Власники коня, якого волік за авто житель Чорної Тиси, взяли за нього гроші від кривдника (ВІДЕО)

Кінь Каштан, якого мешканець Чорної Тиси, що на закарпатській Рахівщині, лікується вдома у свого господаря Юрія Попюка.

Власники коня, якого волік за авто житель Чорної Тиси, взяли за нього гроші від кривдника (ВІДЕО)

Як розповідають журналісти "Вікна-новини" на каналі СТБ, депутат сільької ради Василь Максимюк, який познущався над твариною, вже шкодує про скоєне. І є чого: завдяки інтернет-виданню Закарпаття онлайн, яке першим опублікувало інформацію про подію, він вже став "героєм" в масштабах всієї України, а за фактом жорстокого поводження з твариною порушене кримнальне провадження.

Тим часом журналісти телеканалу 1+1 в сюжеті ТСН стверджують, що власники коня вже погодилися взяти гроші від кривдника.

09 червня 2018р.

Теги: кінь, Чорна Тиса

Коментарі

punk 2018-06-15 / 14:48:55
коня на мыло депутата на выло

punk 2018-06-15 / 14:45:00
та хай нормально все

Ваня. 2018-06-12 / 19:49:41
Підарас. Я би му клипачом голову розбив, і тому мусорови який го отмазуе.

До Вуву 2018-06-12 / 11:44:04
А ти жієш у сім селі та не знаєш газдів коньи? Се злодії, які нічми ліс крадут, а їх організація Чорнотисянський рідний край там тоже такі самі, достали вже всьох у селі, робльи з себе тепер героїв.
Коника їм шкода, та ви на коні грузите по три чотири смереки, бєте їх мало не до здиху, коли кінь не годен тьигти, у сего назди се вже не перший кінь, він не давно сам його побив дуже, бо кінь його копнув, а тепер ще ніби плаче, односельчанам аж гидко дивитисьи, чогос коментарі у фейсбуку пишут лиш чужі, бо люди з села всі знают правду, про обидві сімї, а Максимюк якби розумний, подав би в суд на вашу банду, за то шо ви таку неправду пишете, морду набити вам треба.
А ти сам, Вуву, забув як ти тогідь чоловіка збив машинов насмерть, тай утік далі на весільи набуватисьи, тай тебе суку не посадиди за таке, та може ще би чоловіка мож було спасти, а ти гаде даже скору не візвав, а тут таку х...ню пишеш, треба ще і твою справу покивати, та розголосу доброго надати, най знают люди хто є хто

Вуйко 2018-06-09 / 22:35:53
Не брешіть !! У потерпілоі родини якій побили коня 5 !!! ( ПЯТь Малих Діточок!!!) може досить травити бідну і чесну сімю ??? Не боітесь Гріха ???

Ужгородець 2018-06-09 / 21:39:55
А де правда,,

Gucul z Tisi 2018-06-09 / 09:59:05
Тот живодер є родичем голови нашого села Івана Павлючка - Смереки, синок якого є головним мусороКопом в ясінянській долині і кришує цього живодера вуйка свого ! Такі реаліі справжні у нас в Чорній тисі

Вуву 2018-06-09 / 08:34:24
Міша ... Що тут в горі написано ?(в заголовку)
Чи ти напишеш що це "качка" ?

Міша 2018-06-09 / 07:12:56
По перше, ця людина вже давно не є депутатом сільради, а по друге, власники коня гроші ніякі за нього не брали і нікуди його продавати не збираються, так як травми у коня незначні, і на бойню його здавати або кудись інакше ніхто не буде. Коня лікують, а на його кривдника відкрили кримінальну справу і буде суд. А погрожуют не власникам коня, а якраз сімї того чоловіка, і погрожуют не мещканці села, бо вони знают всю правду про обидві сімї, а погрожуют інші психи в мережі інтернет. Люди, ви просто правду не знаєте, у нас людину вбют та такого резрнансу нема, як зцим випадком. Кому інтересно, приїдьте в село та людей попитайте шо і як було.

... 2018-06-09 / 06:47:16
Якщо б вам погрожували думаю і ви би гроші взяли,це прості люди і вони дітей мають маленьких,і бояться за життя!Ви не знаєте хто ці люди і на що здатні.....

Вуву 2018-06-09 / 06:38:57
Як так ...?
Ще судового рішення не було ... А власник гроші за коня вже взяв.
Але всі як один верещать що в нас нема правовойі держави.
Як вас скривдили чи обікрали то всі бігом в поліцію і пишить заяви ... Хай по закону накажуть(покарають)
Поліція ... слідчі підключились ... Знайшли.
Хтось від когось приніс бабло потерпілим.
Ті неправомірну вигоду отримали ... Пішли і заяву забрали.
То шо це бля за така правова держава ... як к*рва шо продається за гроші.
В такому разі хай ті що потерпіли самі шукають злодійів і бандитів або хай платять поліцейським і слідчим.
А не за державний кошт ... Хтось має йім розкривати кримінальні справи ... А ті "потерпілі" будуть загрібати неправомірну грошову вигоду.
ДИКІСТЬ ДУІСТЬ І ТУПІСТЬ.

Вуву 2018-06-09 / 05:55:38
Марія ... Ви до того що сталось ... Не маєте ніякого відношення ... І тим більше це не та справа коли можна між собою "договоритись".
Це кримінал ... І ваш чоловік повинен за це сісти а не ховатись десь по лісах з надією що якось буде ... а може пронесе.
А власнику коня треба знати ... Що як він забере свою заяву то це зловживання свойім (потерпілим) становищем для отримання ... неправомірнойі вигоди ...
Бо суму завданойі шкоди чи компенсаційі потерпілій стороні ... Повинен визначити суд ...
А не "договорняк" по "междусобойчику"
На цьому базується правова держава.

Вуву 2018-06-09 / 05:34:46
І це депутат сільради ???
А найгірше що цього коня продали йому у власніть. І як та нелюдь знову напється і почне на тому конику "відриватись". Навіть не хочеться в таке вірити.
Це є поза всіма рамками здорового глузду.

нік 2018-06-09 / 01:34:05
Менше пити треба, придурок!

НОВИНИ: Кримінал

11:17
/ 1
На Рахівщині, на кордоні з Румунією пострілом вгору затримали нелегала та його переправників
11:13
На Берегівщині п'яний працівник патрульної поліції за кермом "Форда" вилетів у кювет
11:08
Уночі у Мукачеві зіткнулись Skoda Superb та Volkswagen Golf
03:53
/ 15
На Виноградівщині затримали за кермом п'яного депутата райради, який мав перебувати на чергуванні в медзакладі
18:52
/ 3
Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно ще одного члена ДВК з 69 округу, яка незаконно видала бюлетені для голосування
17:54
/ 2
На Мукачівщині затримали двох чоловіків, що впродовж тижня викрадали металеві листи з куполів храму
12:17
/ 6
В Ужгороді вночі затримали двох чоловіків, що вивезли на бричці з новобудови 15 мішків цементу
10:02
/ 2
У Виноградові під час продажу метамфетаміну затримано 25-річного містянина
18:06
/ 1
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
/ 2
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 6
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 2
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 36
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті