роман І. М. нагороджений значком «Відмінник народної освіти УРСР»,  неодноразово отримував різні відзнаки Хустської міської ради, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної ради, облдержадміністрації, військового комісара Хустського об’єднаного міського військового комісаріату, Закарпатського обласного центру зайнятості.

Роман І. М. також має відомчі подяки за особистий внесок в удосконалення професійної підготовки учнівської молоді, активну співпрацю у проведенні багатьох Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Він має заслужену повагу серед батьків, депутатського корпусу, керівництва, громадськості міста, району та області, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

11 червня 2018р.

Теги: кандидатури, премія, нагородження, освітяни

Коментарі

Олена Ціник 2018-06-14 / 21:09:24
Олена Тимофіївна дійсно заслуговує на відзначення цією премією. Це відповідальний керівник, вмілий організатор, високопрофесійний вчитель.

пенсіонер 2018-06-11 / 14:24:37

З великою повагою вітаю О.Іщенко з цим висуненням. 250 учнів її закладу - члени Малої Академії Наук України з усіх районів Закарпаття. Це дуже високий рівень знань та підготовки дітей.

Ну, а про рівень підготовки ДІТЕЙ, а не пед.колективу, І.Романом чомусь ані слова.
Скоріше всього, це просто відзнака для ХУСТЯНИНА, бо в області зараз рулить Хуст аж до Києва.

Вуйко 2018-06-11 / 11:31:37
Щось не так! Однi директори! А де простi вчителi, що працюють 40,50,55 рокiв!

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 3
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
15:35
Торік населення Закарпаття скоротилося на 3011 осіб і на 1 січня 2020-го становило майже 1 млн 254 тис людей
13:15
Закарпатська академія мистецтв із січня – без зарплат
13:05
/ 1
Утворено Раду арбітражних керуючих Закарпатської області та обрано її керівника
10:33
Зупинений на Рахівщині вночі мотоцикліст сам зізнався, що вживав алкоголь, але від медосвідування відмовився
09:15
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
04:01
/ 1
В Ужгороді пропонують худнути і покращувати здоров'я, водночас заробляючи
02:50
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді
17:00
/ 3
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 2
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 5
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 2
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
14:19
/ 1
В Ужгороді презентують видання відомих дослідників
13:21
/ 2
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова
11:34
У Мукачеві демонтують 106 об’єктів зовнішньої реклами
11:08
В Ужгороді презентували майстерню друку слоганів і гасел за участі угорської мисткині
11:03
/ 2
Закарпатські школи мають можливість долучитися до проєкту з вивчення інфо-медійної грамотності
11:01
Ужгородській міській дитячій лікарні передали два кардіографи, придбані під час акції "Серце до серця"
10:53
В обласній бібліотеці в Ужгороді відбудеться вечір пам’яті "Небесна Сотне, Ви тепер святі…"
» Всі новини