Мешканцю закарпатської Чорної Тиси, що волік коня за машиною, погоджено підозру в умисному жорстокому поводженні з твариною

Щойно, процесуальним прокурором Рахівського відділу Тячівської місцевої прокуратури погоджено підозру мешканцю с. Чорна Тиса, що на Рахівщині в умисному жорстокому поводженні з твариною (ч.1 ст.299 КК України).

Коментарі

Два романи з лазещини 2018-06-13 / 20:25:21
Ми би його за увазом зачепили нелюд єбаний

Ваня. 2018-06-12 / 19:51:17
Підарас. Я би му клипачом голову розбив, і тому мусорови який го отмазуе.

ваня 2018-06-10 / 22:44:33
Зацепити замашиною і протянути замашиною такжи як він коня щоб відчув насобі сволоч якто є

Наталія 2018-06-10 / 18:56:12
Таку людину як він я ще ніколи не зустрічала щоб так ненавидів тварин але над є Бог який все бачить

АШГНЩШГЗ 2018-06-09 / 21:12:50
УРОДА НА КОЛ !

Адмін 2018-06-09 / 01:10:51
Власники коня, якого волік за авто житель Чорної Тиси, взяли за нього гроші від кривдника
https://zakarpattya.net.ua/News/182400-Vlasnyky-konia-iakoho-volik-za-avto-zhytel-Chornoi-Tysy-vzialy-za-noho-hroshi-vid-kryvdnyka-VIDEO

Горожанин 2018-06-08 / 16:10:28
Потихеньку поправляється той кінь .
Ніхто його там не лічить крім газди .
Тай той не особо .Якщо коня не напрягати то сам одужає .

Мария 2018-06-08 / 11:35:35
Люди, напишите хоть кто-то, что с конем? где он? ему оказали медицинскую помощь? Ответьте, пожалуйста!

Вуву 2018-06-08 / 08:39:15
А павлючка попередити ... Що як він туди (в цю справу запхає свого носа) і про це стане відомо ... "Покладе свойі пагони" не стіл .

Вуву 2018-06-08 / 07:36:18
На мою думку ... цьому нелюду треба влупити як мінімум 5 років "як за дякую".
А вирок зробити публічним щоб вся область знала.

Вуву 2018-06-08 / 07:32:28
Я в шоці.
Коня конфіскувати і передати в який дитячий будинок чи який монастир ... Де його доглядатимуть як належиться.
(По фотографійі видно що коник дуже лагідний і смирний )
А самого того нелюда відправити на психіатричну експертизу в обовязковому порядку.
По кримінальних фактах ... Всі хто жорстоко поводився чи знущався над звірями ... Мають неймовірну схильність до суспільнойі агресійі ... Непідконтрольнойі поведінки і велику схильність до скоєння вбивст .
І це абсолютно не жарт.
Бо як його сьогодні - завтра відмвжуть ... То післязавтра можуть знайти труп.
(Пригадується історія згвалтованойі під мостом дівчини з проваленим черепом ... Ну це майже та сама опера).

Мешканець чорноі тиси 2018-06-08 / 00:59:40
Все діло в тому що родичем , вірніше племянником живодера і садиста Максимюка є син нашого сільського голови Чорноі Тиси Івана Павлючка , начальник Ясінянського відділення поліціі Капітан Іван Павлючок який все робить щоб вигородити Вуйка свого !! Ідуть прямі погрози від поліцейського власнику Коня навіть !!! Надія на Прокуратуру тільки

Горожанин 2018-06-07 / 23:12:46
от исе ся фаттів прославив так прославив ....треба бути дуже дурному , щоб на такого коника руку підняти , і таке звірство з ним зробити .

ніколас 2018-06-07 / 22:52:05
так Бог все бачить