Уночі в Ужгороді дощенту вигоріло авто прокурора (ВІДЕО)

26 травня, близько 00 годин 20 хвилин по вулиці Джамбула в Ужгороді відбулося загорання автомобіля Mitsubishi Grandis.

Уночі в Ужгороді дощенту вигоріло авто прокурора (ВІДЕО)

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, транспортний засіб належить прокурору Івану Дем'янчуку. 

Поки приїхали представники У ДСНС, авто майже вщент згоріло, останні лише загасили рештки полум’я.

Вогнем пошкоджено також припаркований поруч Chevrolet.

Потерпілих серед людей немає.

На місце злочину прибули начальниик ГУНП України в Закарпатській області Роман Стефанишин та начальник Ужгородського відділу ГУНП Віталій Мацола.

26 травня 2018р.

Теги: авто, пожежа, прокурор

Коментарі

Сусід 2018-06-02 / 20:39:00
Ця скотина Демянчук настільки кончена тварина, що не дивуюся..легко відбувся. У нього і його пантової жіночки вороги чи не всі хто їх знає. Мерзотна сімейка. По заслузі. І не надійтеся що він зрозуміє, совісті і людяності в цієї людини нема, не було і не буде.

пенсіонер 2018-05-27 / 20:59:46
Давайте поставимо питання перед ГПУ як цей мудак отримав квартиру, через декілька місяців роботи в прокуратурі.
Цей святоша ВВБЕШНИЙ.

Вуву 2018-05-27 / 18:02:01
Спочатку автомобілі ... потім нерухомість (народ зрозумів що справедливість потрібно вершити не продажних злодійських судах ... А самотужки)
А вальцман гройсманн і луценко ... "Проводять реформи далі" ... До виборів.

!!!! 2018-05-27 / 08:19:19
Увага! А чи пригадує цей Демянчук як він та його жінка кинули людину на 5 тисяч євро, які вжили на дольову участь у відкритті ресторанної справи? Кошти до цього дня не повернуті, бо людина залякана Демяном, який посадою начальника ВВБ прокуратури області. А як годує його дружина поліцію в МРЕО та ГУ НП простроченими харчами та гіркою перепаленою олією людей, погрожуючи тим хто висловлює претензії впливовим чоловіком, який працює в Генеральній прокуратурі? Скотам туди дорога!!! Слава Україні!!!

Вуву 2018-05-27 / 07:46:51
Так починалась колійівщина з гонтою і залізняком.
В ужгороді ... колійівщина почалась без них.

АплодисМЕНТИ 2018-05-27 / 06:19:02
Думаву, шо це подарок для деяких ко знає цього ДЯТЛА

Цильо 2018-05-26 / 23:54:09
Варто нареші Вані задуматися ож што чинить

О.Д. 2018-05-26 / 20:34:42
Якось ці електропроводки в усіх авто дуже вже антипрокурорсько налаштовані

Степан Крук 2018-05-26 / 20:26:37
Задрала вже та електропроводка! І постійні короткі замикання...

Відвідувач сайту 2018-05-26 / 19:56:50
Палили Біловару, Петруні, і що? Немає складу злочину по ст.194 КК України, бо треба велику суму збитків. Якщо навіть знайдуть особу, яка вчинила правопорушення, то, думаю, вона не зізнається у вчиненні хуліганства. Скоріше всього, Іван за хабарні гроші купить іншу машину.

Демянчук 2018-05-26 / 17:43:21
Пак за що? Я никому нич не зробив.

Любар 2018-05-26 / 17:41:20
То то машина Дем'янчука. Я знаву за що палили.

НОВИНИ: Кримінал

14:57
/ 1
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 1
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37
У Воловці неповнолітній пограбував чоловіка з інвалідністю
» Всі новини