Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем (ВІДЕО)

Про масштабні і системні, "кришовані" владою і правоохоронцями крадіжки лісу на прикладі, зокрема, закарпатських Свалявщини, Тячівщини та Великоберезнянщини журналістам розповіли місцеві мешканці.

Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем (ВІДЕО)

Розповідає сюжет і про показову реакцію на приїзд знімальної групи голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, котрого активісти на Закарпатті давно звинувачують в "кришуванні" злочинів у лісовій галузі.

Детальніше про це - у сюжеті ТРК "Україна":

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна Тячівщині підприємці обурилися результатами операції СБУ з виявлення незаконних схем продажу деревини.

20 травня 2018р.

Теги: ліс, крадіжки, мафія, Москаль

Коментарі

Земляк 2018-08-10 / 21:57:28
У ВБерезному бизнесмен старий Симочко(син голова РДА) вирубав весь лiс у районi! Всiх посилае, каже що Москаль Г. Його друг i подельник! Дiйсно катастрофа у районi повязана з цими дiлками!

Андрій 2018-07-05 / 14:03:07
Москаль кришує! Тут так, якщо ти не очолиш лісову мафію ти не будеш губернатором. Мурга там основний менеджер!

біолог 2018-07-02 / 13:15:47
А скільки,посаджено горіхового,дубового лісу?

Мішо Яроцький 2018-05-28 / 16:19:59
Не завадило би перевірити фірму в Циганівцях на Ужгородщині. Ходять чутки що її газда, обласний депутат і друг Мурги та Коцура помалу прихватизовує ближні села, до нього з півобласти везеться дуб, ясен, бук, вже нема де складувати. Місцевих людей тримає за бидло а готується до верховної ради. Люди бояться йти проти нього, але тихо гомонять, що недовго йому лишилося.

Юрій 2018-05-27 / 12:01:04
Вибачте ваш зв'язковий саме більше вирушав ніж ці в лопуховоі

читач 2018-05-23 / 23:15:10
Поки за такі злочини не буде Закону про конфіскаціею майна всіх родичів,їх ніщо не зупинить.

Іван Ліс 2018-05-23 / 18:11:14
На нашу думку, головним в цій схемі, під чиїм прикриттям це відбувається є начальник управління лісового та мисливського господарства, сьогоднішній депутат обласної ради від БПП Мурга В.І., який повернувся в друге на посаду начальника управління за сприянням народного депутата Лунченка В.І., відповідно за грошову нагороду і ввівши в оману голову Закарпатської ОДА Москаля Г.Г. Як можна пояснити, що управління лісового господарства Закарпаття очолив Валерій Мурга? Його в 2010 році було звільнено з цієї посади за корупцію. Хто перевіряв на корупційну діяльність цього чиновника, який прилаштовувався на різні посади при будь якій владі, міняючи свій політичний курс за вітром? Хтось перевірив статки Мурги, його рухоме і нерухоме майно, його палаци, палаци його родини перед його призначенням на цю посаду? Чому досі ніхто не перевірив, як господарював Валерій Мурга до свого призначення на начальника управління лісового господарства в Брустурянському ЛМГ? Ви скажете, що перевіряли? Так от, приходили якісь липові перевіряльники, брали свій конверт, випили коньячку і їхали назад. А натомість на Тячівщині від лісу залишилися лише шпалери вздовж доріг, а якщо піднятися трошки вище, то лісу немає! В результаті закарпатський ліс знищується такими темпами, що ще рік-два - лісів не буде. Рубають ліси здорові і вікові під прикриттям санітарних рубок. Ніхто ніякого моніторингу вирубок не проводить, всі перевіряльники отримують своє на лапу, а на Тячівщині навіть прокурори мають свої лісовози.

pfr 2018-05-23 / 08:40:36
Це клондайк якийсь, ненормальне село. Всі одним ликом шиті. Пошукати й почитати статті на сайтах 5-10-літньої давності, газети 90-х-2000-х років - те саме. Весь час були ці лопухівські лісові війни. Суди, протести, статті наукові й репортажні, звернення всякі, Лопухово проти Усть-Чорної, підприємці проти лісгоспу, підприємці проти інших підприємців, а лісгосп разом з підприємцями проти екологів, туристів і журналістів... Коли повінь була, усі там нили, що грошей нема, поможіть, вертольотами гуманітарку скидали. Одне не міняється - лісовози, які їдуть униз із лісом, а уверх - порожні.

Степан Крук -біологу 2018-05-21 / 12:39:22
Цікавий посил ви опублікували! Якщо можна ширше: де працюють ці студенти, що за організація їх обЄднала, як сконтактуватися??? Хорошу справу робите!!!

Степан Крук -Джіпик 2018-05-21 / 12:35:50
Та все вірно тут опубліковано! Бо саме через лісгоспи бариги мають можливість різати "законно" ліс. Хотів би бачити статистику скільки гектарів ці лізгоспи заліснили за останні роки, чи дотримуються екологічного та популяційного балансу???

біолог 2018-05-21 / 12:25:39
Журналісти,розкажіть,як студенти Закарпаття підробляють,садячи ліси,займаючись садівництвом-є така наука!!!Приєднаюсь до економіки!

Джіпик 2018-05-21 / 10:48:13
Мойш - лох. Видко самого з трєском погнали за зловживання - та зато і пише херню. Не буде лісгоспів то - взагалі і ліса не буде, бо жидва лиш цього чекать

Byby 2018-05-21 / 02:17:01
Почекайте ще трохи коли градус кипіння суспільства підніметься ще вище за "рівень свідомості" ... Це коли підніміть ціни на газ і світло.
Чекати лишилось недовго

Журавель 2018-05-20 / 23:11:25
Москаль кришує всі корупційні схеми області... ліс..Мурга .митниця Колесніков його зам...все самі розумієте!!!!!!!!!!!!!!!!!@!@@@@@

Степан Крук - В.Грегору 2018-05-20 / 22:59:14
Це єдиний вихід з тупика! Ми нездатні поміняти владу в Центрі. Навіть на виборах, бо нами маніпулюють,нас за копійки купують, на нас тиснуть. Змінити в області полуголовків реально. І хоч Порошенко горою стоїть за Москаля (бо має великі борги перед ним, ше із своїх допрезиденських років), в Москаля є потужний конфлікт інтересів із Кабміном. В цій ситуації серйозні протести за відставку Москаля можуть мати успіх.

Віталій Грегор 2018-05-20 / 22:47:13
лісову мафію кришує вище керівництво області та правоохоронних органів. Вимога свідомих закарпатців - негайна відставка цих горе-посадовців-бариг або на гіляку їх!

читач 2018-05-20 / 22:30:56
Тут все ясно, ця влада вирубку лісу не зупинить, вона в долі.
Треба чекати нового президента, який би пересадив цю банду з кон фіскаціею майна всіеї родини Якщо б він це зробив, то два сроки президентства, він би собі обеспечив.

Степан Крук 2018-05-20 / 22:09:34
І ще... Готуючи цей матеріал знімальна група реально ризикувала, адже в цій "лісовій справі" крутяться дуже-дуже великі гроші. Заявивши публічно про те,що знімальна група їде в Закарпаття знімати замовний матеріал Москаль посилив ці ризики в рази. І це замість того, щоб підтримати знімальну групу, якщо він дійсно господарник, губернатор і патріот. Москалю! Про який замовний матеріал ти трендиш? За два роки Карпати стали такими лисими, як твоя дурна голова! Чи це всього лише "замовний фотошоп"? Яка ж ти мразь!!!

Степан Крук -сторонньому 2018-05-20 / 21:04:02
Читаєш коментарі на сайтах і вже не дивуєшся з того, як коментатори з любого приводу вказують, що ПОВИННІ робити журналісти, а чого не повинні. При чому ці судження завжди бувають протилежними. Який канал ПОВИНЕН був дати сюжет про рубку лісів, а який не ПОВИНЕН. А чому саме цей журналіст зробив сюжет, а ПОВИНЕН був інший.... Задради!!! Ніхто нічого вам не винен і не повинен! Повчіть ще хірурга котрою рукою йому кастрацію проводити!!! Це стосується і інших постів за участю журналістів. Москаль взагалі каже, що цей матеріал замовний. Підтримайте ще Москаля, прижміть всіх журналістів центральних та регіональних, то буднте мати хрін з редькою, а не ліс!!!

sdgjeer 2018-05-20 / 21:02:17
сторонній +
А ще є обласкана Мургов Юля, яка водить своїх колег журналістів по всяких організованих лісниками акціях для восхваляння останніх.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"