Феєричним фестивалем підсумували "Тиждень студентської дружби" в УжНУ (ФОТО)

Чудова погода, активна студентська публіка, шквал позитивних емоцій, гарна музика та смачні кулінарні конкурси - все це разом складало фестиваль «Тиждень студентської дружби», організований УжНУ спільно із Закарпатським угорськомовним товариством студентів та молодих дослідників (ЗУТСМД).

Феєричним фестивалем підсумували "Тиждень студентської дружби" в УжНУ (ФОТО)

Його проведення вже стало традиційним - цьогоріч він проводився втретє. Завершальному фестивальному дню, який прийшовся на 22 травня, передували спортивні змагання з міні-футболу, баскетболу, пін-понгу, волейболу та крикету.

Серед головних родзинок студентського фестивалю стали кулінарний конкурс, під час якого  змагалися студентські команди у мистецтві  варіння бограчу та інших кулінарних страв. 

В конкурсі на найкращий бограч та кулінарну страву взяли  участь шість команд з факультетів УжНУ, 4 команди угорськомовних студентів та команда іноземних студентів УжНУ. Ближче до вечора територія фестивалю наповнилася запашними ароматами готового бограчу, команди представили свої кулінарні витвори на суд журі.

При підведенні підсумків конкурсів на сцену фестивалю вийшли проректор Ігор Король, голова Закарпатського угорськомовного товариства студентів та молодих дослідників Норберт Бенце, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, перший заступник Генерального консула Угорщини в м. Ужгород Ласло Куті та представник іноземних студентів Балкаран Сінгх.

За результатами всі команди, які готувли кулінарні страви, отримали нагороди та цінні призи. Нагороду за найкращий бограч отримала команда «Кечке», а за кулінарну страву - «Ексел Ішан» іноземних студентів УжНУ. Переможницею в конкурсу «Краще фото у вишиванці» стала студентка математичного факультету УжНУ Ярослава Матійчак.

Протягом усього фестивалю чудову атмосферу створювали танцювальні колективи та виконавці. Були представлені угорські фольклорні колективи, виступав «Дім історичного танцю «Тартан», який ознайомив глядачів з запальними середньовічними танцями та провів майстер клас для всіх охочих спробувати себе у ролі середньовічного танцівника.

Серед виконавців було багато вихованців  університетської вокальної студії «Соло-міо», зокрема Марина Кушнір, Сергій Юзьків, Цогіка Сарібекян та інші.

Джей Копф - студент мединого факультету №2, вразив сильним та проникливим виступом  із українською піснею «Два кольори». Завершився фестиваль електро-саундом  вечірньої дискотеки, повідомляє офіційний сайт УжНУ.

23 травня 2018р.

Теги: фестиваль, тиждень, УжНУ

Коментарі

Вуйко 2 29.05.2018 / 08:41:14
Вуйку йди проспися

Вуйко 23.05.2018 / 16:58:55
ПУСТЯКИ! КIБИ ЩОСЬ РОБИЛИ!

НОВИНИ: Соціо

22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 17
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
» Всі новини