У Шаланках перевдягнений у мисливця Москаль бродив серед опудал вбитих тварин (ФОТО)

День мисливця, що проводиться вже вдруге, в суботу, 26 травня, поблизу села Шаланки, що на Виноградівщині, відвідала величезна кількість гостей – легковиків і автобусів в урочище Великий ліс з’їхалося стільки, що їх не вдалося розмістити навіть на спеціально облаштованому великому майданчику.

У Шаланках перевдягнений у мисливця Москаль бродив серед опудал вбитих тварин (ФОТО)

На запрошення організаторів свята – обласного управління лісового та мисливського господарства – відгукнулися й закордонні гості, що надало Дню мисливця статус міжнародного. І численні гості не були розчаровані. По-перше – через мальовниче місце проведення (оточена дубами галявина зі ставком, над яким змонтували сцену), а, по-друге, через насичену і вміло зрежисовану програму. Яка включала демонстрацію трофеїв з усього світу, оригінальні фотозони з використанням опудал, виставки мисливських собак, картин закарпатських художників на «лісову» тематику, пневматичної та мисливської зброї, майстер-класи стрільби з арбалета, різьби по дереву, а також багато-багато іншого.

Геннадій Москаль із нагоди свята приїхав у Шаланки в парадному мисливському костюмі.

Після офіційної частини, яка включала нагородження кращих працівників галузі районними, обласними та міністерськими відзнаками, фестиваль перейшов у неформальну фазу: численні гості та учасники оцінювали виступи фольклорних колективів із різних районів багатонаціонального Закарпаття, підбирали сувенірну продукцію, дегустували мисливські страви, в тому числі запеченого на вертелі бика тощо.

Фестиваль у Шаланках тривав до пізнього вечора й закінчився запалюванням величезної мисливської ватри.

Геннадій Москаль

26 травня 2018р.

Теги: мисливці, Шаланки

Коментарі

До Вуву 2018-05-29 / 16:38:33
Біотуалетів було вдосталь. Те, що їх не фіксували на фото не означає, що їх там не було) А от критикувати щось, не володіючи інформацією - оце культура, оце рівень! )))

Вуву 2018-05-27 / 20:08:35
Ну я вибачаюсь (за опечатку) ... Зарослі
А от ... йіхати ... (Тут все по правилах). :-|

Віктор 2018-05-27 / 19:37:13
Вуву: Зарозлі...йіхати

Оце культура... Оце рівень...

Щурь вася з міжгіря 2018-05-27 / 17:41:42
старий хрич докус іздурів !!

Степан Крук 2018-05-27 / 17:21:11
Було б краще, коли б живі тваринки бродили біля опудала Москаля!!!(((

Вуву 2018-05-27 / 16:29:19
Якщо цього твердолобого долбонавта відстрелять ... То це буде найкращий трофей для всіх жителів області і цілого краю. А його лисий череп прибити на дошку і причепити при в ході в атріум ... біля всяких рогатих парнокопитних.

Вуву 2018-05-27 / 16:24:37
Судячи по фото біотуалетів не було ... Тому на тому "святі" вся ця кількість народу ходила в навколишні зарозлі ... Оце культура .... Оце рівень . то які іноземні туристи мають йіхати на такі "дикі імпрези"

ось так 2018-05-27 / 13:38:21
То вже клоунада з тим перевдяганням. Хай на 8 Березня одягне стрінги, бюстгалтер, колготки і сукню

Віктор 2018-05-27 / 13:10:03
Ганьба :(

Закарпатець 2018-05-27 / 12:46:05
І мені випала честь побувати на цьому чудовому святі! Море вражень!!! Це було просто неперевершено! Дякую організаторам і колегам мисливцям!!!

Дебілофоб 2018-05-27 / 09:25:42
Воювати з косулями, коли в країні війна - цинізм і варварство.

Віктор 2018-05-27 / 07:55:32


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-05-27 / 07:17:05
Вже лісів майже нема ... Все прокрали ... Дикій звірині вже нема де жити " де ховатись.
І навіть те що було лишилось " вже давно все повідстріляли ...
... ЗАЛИШИЛОСЬ ТІЛЬКИ ВІДСТРЕЛИТИ ОСТАННЮ ЗВІРЮКУ ... САМОГО МАСКАЛЯ.

Аж не віриться... 2018-05-27 / 07:03:11
Це з одного боку ода браконьєрству, а з іншого - глум над усіма, хто вже досита начитався "лісових" історій за участі цих аморальних, хижих, безкарних недолюдків.

Тана 2018-05-27 / 05:38:13
Гидота це все і святом може назвати лише позбавлений розуму.

тоже из Ужгорода 2018-05-27 / 05:24:07
Не фестиваль, а кладбище какое-то, в самом деле. А Москаль - как главный гробовщик.

В цивилизованной части Европы такое давно не приветствуется.

ужгородка 2018-05-27 / 05:10:27
Чудова назва статті

Вуву 2018-05-27 / 02:53:45
Дитячий горшик йому на голову лису надіти а не чоловічий калап .
гЕна ти хоч би повстидався так фестивалити ... При повсюдно розбитих і роздовбаних дорогах. Скільки ти ще маєш пити людську кров і красти гроші .щоб тобі це гикнулось на твойіх дітях і внуках.

РУСИН 2018-05-27 / 01:50:46
Круку,ти видко,порядний чоловік,то поясни родичам,друзям,ош нам сього кошерного дуже-дуже доста було,наситився,но не нас!

крук 2018-05-27 / 01:20:35
отой дідо і нас скоро профестивалить паскуда. а ми барани шо йому позволяемо то з нами робити...

НОВИНИ: Соціо

21:05
/ 9
У православних і греко-католиків України розпочався Великий піст. Вперше в історії – без греко-католиків Закарпаття
19:25
/ 9
Ужгородський депутат-військовий звинуватив Ужгородську міськраду, мера Андріїва та депутата-блогера Глаголу у "дроновій" брехні
14:45
В Ужгороді за тиждень народилося 26 малюків, у Мукачеві – 24
14:34
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Сергієм Шпонтаком
23:18
На Закарпатті збирають підписи під зверненням до міністра захисту довкілля проти забудови Карпат вітряками
21:36
Відкрито продаж квитків на перший рейс потяга RegioJet Чоп – Прага на 27 березня (ДЕТАЛІ)
18:08
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Сергієм Нестеренком
10:37
/ 15
Закарпатський "військкомат" розповів про спробу самогубства, вчинену в Хустському РТЦК затриманим на кордоні "ухилянтом"
20:05
/ 1
У Вишківській громаді зустріли та провели в останню дорогу Героя з Яблунівки Василя Канюку
13:28
У Тячеві бюджетним коштом стерилізують, вакцинують і чипують безпритульних собак
02:33
/ 4
У Білках провели в останню дорогу полеглого Героя Юрія Пітру
23:23
На Закарпатті відзначать 85-ї річницю проголошення незалежності Карпатської України та 150-річчя від дня народження Августина Волошина
19:38
/ 8
Ужгородці вимагають від міської влади зберегти Липову алею. Триває збір підписів
17:42
/ 19
Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона
18:32
/ 26
Щоби відкрити аеропорт в Ужгороді треба сотні мільйонів доларів, які потрібні для армії – нардеп
16:17
На Тячівщині медики "швидкої" майже годину пішки добиралися до травмованого хлопчика-велофрістайліста
15:36
/ 1
В Ужгороді на Фединця - Баконія збільшили кількість платних паркомісць
09:54
/ 2
"Титановий" Стас з РТЦК та СП: "Гидко бачити чоловіків, які ховаються, замість захистити свою країну"
18:34
/ 6
У середу в Берегові поховають ексзаступницю мера і ексдепутатку міськради, військовослужбовицю ЗСУ Ольгу Бізілю, яка загинула в ДТП
15:43
/ 1
У Поляні попрощалися з полеглим Героєм Дмитром Куцкіром
21:48
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Олексієм Хотіним
21:25
/ 3
Нересницька громада на Закарпатті блокує евакуацію людей із прифронтових територій – "Схід SOS"
10:36
/ 2
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування ряду вулиць і площі
15:01
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олексієм Хотіним