У Перечині нетверезий водій Opel Astra з‘їхав у річку

Три адміністративні матеріали за керування у стані алкогольного сп’яніння склали працівники груп реагування патрульної поліції Ужгородщини, Перечина та Мукачівщини.

У Перечині нетверезий водій Opel Astra з‘їхав у річку

0,3 проміле виявили в крові 23-річниго водія «ВАЗ» у селі Розівка на Ужгородщині. Молодий чоловік не мав водійського посвідчення та рухався автодорогою без освітленого номерного знака авто. На порушника правил безпеки дорожнього руху складено адмінматеріали за статтями 126 та 130 КУпАП.

Працівники групи реагування патрульної поліції Перечина задокументували факт керування напідпитку водієм автомобіля «Opel Astra». Місцевий мешканець порушив правила дорожнього руху, не впоравшись з керуванням з‘їхав по вул. Шевченка у русло річки. При перевірці працівники поліції помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, однак від проходження медосвідування чоловік відмовився. У присутності свідків на нього склали відповідні адміністративні протоколи, які направили до суду для прийняття остаточного рішення.

Випадок керування авто напідпитку зафіксували і поліцейські Мукачівщини у селі Великі Лучки. 26-річного чоловіка на автомобілі марки «Volkswagen Passat», близько 01:40 год, зупинили поліцейські по вул. Миру. На автівці не світила фара. Водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, його освідчили у лікарні. Водія відсторонили від керування машиною, водійське посвідчення вилучили та склали відповідні адмінпротоколи, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

08 червня 2018р.

Теги: водій, річка

Коментарі

Жандарм без пендрика 08.06.2018 / 15:34:03
Най там і лишаєся, іхтіандр хрєнов

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
» Всі новини