У Мукачеві знижується рівень безробіття

Аналіз статистичних даних про чисельність зареєстрованого незайнятого населення, які звернулись до центру зайнятості в пошуках роботи протягом звітного періоду свідчить про незначне зменшення рівня безробіття.

У Мукачеві знижується рівень безробіття

Про таке повідомляють у мукачівській міській раді.

За I квартал 2018 року Мукачівський міський центр зайнятості сприяв працевлаштуванню 484 особам, з них 108 безробітним, 374 - шукачам, 2 - працевлаштовані самостійно. 

Протягом I кварталу 2018 року 1 особа скористалась можливістю отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

З метою професійної орієнтації в обґрунтованому виборі професії, спеціалістами центру зайнятості протягом звітного періоду надано зайнятому і незайнятому населенню 2981 профорієнтаційних послуг (особам), з них безробітним - 472 (особам).

Протягом I кварталу 2018 року проходило професійне навчання, підвищувало кваліфікацію або пройшло перепідготовку 59 осіб.

За звітний період в громадських роботах та роботах тимчасового характеру брали участь 72 особи з числа безробітних та шукачів роботи.

Протягом I кварталу 2018 року центром зайнятості було зареєстровано в пошуках роботи 194 особи з числа безробітних. Всього на обліку в статусі безробітного враховуючи перехідних минулого року (3294 особи), перебувало 488 осіб та 541 особа отримала послуги в статусі шукача роботи.

Кількість наявних вакансій протягом звітного періоду становила 703 одиниці. Але пропозиція робочої сили та попит на неї в професійному розрізі все ще залишаються незбалансованими, великий попит на підприємствах міста складали вакансії за професією швачка, слюсар-складальник РЕА, складальник. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію склав 4880,5 грн. Середня тривалість укомплектування вакансій становила 12 календарних днів.

На кінець звітного періоду є потреба в працівниках на таких підприємствах:

- ПАТ “Мукачівська трикотажна фабрика “Мрія”;

- ПАТ «Флекстронікс Сервіс УА»;

- ПАТ “Мукачівський завод «Точприлад»;

- СП у формі ТзОВ “Віад Сейсл - Мукачево” ЛТД;

- ТзОВ “Юритмікс”;

- ТзОВ “Рітейл Трейд Закарпаття”;

- ТзОВ “Мукачівська швейна фабрика”.

15 травня 2018р.

Теги: безробіття, рівень, зниження

НОВИНИ: Соціо

21:38
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
» Всі новини