Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем (ВІДЕО)

Про масштабні і системні, "кришовані" владою і правоохоронцями крадіжки лісу на прикладі, зокрема, закарпатських Свалявщини, Тячівщини та Великоберезнянщини журналістам розповіли місцеві мешканці.

Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем (ВІДЕО)

Розповідає сюжет і про показову реакцію на приїзд знімальної групи голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, котрого активісти на Закарпатті давно звинувачують в "кришуванні" злочинів у лісовій галузі.

Детальніше про це - у сюжеті ТРК "Україна":

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна Тячівщині підприємці обурилися результатами операції СБУ з виявлення незаконних схем продажу деревини.

20 травня 2018р.

Теги: ліс, крадіжки, мафія, Москаль

Коментарі

Мішо Яроцький 2018-05-28 / 16:19:59
Не завадило би перевірити фірму в Циганівцях на Ужгородщині. Ходять чутки що її газда, обласний депутат і друг Мурги та Коцура помалу прихватизовує ближні села, до нього з півобласти везеться дуб, ясен, бук, вже нема де складувати. Місцевих людей тримає за бидло а готується до верховної ради. Люди бояться йти проти нього, але тихо гомонять, що недовго йому лишилося.

Юрій 2018-05-27 / 12:01:04
Вибачте ваш зв'язковий саме більше вирушав ніж ці в лопуховоі

читач 2018-05-23 / 23:15:10
Поки за такі злочини не буде Закону про конфіскаціею майна всіх родичів,їх ніщо не зупинить.

Іван Ліс 2018-05-23 / 18:11:14
На нашу думку, головним в цій схемі, під чиїм прикриттям це відбувається є начальник управління лісового та мисливського господарства, сьогоднішній депутат обласної ради від БПП Мурга В.І., який повернувся в друге на посаду начальника управління за сприянням народного депутата Лунченка В.І., відповідно за грошову нагороду і ввівши в оману голову Закарпатської ОДА Москаля Г.Г. Як можна пояснити, що управління лісового господарства Закарпаття очолив Валерій Мурга? Його в 2010 році було звільнено з цієї посади за корупцію. Хто перевіряв на корупційну діяльність цього чиновника, який прилаштовувався на різні посади при будь якій владі, міняючи свій політичний курс за вітром? Хтось перевірив статки Мурги, його рухоме і нерухоме майно, його палаци, палаци його родини перед його призначенням на цю посаду? Чому досі ніхто не перевірив, як господарював Валерій Мурга до свого призначення на начальника управління лісового господарства в Брустурянському ЛМГ? Ви скажете, що перевіряли? Так от, приходили якісь липові перевіряльники, брали свій конверт, випили коньячку і їхали назад. А натомість на Тячівщині від лісу залишилися лише шпалери вздовж доріг, а якщо піднятися трошки вище, то лісу немає! В результаті закарпатський ліс знищується такими темпами, що ще рік-два - лісів не буде. Рубають ліси здорові і вікові під прикриттям санітарних рубок. Ніхто ніякого моніторингу вирубок не проводить, всі перевіряльники отримують своє на лапу, а на Тячівщині навіть прокурори мають свої лісовози.

pfr 2018-05-23 / 08:40:36
Це клондайк якийсь, ненормальне село. Всі одним ликом шиті. Пошукати й почитати статті на сайтах 5-10-літньої давності, газети 90-х-2000-х років - те саме. Весь час були ці лопухівські лісові війни. Суди, протести, статті наукові й репортажні, звернення всякі, Лопухово проти Усть-Чорної, підприємці проти лісгоспу, підприємці проти інших підприємців, а лісгосп разом з підприємцями проти екологів, туристів і журналістів... Коли повінь була, усі там нили, що грошей нема, поможіть, вертольотами гуманітарку скидали. Одне не міняється - лісовози, які їдуть униз із лісом, а уверх - порожні.

Степан Крук -біологу 2018-05-21 / 12:39:22
Цікавий посил ви опублікували! Якщо можна ширше: де працюють ці студенти, що за організація їх обЄднала, як сконтактуватися??? Хорошу справу робите!!!

Степан Крук -Джіпик 2018-05-21 / 12:35:50
Та все вірно тут опубліковано! Бо саме через лісгоспи бариги мають можливість різати "законно" ліс. Хотів би бачити статистику скільки гектарів ці лізгоспи заліснили за останні роки, чи дотримуються екологічного та популяційного балансу???

біолог 2018-05-21 / 12:25:39
Журналісти,розкажіть,як студенти Закарпаття підробляють,садячи ліси,займаючись садівництвом-є така наука!!!Приєднаюсь до економіки!

Джіпик 2018-05-21 / 10:48:13
Мойш - лох. Видко самого з трєском погнали за зловживання - та зато і пише херню. Не буде лісгоспів то - взагалі і ліса не буде, бо жидва лиш цього чекать

Byby 2018-05-21 / 02:17:01
Почекайте ще трохи коли градус кипіння суспільства підніметься ще вище за "рівень свідомості" ... Це коли підніміть ціни на газ і світло.
Чекати лишилось недовго

Журавель 2018-05-20 / 23:11:25
Москаль кришує всі корупційні схеми області... ліс..Мурга .митниця Колесніков його зам...все самі розумієте!!!!!!!!!!!!!!!!!@!@@@@@

Степан Крук - В.Грегору 2018-05-20 / 22:59:14
Це єдиний вихід з тупика! Ми нездатні поміняти владу в Центрі. Навіть на виборах, бо нами маніпулюють,нас за копійки купують, на нас тиснуть. Змінити в області полуголовків реально. І хоч Порошенко горою стоїть за Москаля (бо має великі борги перед ним, ше із своїх допрезиденських років), в Москаля є потужний конфлікт інтересів із Кабміном. В цій ситуації серйозні протести за відставку Москаля можуть мати успіх.

Віталій Грегор 2018-05-20 / 22:47:13
лісову мафію кришує вище керівництво області та правоохоронних органів. Вимога свідомих закарпатців - негайна відставка цих горе-посадовців-бариг або на гіляку їх!

читач 2018-05-20 / 22:30:56
Тут все ясно, ця влада вирубку лісу не зупинить, вона в долі.
Треба чекати нового президента, який би пересадив цю банду з кон фіскаціею майна всіеї родини Якщо б він це зробив, то два сроки президентства, він би собі обеспечив.

Степан Крук 2018-05-20 / 22:09:34
І ще... Готуючи цей матеріал знімальна група реально ризикувала, адже в цій "лісовій справі" крутяться дуже-дуже великі гроші. Заявивши публічно про те,що знімальна група їде в Закарпаття знімати замовний матеріал Москаль посилив ці ризики в рази. І це замість того, щоб підтримати знімальну групу, якщо він дійсно господарник, губернатор і патріот. Москалю! Про який замовний матеріал ти трендиш? За два роки Карпати стали такими лисими, як твоя дурна голова! Чи це всього лише "замовний фотошоп"? Яка ж ти мразь!!!

Степан Крук -сторонньому 2018-05-20 / 21:04:02
Читаєш коментарі на сайтах і вже не дивуєшся з того, як коментатори з любого приводу вказують, що ПОВИННІ робити журналісти, а чого не повинні. При чому ці судження завжди бувають протилежними. Який канал ПОВИНЕН був дати сюжет про рубку лісів, а який не ПОВИНЕН. А чому саме цей журналіст зробив сюжет, а ПОВИНЕН був інший.... Задради!!! Ніхто нічого вам не винен і не повинен! Повчіть ще хірурга котрою рукою йому кастрацію проводити!!! Це стосується і інших постів за участю журналістів. Москаль взагалі каже, що цей матеріал замовний. Підтримайте ще Москаля, прижміть всіх журналістів центральних та регіональних, то буднте мати хрін з редькою, а не ліс!!!

sdgjeer 2018-05-20 / 21:02:17
сторонній +
А ще є обласкана Мургов Юля, яка водить своїх колег журналістів по всяких організованих лісниками акціях для восхваляння останніх.

сторонній 2018-05-20 / 20:33:22
Ці матеріали мають готувати закарпатські журналіси, які кожну особу знають в обличчя, але з журналістикою на Закарпатті проблеми. Всі настілки залежні і облизан, що подібні теми не під силу. От і їдуть з Києва. І не має значення, хто власник каналу. Імпотенція місцевих на лице.

Вуву 2018-05-20 / 19:17:06
Пройшло 4 роки після "чергового майдану" ... А закон про імпічмент президента НЕ ПРИНЯТИЙ.
про зняття депутатськойі недоторканості НЕ ПРИНЯТИЙ.
про анти корупційного суду НЕ ПРИНЯТИЙ (і самого суду теж нема)
Судова реформа зроблена формально для окозамилювання . старі схеми працюють.
А всякі бариги бандити і злодійі в законі вже танцюють на кришці гробу украйіни.
"Дебільному роду нема переводу".

Вуву 2018-05-20 / 19:11:10
Це так само як бандити і бариги з ВР.постійно вибивали для державних збанкрутілих підприємств гроші з бюджету ... (В той час коли могли йіх роздержавити) ... Але то були як ... "кури
які несли золоті яйця"... Для бандитів. Пригадуються показові ... "верещання перед мікрофоном" ... люлі капітельманн.
Майже то саме було з "антоновим" аж поки туди не напхали свойіх людей і взяли все під свій контроль. Тепер прості працівники щось там заробляють а весь основний прибуток йде в жирні лати до жирних морд.

НОВИНИ: Кримінал

02:21
Напад на закарпатських циган у Львові вчинили члени угруповання "Твереза і зла молодь"
19:13
У крові водія ВАЗа, що в Берегові врізався в "Порше", виявили майже 4 проміле алкоголю
18:13
/ 1
У Великому Березному п'яний юнак на батьковому авто в'їхав у паркан, а у Великому Бичкові "п'яна" "Тойота" врізалася у бетонну огорожу
13:26
/ 10
Нападникам на "закарпатський" циганський табір у Львові "світить" від 15 років до довічного – Князєв
12:25
/ 5
У Львові напали на табір закарпатських циган: 1 загинув, 4 травмованих
20:18
/ 10
Лише через місяць після дивної смерті молодої поліцейської в Берегові адвокат під тиском спромоглася ознайомитися з матеріалами справи
15:02
/ 1
Два мешканці Тернопільщини, прямуючи через Закарпаття до Угорщини, намагалися за 800 євро хабара провезти 200 блоків сигарет
14:22
/ 1
На Хустщині судитимуть юнака, котрий задушив металевим дротом свого позбавленого батьківських прав батька (ОФІЦІЙНО)
14:00
В Ужгороді троє нападників побили йорданця
11:28
/ 2
Затриманий у Мукачеві на хабарі в 400 дол медик є ще й депутатом сільради
11:21
На Закарпатті вночі затримали спочатку двох нелегалів-пакистанців, а затим ще й індуса
10:17