Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем (ВІДЕО)

Про масштабні і системні, "кришовані" владою і правоохоронцями крадіжки лісу на прикладі, зокрема, закарпатських Свалявщини, Тячівщини та Великоберезнянщини журналістам розповіли місцеві мешканці.

Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем (ВІДЕО)

Розповідає сюжет і про показову реакцію на приїзд знімальної групи голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, котрого активісти на Закарпатті давно звинувачують в "кришуванні" злочинів у лісовій галузі.

Детальніше про це - у сюжеті ТРК "Україна":

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна Тячівщині підприємці обурилися результатами операції СБУ з виявлення незаконних схем продажу деревини.

20 травня 2018р.

Теги: ліс, крадіжки, мафія, Москаль

Коментарі

Земляк 2018-08-10 / 21:57:28
У ВБерезному бизнесмен старий Симочко(син голова РДА) вирубав весь лiс у районi! Всiх посилае, каже що Москаль Г. Його друг i подельник! Дiйсно катастрофа у районi повязана з цими дiлками!

Андрій 2018-07-05 / 14:03:07
Москаль кришує! Тут так, якщо ти не очолиш лісову мафію ти не будеш губернатором. Мурга там основний менеджер!

біолог 2018-07-02 / 13:15:47
А скільки,посаджено горіхового,дубового лісу?

Мішо Яроцький 2018-05-28 / 16:19:59
Не завадило би перевірити фірму в Циганівцях на Ужгородщині. Ходять чутки що її газда, обласний депутат і друг Мурги та Коцура помалу прихватизовує ближні села, до нього з півобласти везеться дуб, ясен, бук, вже нема де складувати. Місцевих людей тримає за бидло а готується до верховної ради. Люди бояться йти проти нього, але тихо гомонять, що недовго йому лишилося.

Юрій 2018-05-27 / 12:01:04
Вибачте ваш зв'язковий саме більше вирушав ніж ці в лопуховоі

читач 2018-05-23 / 23:15:10
Поки за такі злочини не буде Закону про конфіскаціею майна всіх родичів,їх ніщо не зупинить.

Іван Ліс 2018-05-23 / 18:11:14
На нашу думку, головним в цій схемі, під чиїм прикриттям це відбувається є начальник управління лісового та мисливського господарства, сьогоднішній депутат обласної ради від БПП Мурга В.І., який повернувся в друге на посаду начальника управління за сприянням народного депутата Лунченка В.І., відповідно за грошову нагороду і ввівши в оману голову Закарпатської ОДА Москаля Г.Г. Як можна пояснити, що управління лісового господарства Закарпаття очолив Валерій Мурга? Його в 2010 році було звільнено з цієї посади за корупцію. Хто перевіряв на корупційну діяльність цього чиновника, який прилаштовувався на різні посади при будь якій владі, міняючи свій політичний курс за вітром? Хтось перевірив статки Мурги, його рухоме і нерухоме майно, його палаци, палаци його родини перед його призначенням на цю посаду? Чому досі ніхто не перевірив, як господарював Валерій Мурга до свого призначення на начальника управління лісового господарства в Брустурянському ЛМГ? Ви скажете, що перевіряли? Так от, приходили якісь липові перевіряльники, брали свій конверт, випили коньячку і їхали назад. А натомість на Тячівщині від лісу залишилися лише шпалери вздовж доріг, а якщо піднятися трошки вище, то лісу немає! В результаті закарпатський ліс знищується такими темпами, що ще рік-два - лісів не буде. Рубають ліси здорові і вікові під прикриттям санітарних рубок. Ніхто ніякого моніторингу вирубок не проводить, всі перевіряльники отримують своє на лапу, а на Тячівщині навіть прокурори мають свої лісовози.

pfr 2018-05-23 / 08:40:36
Це клондайк якийсь, ненормальне село. Всі одним ликом шиті. Пошукати й почитати статті на сайтах 5-10-літньої давності, газети 90-х-2000-х років - те саме. Весь час були ці лопухівські лісові війни. Суди, протести, статті наукові й репортажні, звернення всякі, Лопухово проти Усть-Чорної, підприємці проти лісгоспу, підприємці проти інших підприємців, а лісгосп разом з підприємцями проти екологів, туристів і журналістів... Коли повінь була, усі там нили, що грошей нема, поможіть, вертольотами гуманітарку скидали. Одне не міняється - лісовози, які їдуть униз із лісом, а уверх - порожні.

Степан Крук -біологу 2018-05-21 / 12:39:22
Цікавий посил ви опублікували! Якщо можна ширше: де працюють ці студенти, що за організація їх обЄднала, як сконтактуватися??? Хорошу справу робите!!!

Степан Крук -Джіпик 2018-05-21 / 12:35:50
Та все вірно тут опубліковано! Бо саме через лісгоспи бариги мають можливість різати "законно" ліс. Хотів би бачити статистику скільки гектарів ці лізгоспи заліснили за останні роки, чи дотримуються екологічного та популяційного балансу???

біолог 2018-05-21 / 12:25:39
Журналісти,розкажіть,як студенти Закарпаття підробляють,садячи ліси,займаючись садівництвом-є така наука!!!Приєднаюсь до економіки!

Джіпик 2018-05-21 / 10:48:13
Мойш - лох. Видко самого з трєском погнали за зловживання - та зато і пише херню. Не буде лісгоспів то - взагалі і ліса не буде, бо жидва лиш цього чекать

Byby 2018-05-21 / 02:17:01
Почекайте ще трохи коли градус кипіння суспільства підніметься ще вище за "рівень свідомості" ... Це коли підніміть ціни на газ і світло.
Чекати лишилось недовго

Журавель 2018-05-20 / 23:11:25
Москаль кришує всі корупційні схеми області... ліс..Мурга .митниця Колесніков його зам...все самі розумієте!!!!!!!!!!!!!!!!!@!@@@@@

Степан Крук - В.Грегору 2018-05-20 / 22:59:14
Це єдиний вихід з тупика! Ми нездатні поміняти владу в Центрі. Навіть на виборах, бо нами маніпулюють,нас за копійки купують, на нас тиснуть. Змінити в області полуголовків реально. І хоч Порошенко горою стоїть за Москаля (бо має великі борги перед ним, ше із своїх допрезиденських років), в Москаля є потужний конфлікт інтересів із Кабміном. В цій ситуації серйозні протести за відставку Москаля можуть мати успіх.

Віталій Грегор 2018-05-20 / 22:47:13
лісову мафію кришує вище керівництво області та правоохоронних органів. Вимога свідомих закарпатців - негайна відставка цих горе-посадовців-бариг або на гіляку їх!

читач 2018-05-20 / 22:30:56
Тут все ясно, ця влада вирубку лісу не зупинить, вона в долі.
Треба чекати нового президента, який би пересадив цю банду з кон фіскаціею майна всіеї родини Якщо б він це зробив, то два сроки президентства, він би собі обеспечив.

Степан Крук 2018-05-20 / 22:09:34
І ще... Готуючи цей матеріал знімальна група реально ризикувала, адже в цій "лісовій справі" крутяться дуже-дуже великі гроші. Заявивши публічно про те,що знімальна група їде в Закарпаття знімати замовний матеріал Москаль посилив ці ризики в рази. І це замість того, щоб підтримати знімальну групу, якщо він дійсно господарник, губернатор і патріот. Москалю! Про який замовний матеріал ти трендиш? За два роки Карпати стали такими лисими, як твоя дурна голова! Чи це всього лише "замовний фотошоп"? Яка ж ти мразь!!!

Степан Крук -сторонньому 2018-05-20 / 21:04:02
Читаєш коментарі на сайтах і вже не дивуєшся з того, як коментатори з любого приводу вказують, що ПОВИННІ робити журналісти, а чого не повинні. При чому ці судження завжди бувають протилежними. Який канал ПОВИНЕН був дати сюжет про рубку лісів, а який не ПОВИНЕН. А чому саме цей журналіст зробив сюжет, а ПОВИНЕН був інший.... Задради!!! Ніхто нічого вам не винен і не повинен! Повчіть ще хірурга котрою рукою йому кастрацію проводити!!! Це стосується і інших постів за участю журналістів. Москаль взагалі каже, що цей матеріал замовний. Підтримайте ще Москаля, прижміть всіх журналістів центральних та регіональних, то буднте мати хрін з редькою, а не ліс!!!

sdgjeer 2018-05-20 / 21:02:17
сторонній +
А ще є обласкана Мургов Юля, яка водить своїх колег журналістів по всяких організованих лісниками акціях для восхваляння останніх.

НОВИНИ: Кримінал

11:49
На закарпатській Міжгірщині чоловік до смерті побив свого батька
11:26
Мешканець Іршавщини помер після бійки в парку з волинянином
07:57
Шахрай замість адреси складу вказав тернополянину адресу відділу поліції в Мукачеві
16:17
Закарпатцю, в якого виявили понад 70 кг марихуани, оголошено про підозру у незаконному посіві та вирощуванні конопель
14:08
/ 46
Упіймана під час отримання хабара "європейська" керівниця майном Ужгорода Полтавцева повернулась на роботу
12:22
/ 2
На Закарпатті не випустили з країни матір із донькою з підробленим дозволом від батька
11:24
В Ужгороді затримали чоловіка, що викрав "Москвич" із гаража пенсіонера
11:15
На Закарпатті розпочато слідство за фактом затримання 23-річного переправника нелегалів
10:13
На Закарпатті, поблизу кордону з Румунією, знайшли покинуті контрабандистами 7 пакунків сигарет
05:55
У Львові "гастролер" із Закарпаття з напарником з Хмельниччини заради алкоголю та сигарет проломили стіну кафе
04:26
В Ужгороді зухвалець в центрі міста розтрощив заднє скло автівки
03:18
/ 8
Неподалік Ужгорода у фермера виявили посіви канабісу та розфасовану марихуану на 39 млн грн
16:12
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, котрий утік за кордон, а відтак переховувався на Львівщині після смертельної бійки
11:52
/ 1
Обвинувальний акт стосовно юнака, підозрюваного в убивстві школяра в Нижній Апші на Тячівщині, скеровано до суду
11:50
На Закарпатті затримали двох нелегалів-в'єтнамців та провідника, що прокладали шлях до Угорщини
11:17
/ 1
Подружжя ліванця та українки, що нелегально пробиралися до ЄС, затримали у горах на Закарпатті
11:09
У будинку мешканця Загаття, що на Іршавщині, під час обшуку знайшли 100 г марихуани
10:01
На Хустщині затримали трьох чоловіків, підозрюваних у нападі та грабежі мешканця Сокирниці
09:42
На Міжгірщині загинув водій ГАЗ-у, що перекинувся в кювет
13:09
/ 1
На Закарпатті буковинка спробувала вивезти за кордон дітей, яких раніше не випустили із супроводжуючим через підробні документи
12:25
/ 2
В автомобілі угорця, котрий перетинав кордон на Закарпатті, виявили "набір" ножів
12:22
/ 105
Нацполіція та Генпрокуратура розсекретили матеріали щодо вимагання хабара головою Виноградівської РДА
11:06
У Королеві на Виноградівщині п'яний водій ВАЗу в'їхав в інший ВАЗ, де перебувала малолітня дитина
10:50
Вантажівку із причепом через підроблені документи затримали на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті