Власники коня, якого волік за авто житель Чорної Тиси, взяли за нього гроші від кривдника (ВІДЕО)

Кінь Каштан, якого мешканець Чорної Тиси, що на закарпатській Рахівщині, лікується вдома у свого господаря Юрія Попюка.

Власники коня, якого волік за авто житель Чорної Тиси, взяли за нього гроші від кривдника (ВІДЕО)

Як розповідають журналісти "Вікна-новини" на каналі СТБ, депутат сільької ради Василь Максимюк, який познущався над твариною, вже шкодує про скоєне. І є чого: завдяки інтернет-виданню Закарпаття онлайн, яке першим опублікувало інформацію про подію, він вже став "героєм" в масштабах всієї України, а за фактом жорстокого поводження з твариною порушене кримнальне провадження.

Тим часом журналісти телеканалу 1+1 в сюжеті ТСН стверджують, що власники коня вже погодилися взяти гроші від кривдника.

09 червня 2018р.

Теги: кінь, Чорна Тиса

Коментарі

punk 2018-06-15 / 14:48:55
коня на мыло депутата на выло

punk 2018-06-15 / 14:45:00
та хай нормально все

Ваня. 2018-06-12 / 19:49:41
Підарас. Я би му клипачом голову розбив, і тому мусорови який го отмазуе.

До Вуву 2018-06-12 / 11:44:04
А ти жієш у сім селі та не знаєш газдів коньи? Се злодії, які нічми ліс крадут, а їх організація Чорнотисянський рідний край там тоже такі самі, достали вже всьох у селі, робльи з себе тепер героїв.
Коника їм шкода, та ви на коні грузите по три чотири смереки, бєте їх мало не до здиху, коли кінь не годен тьигти, у сего назди се вже не перший кінь, він не давно сам його побив дуже, бо кінь його копнув, а тепер ще ніби плаче, односельчанам аж гидко дивитисьи, чогос коментарі у фейсбуку пишут лиш чужі, бо люди з села всі знают правду, про обидві сімї, а Максимюк якби розумний, подав би в суд на вашу банду, за то шо ви таку неправду пишете, морду набити вам треба.
А ти сам, Вуву, забув як ти тогідь чоловіка збив машинов насмерть, тай утік далі на весільи набуватисьи, тай тебе суку не посадиди за таке, та може ще би чоловіка мож було спасти, а ти гаде даже скору не візвав, а тут таку х...ню пишеш, треба ще і твою справу покивати, та розголосу доброго надати, най знают люди хто є хто

Вуйко 2018-06-09 / 22:35:53
Не брешіть !! У потерпілоі родини якій побили коня 5 !!! ( ПЯТь Малих Діточок!!!) може досить травити бідну і чесну сімю ??? Не боітесь Гріха ???

Ужгородець 2018-06-09 / 21:39:55
А де правда,,

Gucul z Tisi 2018-06-09 / 09:59:05
Тот живодер є родичем голови нашого села Івана Павлючка - Смереки, синок якого є головним мусороКопом в ясінянській долині і кришує цього живодера вуйка свого ! Такі реаліі справжні у нас в Чорній тисі

Вуву 2018-06-09 / 08:34:24
Міша ... Що тут в горі написано ?(в заголовку)
Чи ти напишеш що це "качка" ?

Міша 2018-06-09 / 07:12:56
По перше, ця людина вже давно не є депутатом сільради, а по друге, власники коня гроші ніякі за нього не брали і нікуди його продавати не збираються, так як травми у коня незначні, і на бойню його здавати або кудись інакше ніхто не буде. Коня лікують, а на його кривдника відкрили кримінальну справу і буде суд. А погрожуют не власникам коня, а якраз сімї того чоловіка, і погрожуют не мещканці села, бо вони знают всю правду про обидві сімї, а погрожуют інші психи в мережі інтернет. Люди, ви просто правду не знаєте, у нас людину вбют та такого резрнансу нема, як зцим випадком. Кому інтересно, приїдьте в село та людей попитайте шо і як було.

... 2018-06-09 / 06:47:16
Якщо б вам погрожували думаю і ви би гроші взяли,це прості люди і вони дітей мають маленьких,і бояться за життя!Ви не знаєте хто ці люди і на що здатні.....

Вуву 2018-06-09 / 06:38:57
Як так ...?
Ще судового рішення не було ... А власник гроші за коня вже взяв.
Але всі як один верещать що в нас нема правовойі держави.
Як вас скривдили чи обікрали то всі бігом в поліцію і пишить заяви ... Хай по закону накажуть(покарають)
Поліція ... слідчі підключились ... Знайшли.
Хтось від когось приніс бабло потерпілим.
Ті неправомірну вигоду отримали ... Пішли і заяву забрали.
То шо це бля за така правова держава ... як к*рва шо продається за гроші.
В такому разі хай ті що потерпіли самі шукають злодійів і бандитів або хай платять поліцейським і слідчим.
А не за державний кошт ... Хтось має йім розкривати кримінальні справи ... А ті "потерпілі" будуть загрібати неправомірну грошову вигоду.
ДИКІСТЬ ДУІСТЬ І ТУПІСТЬ.

Вуву 2018-06-09 / 05:55:38
Марія ... Ви до того що сталось ... Не маєте ніякого відношення ... І тим більше це не та справа коли можна між собою "договоритись".
Це кримінал ... І ваш чоловік повинен за це сісти а не ховатись десь по лісах з надією що якось буде ... а може пронесе.
А власнику коня треба знати ... Що як він забере свою заяву то це зловживання свойім (потерпілим) становищем для отримання ... неправомірнойі вигоди ...
Бо суму завданойі шкоди чи компенсаційі потерпілій стороні ... Повинен визначити суд ...
А не "договорняк" по "междусобойчику"
На цьому базується правова держава.

Вуву 2018-06-09 / 05:34:46
І це депутат сільради ???
А найгірше що цього коня продали йому у власніть. І як та нелюдь знову напється і почне на тому конику "відриватись". Навіть не хочеться в таке вірити.
Це є поза всіма рамками здорового глузду.

нік 2018-06-09 / 01:34:05
Менше пити треба, придурок!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1