Останній дзвінок в школах Закарпаття пролунає для понад 160 тисяч учнів

У цьому навчальному році у 667 закладах загальної середньої освіти Закарпатської області завершує навчання 160 тисяч 620 учнів.

Останній дзвінок в школах Закарпаття пролунає для понад 160 тисяч учнів

 У більшості закладів загальної середньої освіти свято останнього дзвоника відбудеться 25 травня. Атестати про повну загальну середню освіту отримають 7 тисяч 913 учнів, з них 458 – претендують на нагородження медалями.

Цьогорічне ЗНО, яке розпочалося 22 травня, триватиме до 13 червня. Для випускників закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного тестування з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література, другим – за вибором випускника: математика або історія України. Третій предмет випускники обирають самостійно.  

Цьогоріч державну підсумкову атестацію з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть також учні закладів професійного навчання, які здобудуть повну загальну середню освіту.

Переклад тестів мовами національних меншин здійснюють для   1659 закарпатців (угорською мовою – 1434, румунською – 172 та російською – 53).

Державну підсумкову атестацію з української мови і літератури складатимуть 11 320 закарпатців, з історії України – 6171, з математики – 1740, з біології – 3346, з географії – 2226, з англійської мови – 1221,  з фізики – 245, з хімії – 117, з німецької мови – 44, з французької мови – усього 13, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

23 травня 2018р.

Теги: дзвінок, учні

НОВИНИ: Соціо

13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 1
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
15:26
/ 2
На війні з рф загинув військовий із Пацканьова Анатолій Лесьо Фото новина
14:16
Закарпатські рятувальники допомогли спустити з гори травмованого добермана Фото новина
13:15
На Рахівщині у горах знайшли тіла двох чоловіків Фото новина
12:24
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Гончаруком Фото новина
11:03
На Хустщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
» Всі новини