Трьох учасників групового збройного пограбування на Ужгородщині взято під варту, їхнього "водія" – під домашній арешт

Чотирьом мешканцям Закарпаття, за підозрою у вчиненні розбійного нападу з проникненням у житло 66-річного жителя Ужгородщини, обрано найсуворіший запобіжний захід. Троє підозрюваних утримуватимуться під вартою, один – під цілодобовим домашнім арештом.

Трьох учасників групового збройного пограбування на Ужгородщині взято під варту, їхнього "водія" – під домашній арешт

Під час судового засідання, слідчим суддею встановлено, що троє осіб проникли у домоволодіння пенсіонера й вимагаючи грошові кошти та матеріальні цінності, заподіяли йому тілесні ушкодження. З метою доведення злочинного наміру до кінця, один з підозрюваних направив на 66-річного чоловіка пістолет й погрожував вбивством.

Унаслідок вказаних протиправних дій троє осіб ромської національності заволоділи п’ятьма тисячами гривень, а разом з тим, отримали підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину (розбійний напад), покарання за яке передбачає позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Слідчим суддею враховано те, що особи раніше до кримінальної відповідальності не притягалися, проте існує ризик їх незаконного впливу на потерпілого. Крім цього, чоловіки можуть самовільно покинути місце проживання, переховуватися від слідства та суду задля уникнення покарання за інкримінований злочин.

Разом з тим, «водієві» підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з застосуванням електронного браслету. 39-річного мешканця Берегівщини підозрюють у створенні умов для безперешкодного залишення чоловіками місця злочину. Слідчим суддею враховано, що на утриманні чоловіка перебуває 12-ть дітей, наміру уникнути відповідальності за вчинене він не має. Більш того, в своїх показаннях останній зазначив, що про злочинний намір решти підозрюваних йому відомо не було.

До слова, строк дії ухвали слідчого судді про обрання запобіжного заходу – 60 діб, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

19 травня 2018р.

Теги: погрбування, варта, арешт, водій

НОВИНИ: Кримінал

23:37
У Мукачеві "безправного" і повторно наркоп'яного водія оштрафували на понад 75 тис. грн Фото новина
23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
» Всі новини