НАБУ проводить обшуки в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області (ВІДЕО)

Приводом для роботи агентів стали оборудки довкола земель агрофірми

НАБУ проводить обшуки в ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області (ВІДЕО)

Про обшуки в ГУ Держгеокадастру області повідомляє на власній сторінці в соцмережі Фейсбук Олександр Пересоляк.

З його слів, обшуки проводяться в ході кримінальне провадження, що стосується виділення 1200 га земель ДП «Агрофірми «Ліанка» на «піджаків». Так, після виділення земель псевдовласникам, їх було перепродано і здано в оренду СТОВ «Агро-Лучки».

Співласниками цієї фірми є Олександр Баулін (син екс голови Конституційного суду України), Андрій Богдан Андрій, Руслан Кирилюк (екс-голова Державної судової адміністрації України), Ігор Пушкин, Олександр Радавський та Микола Сольський.

05 червня 2018р.

Теги: обшуки, Держгеокадастр, Леанка

Коментарі

пішохід 2018-06-07 / 10:12:24
"Сашку А.", а в заступники до себе візьмеш Москаля, Блюка та Брензовича?)))

Саша Антал 2018-06-07 / 07:41:53
Не кивайте мене в менкриша Сашо Ледида цимбора Янека !!!!! скоро будуть вибори і Ми Оппоблок уграєме вшиткі вибори і Ледида і Антибіотик пуйдуть. В Київ на посади а я Туй буду в Закарпаттьови Гобернатором

Степан Крук -пішохід 2018-06-06 / 23:58:39
Кріцький взагалі то аграрій за фахом. Колись був головою колгоспу "Червона зірка" в Кіблярах. Там він все роздерибанив... Потім лизав задниці всім обласним та районним "буграм". Змінив десь пять партій : "Знову влада міняється!"...

пішохід 2018-06-06 / 22:11:08
до ZZZ 2018-06-06 / 14:00:15

Старий мєнт Крицький без Ледиди та Антала у житті би не пішов на таку аферу ЧАСІВ ПР та ЯНУКОВИЧА.

Читач 2018-06-06 / 17:58:23
То гівно товсте не тоне.

Степан Крук 2018-06-06 / 14:48:06
Схоже, що одеська "горіхова мафія" перебралася в Закарпаття! Але в на Одесщині скуповували горіхи та нелегально вивозили, в основному в Ізраїль. Там ціна 200 гр. стаканчика очищенного грецького горіха в переводі на наші кровні 200-220 гривень.

ZZZ 2018-06-06 / 14:00:15
При чому тут Антал, розбазарила все Мельничук на своїх покровителей.

Степан Крук 2018-06-06 / 12:43:28
Кілька слів, як використовується ця, вкрадена в держави,земля. Бариги ( до цієї оборудки причетний також депутат Верховної Ради Пітьовка) засадили цю землю горіхами фундука, грецького горіха і щорічно отримують в держави величезні кошти у вигляді державних дотацій та субвенцій. Так наша влада на ділі підтримує вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції. Околиці сіл Ірлява, Андріївка геть засаджені цим хитрим горіхом, котрий є всього лише узаконеним приводом для деребану державного бюджету.

Степан Крук 2018-06-06 / 12:04:02
Років 15 вже приглядаються бариги до тої земельки. Справа в тому, що "Агрофірма "Леанка"", це той же радгосп, котрий орендує землю в держави. Отже, в даному випадку йдеться про неправомірний захват баригами саме державної землі. Ці "замутки" були б неможливими без великого аферюги голови селищної ради Емеріха Кріцкого, котрий багато років безрезультатно мусує цю тему.

Вітьо Антибіотик 2018-06-06 / 08:13:54
Імайте НАБУ нараз уже Сашу Антала колишнього очільника Держгеокадастру!!!! Цей Хряк товстий і Цимбора Конюха баранинського із Золотої Гори Є депотатом як і я уд " Оппоблока" сидить коло мене на сесіях Облради і має мадярський паспорт уже зробив собі купив хижу в Буддіку і хоче дряпати утсика на Мадяри !!

До НАБУ 2018-06-06 / 06:22:11
Коли вже то НАБУ приїде провіряти та забирати Шовака у Міжгірський земельний.

ужгородець 2018-06-05 / 23:55:43
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації
Орган управління МІНАГРОПОЛІТИКИ
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

00413895 Агропромислове торгове підприємство "Бобовище"
89632, Мукачівський район, с. Бобовище,
вул. Леніна, 103

00413819 Агропромислова фірма "Леанка"
89452, Ужгородський район, с. Середнє,
вул. Шевченка, 6

Кількість об'єктів - 2

І.Шімон 2018-06-05 / 23:14:08
Прокуратура вже проводила перевірку законності виділення цих земель - порушень не встановлено. У тому НАБУ одні профани працюють.

пішохід 2018-06-05 / 23:05:39

О.Антала та О.Ледиду можна закривати відразу.

василь 2018-06-05 / 23:05:31
та таким чином уже забрали задаром не один радгосп, зараз тече слина на Бобовищанський і кругом садять фундук з державних грошей, але кому будуть іти прибутки з урожаю ???

Михайло 2018-06-05 / 20:18:51
а що за співвласник Андрій Богдан Андрій???

Антал 2018-06-05 / 19:28:52
Логічним продовженням має бути перевірка НАБУ законності виділення землі під комплексом "Золота гора".

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони