Збитки від руйнації будинків унаслідок зсуву ґрунту в Кольчині на Мукачівщині становлять 1 млн 750 тис грн

Питання зсуву ґрунту у Кольчині розглянули на позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС.

Збитки від руйнації будинків унаслідок зсуву ґрунту в Кольчині на Мукачівщині становлять 1 млн 750 тис грн

На позачерговому засіданні районної комісії з ТЕБ на НС прийнято важливі рішення стосовно ліквідації наслідків зсуву ґрунту, що стався в смт Кольчино, та фінансової компенсації постраждалим.

Нагадаємо, близько 9 години 10 травня, потік земляної маси зруйнував два будинки, пошкодив третій. Надзвичайна ситуація трапилася в смт Кольчино, по вул. Фрідєшівській. Якщо в одному з будинків ніхто не проживав, то в двох інших мешкали люди.

На щастя, внаслідок інциденту, постраждалих немає.

Про рішення, затверджені на комісії з ТЕБ та НС розповів очільник району Сергій Гайдай під час короткого брифінгу. За його словами, «Комісія прийняла важливі рішення, які дозволять вжити заходів, щоб допомогти постраждалим мешканцям Кольчина. По-перше, комісія визнала пошкоджене житло ( вул.. Фрідєшівська, № 117А) непридатним до проживання. В обох випадках зруйнованого та пошкодженого будинку прийнято рішення про відселення людей. По друге, обраховано суму збитків, яка в загальному склала 1 750,000 грн. По третє, продовжується постійний моніторинг місця подій щодо ймовірності повторного зсуву ґрунту та проводяться додаткові консультації зі спеціалізованими підприємствами щодо подальших заходів, які попередять повторення інциденту».

Голова райадміністрації зазначив, що фінансування грошової компенсації очікується з обласного бюджету. Цьому передуватиме клопотання на відповідні служби та постійну депутатську комісію, а відтак, питання розглянуть крайові обранці.

Наразі постраждалі мешканці вулиці Фрідєшівської проживають у родичів.

14 травня 2018р.

Теги: збитки, руйнація, будинки, зсув

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини