На Закарпатті викрили митників, які дозволили виїзд автівці зі значною кількістю бурштину

Контрабанду виявили словацькі митники

На Закарпатті викрили митників, які дозволили виїзд автівці зі значною кількістю бурштину

За матеріалами управління внутрішньої безпеки 18 травня прокуратурою Закарпатської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у двох кримінальних  провадженнях відносно посадових осіб митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС за ознаками злочинів ч.1 та ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Зокрема, в одному випадку працівник митного посту «Ужгород» здійснив митне оформлення та незаконний пропуск на територію України в режимі «транзит» транспортного засобу іноземної реєстрації для особистого користування. До баз даних митниці було внесено неправдиві відомості про водія, який на момент митного оформлення автомобіля перебував за межами митного посту. Відтак це призвело до втрати транспортного засобу з-під митного контролю.

Крім того, за матеріалами управління внутрішньої безпеки прокуратурою краю внесено до ЄРДР та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно посадових осіб цього ж митного посту за ознаками злочину ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України за фактом зловживання службовим становищем працівником митного посту. У матеріалах справи зазначається, що 14 травня 2018 року працівник митного посту здійснив митне оформлення та пропуск через державний кордон України в напрямку «виїзд з України» смуга руху «зелений коридор», транспортний засіб марки «Мітсубісі», в якому працівники митних органів Словаччини митного посту «Вишнє Нємецке» виявили значну кількість бурштину, повідомляють у ГУ ДФС у Закарпатській області.

 
29 травня 2018р.

Теги: митники, виїзд, бурштин

Коментарі

Byby 30.05.2018 / 06:15:23
Ну це вже на рівень депутатського корпусу треба дивитись ... АБО ... Або маскаля брати за шліци.

НОВИНИ: Кримінал

13:34
/ 3
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 4
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
» Всі новини