На Закарпатті боржник аліментів із 63-річною забороною на виїзд із країни намагався перетнути кордон без перевірки документів

Учора в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону виявили порушника, який намагався уникнути прикордонного контролю.

На Закарпатті боржник аліментів із 63-річною забороною на виїзд із країни намагався перетнути кордон без перевірки документів

Під час оформлення осіб, які прямували на виїзд до Угорщини, прикордонники виявили чоловіка, який, прибувши у пункт пропуску пішки, спробував уникнути перевірки документів. Чоловіка затримали, ним виявився 29-річний громадянин України із Закарпаття.

У ході з’ясування обставин прикордонникам стало відомо, що цьому громадянину рішенням Мукачівського міськрайсуду Закарпатської області заборонено виїзд з України на 63 роки у зв’язку з несплатою аліментів. Чоловік знав про це, а тому вирішив спробувати незаконно потрапити до сусідньої Угорщини.

На затриманого було складено протокол про адмінправопорушення, передбачене ч.1 ст.204 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справу скеровано до суду.

24 травня 2018р.

Теги: аліменти, боржник, виїзд

Коментарі

пішохід 24.05.2018 / 21:35:19

Робити по цілій Україні цього циганина ніхто не обмежує. Але аліменти з нього хоч якось знімуть.
А ти, "Копча", якщо не дружиш з математикою і ніколи не мав справу з аліментщиками (63роки х 12місяців х 500грн. мінімум на одну дитину = 378 тис. грн. загальна сума боргу у 29 років (!) явно не одну дитину) просто заліпи дуло.
Щоб не молоти дурню про расизм чи рабовласництво, коли багатодітну мати має утримувати держава, замість цього мудака.

вася 24.05.2018 / 14:07:07
Можливо за кордоном заробив би гроші та дав дітям.

Копча 24.05.2018 / 13:38:17
Пішохід-расист щось хотів написати але потім заблудився у власних думках.

пішохід 24.05.2018 / 10:58:08

Наклепати дітей (десь 10!) на 63 роки(!!) сплати аліментів з мінімалки у 29 років (!!!), а потім шастати по світу (!!!!) - це точно якийсь КОПЧЕНИЙ циганище!!!!
Тому, "Копча", інколи краще промовчати, ніж плести дурниці на умняку)))

Копча 24.05.2018 / 10:42:37
Характерним проявом рабовласницького характеру монгольської податкової системи був інститут продажу в рабство неспроможних платників податків або/та їхніх рідних. Стаття у Вікіпедії - Рабство в Украні. Сім століть пройшло а рабство під іншими формулюваннями продовжує жити.

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини