На Закарпатті, в порівнянні з минулим роком, утричі зросла кількість загиблих на воді

Купальний сезон ще не розпочався, а закарпатські рятувальники вже фіксують вражаюче збільшення загиблих на водних об’єктах краю.

На Закарпатті, в порівнянні з минулим роком, утричі зросла кількість загиблих на воді

На сьогодні, зареєстровано 17 випадків, що є втричі більшим ніж за аналогічний період минулого року (5 потопельників). Такий ріст трагічних випадків на воді (лише впродовж травня потонуло п'ятеро осіб) викликає неабияке занепокоєння рятувальників. 

Так, 21 травня о 19:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від працівників Національної поліції про те, що у руслі річки Тересва, біля с. Терново Тячівського району виявлено тіло людини. Для вилучення тіла загиблого з води було залучено чергове відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів. Загиблим виявився 61-річний місцевий мешканець, який кілька днів тому пішов з дому й не повернувся. Детальні обставини справи та причину смерті людини встановлюють правоохоронці. 

З огляду на такі випадки рятувальники краю звертаються до громадян з проханням дотримуватись заходів безпеки під час відпочинку на воді та купатись тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. 

22 травня 2018р.

Теги: вода, кількість

НОВИНИ: Соціо

22:42
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустської громади Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
» Всі новини