Президент Петро Порошенко прибув на Закарпаття (ФОТО)

Президент України Петро Порошенко прибув на Закарпаття з робочою поїздкою.

Президент Петро Порошенко прибув на Закарпаття (ФОТО)

В аеропорту Ужгорода Главу держави зустріли керівники області, міста та силових структур.

Одразу після приземлення борту №1 Президент відбув у Воловецький район, де відбудеться перша частина урочистого відкриття нового двоколійного Бескидського тунелю.

24 травня 2018р.

Теги: президент, Петро Порошенко

Коментарі

byby 2018-05-25 / 21:20:46
Дивлюсь на чоловічі костюми ... Деякі видно з добротного матеріалу пошиті ... Але такі помяті ... наче із сраки витягнули ... Чи не з таких дрібниць починається уява про нашу крайіну ... На міжнародному рівні.
Один жлобізм рогатий паганий ... І ніякойі екзальтаційі.
І це називається "УКРАЙІНСЬКА ЄЛІТА".

Степан Крук -пенсіонеру 2018-05-25 / 09:10:35
Йой! То Ви вже дуже багато хочете від нашого президента! Такого він не подужає...

Вуву до крука 2018-05-25 / 08:21:58
Якщо порошенко такий багатий як крез ... То чого не літає свойім (приватним) літаком (аби навіть і по дежавних справах) ?
Чи може йому 10$ не вистачає щоБ літака собі купити.?

Вуву 2018-05-25 / 07:21:08
А шо це в маскаля в руках за така папка ... "З ДОКЛАДОМ"
Часом не з офшорними рахунками і сумами переведених і віджатих "тіті міті" ???

Вуву 2018-05-25 / 06:18:24
Дешева совкова показушність як політплакат якими колись прикривали дирки в паркані . кому це цікаво ... Коли президент із сумнівною репутацією злодія "з помпою" прилітає на урочисте відкриття тунелю так ... Наче це він був ініціатором і надхненником і мало не спонсором тойі "будови віку" ... Бо вже скоро вибори (чи перевибори).?
Дешева показушність ... Всі ці хліб сіль ... Дівчата в театральних костюмах ... Коли цей лубочний антураж ... Повинен закрити всі проблеми ... Які він як президент обіцявся сука НА БІБЛІЙІ І КУНСТИТЦІЙІ ... ВИКОНАТИ.
ДЕ ВОНО ВСЕ ? Вже пройшло 4 роки ... І ось він тепер рухнувся показувати "піну" ... Як кипучу і активну діяльність "аж очі вилазять".
ТАК ТЕ ЩО ЗАПУСТИЛИ ТУНЕЛЬ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ... ЦЕ ПРИКРАСНО .
А ВСЕ РЕШТА ГИДКО І МЕРЗЕННО ... МЕРЗОТНО І ГИДКО.

пенсіонер 2018-05-24 / 23:58:47

Пане Крук, думаю, що краще би Порошенко поступив, як Президент Литви.

http://golos.biz.ua/os-tak-petya-ti-bachish-prezident-litvi-letit-na-dilovu-zustrich-zvichajnim-pasazhirskim-rejsom-bez-zajvogo-komfortu/

Степан Крук 2018-05-24 / 20:04:43
Як би хто не відносився до Порошенка, як би я не відносився до Порошенка, але хочу відмітити: президент прилетів до Ужгорода на літаку вітчизняного виробництва Ан-148. І це похвально!)))

Вуву 2018-05-24 / 18:56:25
... і силовики які віджимають в дрібного і середнього бізнесу бабло ".

356 2018-05-24 / 18:56:12
Було б шо тут постити. Які в нас люди.кидати туфлі яйця в нього треба і в ту рогову тупу.з айфонам вона ходить.

Вуву 2018-05-24 / 16:33:06
Яб написав так ...
"Борт номер 1 ... В аеропорту який не працює ... зустрвчав ... друган і барига маскаль і всі решта прихл єбателі і силовики ".

Миша 2018-05-24 / 15:49:55
Скікі пафосу а країна в гавні тоне

до щура 2018-05-24 / 14:25:09
іди спочатку лапки свої помий

До щуря 2018-05-24 / 14:23:37
Бо увін голова,а ти головка)

До щуря 2018-05-24 / 14:22:40
Бо увін головп,а ти головка)

Щурь вася з міжгіря 2018-05-24 / 14:17:12
а мене чому не запросили ??

НОВИНИ: Соціо

15:52
/ 2
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
» Всі новини