При одержанні 500 дол хабара затримано акушер-гінеколога Ужгородського міського пологового будинку (ФОТО, ВІДЕО)

Працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками УЗЕ в Закарпатській області Департаменту захисту економіки НП України викрито лікаря акушер-гінеколога Ужгородського міського пологового будинку при вимаганні та отриманні 500 дол США неправомірної вигоди.

При одержанні 500 дол хабара затримано акушер-гінеколога Ужгородського міського пологового будинку (ФОТО, ВІДЕО)

Вказані кошти, лікар вимагав від вагітної закарпатки та її чоловіка за госпіталізацію, надання медичної допомоги при пологах та видачу виписки після пологів.

При цьому, лікар забрав від чоловіка паспорт громадянина України, який пообіцяв віддати з іншими документами після повного «розрахунку».

Затримано чоловіка у службовому кабінеті при передачі неправомірної вигоди.

Наразі, вирішується питання про затримання фігуранта в порядку ст. 208 КПК України та оголошення йому про підозри.  Крім того, перевіряються інші факти вчинення ним аналогічних злочинів.

Першочергова кваліфікація даного кримінального правопорушення  за ч. 3  ст. 368 КК України - вимагання та одержання неправомірної  вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

25 травня 2018р.

Теги: хабар, пологовий, акушер

Коментарі

Наталі 2020-09-04 / 21:36:55
Лікар з великої букви,професіонал своєї справи,побільше б таких лікарів.

Лариса 2020-06-27 / 09:46:23
Народжувала в нього 2 діток. Тільки позитивні емоції, Лікар з великої літери, професіонал. Вважаю що це підстава

Наталі 2019-10-28 / 19:50:15
Лікар з великої букви,професіонал своєї справи,народжувала в нього 5 років тому,лише позитивні емоції.

Юля 2019-01-30 / 23:25:07
Спокійно можна вагітніти і іти до нього народжувати,іншого лікаря не хочу,Він найкращий!

Настя 2019-01-12 / 21:04:30
Хороша новина.Георгій Олександрович знову працює у пологовому будинку

Габрiелла 2018-11-14 / 14:30:56
Лiкар чудовий , мае прекраснe cтавлення до пацiенота та до дiток, я двох дiток в нього народжувала!!! Мае великий талант до медицини!!!

Альона 2018-10-25 / 16:45:58
Дуже хороший лікар!!!!Народжувала у нього двох діток!!!

Еріка 2018-07-31 / 12:53:51
Я не вірю, що Патлякевич, міг таке зробити!!!! Сама в нього народжувала, він найкращий лікар!!!!! І знаю багато жінок, яким він робив дуже важкі операції. Як можна була так з ним вчинити?? Там є дійсно взяточники, хай би їх забрали!!!! Дуже надіюся, на справедливість..

Олена 2018-06-26 / 09:26:11
Олеся я з Вами згодна на всі 100%.Також переконалась в несправедливості.Хабарники там до теперь беруть хабарі і в сумі намного більше.

Олеся 2018-06-25 / 23:20:51
Я ще раз переконуюсь в несправедливості, Патлякевич там був кращим.Хабарники гроблять людей,а лікар від Бога заарештований.Особисто в нього народжувала та консультувалися дотепер.Ганьба нашій прогнившій системі.

Світлана 2018-06-23 / 22:24:33
Шкода ':

Сабіна 2018-06-23 / 19:43:25
Його звільнили

Світлана 2018-06-22 / 23:39:33
Хто ,що знає про Георгія олександровича напишіть будь ласка

Моріка 2018-06-20 / 14:28:13
Я народжувала у цього лікаря. Дуже хороший та досвідчений лікар.У Г. О. останнім часом багато вагітних домовлялися народжувати і це бентежело інших лікарів пологового будинку які беруть набагато більше за пологи...... Онопко головний лікар і про все це у курсі. Я особисто прходила КТГ 50 грн. а УЗД 50 або 100 грн.після пологів 1500 грн. за страховку або такзвану інагородку(це коли ви з іншого району і платите за ліжко-день хоча міська рада кожен рік вимагає з інших районів за відшкодування ліжко-дня у породіль які народжували з інших районів) А як народила дитину у місяць консультація у неонатолога 200 грн. Питання - чому досих пір за ці кошти не можна придбати хоча б одно УЗД і т.д. Хабарники всі а винуватий один.

Гість 2018-06-19 / 14:42:41
До !!!
Ви самі особисто були в цього лікаря, з вас він брав кошти???? "Смітите" тут саме ви. Кожен тут пише про свій досвід, і свою думку. Я багатодітна мама, двох діток народжувала у Львові, а двох саме в Петлякевича Г.О., повірте, мені є з чим порівняти. Це чесна, уважна, розумна любина та чудовий лікар, таких ще пошукати треба.
А ви !!! спрямуйте свій "ЯД" в іншому напрямку, якщо не маєте фактів

Катерина 2018-06-18 / 22:18:51
До !!!
Якраз "смітите"Ви і такі як Ви тут.
Георгій О.лікар чудовий.я впевнена, що це все неправда, так як сама народжувала в нього.
Мені взагалі здається , що "та" сім'я, яка підставила його просто захотіла зекономити на родах.нелюди..такого лікаря хорошого я не зустрічала!!!!!!

!!! 2018-06-18 / 17:10:16
Як ви, родичі хабарника, задрали смітити тут коментами. Ви думаєте, що не зрозуміло, хто цим вилизуванням займається? Кругом що, ідіоти?

Марія 2018-06-18 / 16:33:22
Народжувала у Григорія Олександровича в березню цього року другу дитину.У свій вихідний вийшов на пологи,у приймальному відділенні мене вже чекали.Лікар з великої букви.Кожен у наш час хоче жити,кожен лікар у пологовому будинку має свою таксу,просто на його місце хтось мітить,хтось зі своїх і підставив.

Світлана 2018-06-12 / 21:52:52
Народжувала у Григорія Олександровича рік тому.Залишилися тільки позитивні моменти,рекомендувала його всім знайомим.Можу сказати,що він- лікар від Бога.Лежала у лікарні 2 тижні,за цей період він весь час стежив за моїм самопочуттям.Ніяких грошей ніхто від мене та моїх сусідок по палаті не вимагав.Я та інші паціентки впевнені,що це наклеп.Г.О ми знаємо,що ви чесний лікар,тому підтримаємо вас у будь-якій ситуації.

наташа 2018-06-12 / 14:40:58
Я незнаю хто як я рожала 5 років тому назад в Патлякевича. Сама з Сваляви відпустив додому на третій день після родів.грошей не дали.на наступний день прийшли за документами і випискою тоді віддячились і ніякий паспорт не забирав нічого це наклеп.тому що як лікар він класний дуже. Наші лікарі у сваляві всі в один голос кричали що мене треба кесерити, коли я потрапила до Г.О. то він сказав що будем самі і під час родів не відходив від мене ні на крок.Г.О. я бажаю вам удачі. я надіюсь що дугу дитину буду знову у вас народжувати

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря