В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката (ФОТО, ВІДЕО)

Працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ НПУ затримано адвоката при отриманні 2 тис дол США неправомірної вигоди.

В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката (ФОТО, ВІДЕО)

Адвокат, вступивши на захист підозрюваних у нападі та нанесенні тілесних ушкоджень працівникам поліції, вимагав від родичів підозрюваних  4 тис дол США (в еквіваленті 104 тисячі гривень) для передачі судді місцевого суду за вирішення питання щодо пом'якшення вироку для нападників та не засудження їх до реальної міри покарання.

Затримано адвоката з 2 тис дол хабара  «на гарячому» в адмінбудівлі суду.

Грошові кошти та  речові докази вилученні з місця події.

Наразі вирішується питання щодо затримання фігуранта злочину в порядку ст. 208  КПК України та  оголошення про підозру, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

23 травня 2018р.

Теги: адвокат, хабар, затримання

Коментарі

Юрій 2018-05-25 / 21:33:35
"Вимагав 4", чомусь затримано з 2, прямо в адмінбудівлі, мабуть більше ніде було!!!))) Як уже писав "Фелікс Едмундович Дзержинський" відколи хабар коли адвокат бере гроші зі своїх підзахисних??? І чому тоді не дочекали куди він піде з цими грошима - до судді чи додому????? Однозначно провокація, мабуть комусь "насолив"!

Василю 2018-05-25 / 13:34:38
Данко не та людина, щоб таке робити. Тому і має стільки ворогів.А на рахунок моральності! То хто б говорив.


василь 2018-05-25 / 12:13:57
Данко дуже морально бридка людина ,як і багато інших суддів цього закладу, Думаю ,3253що руками адвоката він хотів отримати обумовлену суму.

логіка 2018-05-24 / 10:28:22

Мій вже прощений дідо колись казав: наперед беруть гроші тільки цигани та злодії. Золоті слова, які працюють у ВСІХ чесних справах.
У яких не працює - це точно якесь шахрайство чи кримінал.

Вітя 2018-05-24 / 09:13:24
Що за Ганна?

Степану Круку 2018-05-24 / 07:46:51
Віктор точно порядний суддя. А Ганна Василівна під монастир підведе лиш тих, хто має з нею справу. Вони вже це зрозуміли, тому і вдаються до таких дій. Від неї треба триматися подалі, як від зомбі. Але не переживайте, любі друзі Ганни Василівни, в її списку на цей раз перші не ви, і не Віктор, а вона сама...

КДКА 2018-05-23 / 23:52:05
А про Шкорку деталі в студію!

Іполітов 2018-05-23 / 23:17:16
А здала Зайця Василя горе - адвоката ціганка, яка займається збором металолома по перечинському і Березнянському районах бо він хотів, щоб березнянські цігане, що побили поліцаїв донесли йому грошей, а цігани позичили ці гроші в неї, а вона взяла і його так паскудно пудставіла. Бий цігана, де лем видіш його шапку. Гітлер трошки не допрацював

Фелікс Едмундович Дзержинський 2018-05-23 / 22:51:55
В діях Заяйя Василя Івановича не має ознак складу злочину "Хабар". Адвокат не являється службовою особою. Це для тих хто не розуміється в постулатах кримінального права. Думаю йому нічого не доведуть, так як він досить фаховий юрист, хоча й з міліцейськими замашками.Хоча я й не сприймаю осіб, які стають адвокатами, а самі все життя пропрацювали ментами або прокурорами, але більше ніж упевнений, що негласні дії будуть містити багато порушень через що можна буде визнавати їх результати недопустимими доказами.Максимум, що замутять так це шахрайство. Під варту брати нереально. Хоча роздують все це на цілий світ. По Закарпатські області тривають акції правоохоронців, які будуть робити провокації і причому активні, хоча в світлі практики Європейського суду, те що вони роблять і методи якими вони пробують видати бажаний результат за дійсний являються незаконними і їх самих можна притягати за це до відповідальності.А в Зайця В.І. більше проблеми не з хабарем, а те, що він трепле багато язиком як і безліч юристів, коли треба сидіти мовчки. Недаремно старі люди казали "Тихо будь язичку - будеш їсти кашку!"

Семі 2018-05-23 / 22:19:58
Ну звичайно, взяли "чужого"...напевно не почуємо ніколи про одіозних "адвокатів"...дійсно хлопчина хотів заробити і скорше за все добився б те, що пообіцяв

Степан Крук -Сергію 2018-05-23 / 22:05:47
Віктор може й порядний суддя! Але Ганна Василівна все рівно всіх під монастирь підведе...

Сергій 2018-05-23 / 22:01:30
майте совість за Данка наклепи писати. Віктор порядний суддя.

Степан Крук - колеги 2018-05-23 / 21:44:57
Чуйка у Вас гарна! Ганна Василівна бабця моторна (саме про неї я згадав в коментарі нижче). Якшо дасть мені бабло то я зайду до слідчого спитати, чи він вже зацікавлений...

логіка 2018-05-23 / 20:36:37

Якщо не довели до передачі судді (дзвінки, передача, перевод на картку) - значить адвокат звичайний афер.
Підтримую "версію": на робочому місці (в будівлі) хабарі не тільки давно не беруть, але й навіть на цю тему не розмовляють ВСІ правоохоронці та судді. Хоч чомусь НАБУ навчило)))

Колеги 2018-05-23 / 20:23:19
Прямо в суд та й грошима для хабаря? Знову торпеду під голову суду запускали? Ич, не можуть полишити брєдову ідею поміняти керівництво на свій манер. Може то наша Ганна Василівна відтягується на Данкові? Н-но, злити жінку не мож!

Степан Крук 2018-05-23 / 19:44:40
Якось зустрів щасливого знайомого, котрий судився. Питаю: "Ти шо, суд виграв?". Каже: "Ні! Але моя адвокатка була в суді і запитала його чи він вже зацікавлений. Казав, що ні". Стою. дурію: "Ну й що це все означає?". Каже: "Що, що? Від тої сторони ще гроші не взяв. Значить треба срочно зичити гроші, бо потім буде пізно". Чи для судді готувалися гроші, чи адвокат захотіла заробити - про це історія замовчує.

Теж плюсуюсь до Версії 2018-05-23 / 19:34:30
Однозначно - розвод людей на гроші. Знайома розповідала що в їх гуртожитку один такий свіжеспечений адвокат Шкорка збирав кошти для того щоб дати хабар судді. Переконував, що треба для того щоб суддя дав дозвіл на приватизацію гуртожитку. Не повірите! Здали ВСІ. І ніхто не поцікавився куди ті гроші пішли і що це за такий суддя який не боїться брати хабар аж з цілого гуртожитку. :-) Раби є раби... Плятять, а потім скиглять. А хабарі точно в суді не беруть і не дають. Не такі вже дурні ті судді щоб в службовому приміщенні "капусту косити"

Володя 2018-05-23 / 18:51:05
Согласен с Версия

Версія 2018-05-23 / 18:43:50
Як правило шахрайськими діями займаються певні юристи (адвокати), випрошуючи у також бідних людей певні кошти.
Перед отриманням коштів або (рідше) певного майна (наче був відповідний випадок з автомобілем винного) шахраї кажуть, що кошти (майно) ніби передадуть певній, відповідній службовій особі, яка благородно отримує державну зарплату.
Через цю протиправну поведінку шахраїв (стаття 190 Кримінального кодексу України) бідні (і морально і матеріально) люди вважають усіх державних працівників (тотально) корумпованими.
Висновок - без насильницьких провокацій держслужбовців слід полювати на подібних вказаних мною шахраїв, щоб вернути довіру до нашої Любої Держави в особі її працівників у всіх тоьох гілок влади. Миру та злагоди!

Роману Б 2018-05-23 / 17:38:11
Реєстр в загальному доступі, ви не знали? Ясно чому у вас так мало клієнтів...
Чому ж не дали адвокату дійти до кабінету судді? Бо він туди і не збирався. Тупі провокації, щоб прикрити собі гу...ці, бо полетять голови за неудачі

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"