Угорщину можуть виключити з програми безвізу через шахрайство з продажем угорських паспортів – США

Американські чиновники розкрили схему шахрайства в паспортній системі Угорщини, яка дозволила іноземним громадянам в'їжджати до США під фальшивими прізвищами.

Угорщину можуть виключити з програми безвізу через шахрайство з продажем угорських паспортів – США

Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на документ, отриманий з Департаменту національної безпеки США (DHS).

За даними видання, близько 700 осіб, які не є громадянами Угорщини, шахрайським способом отримали угорські паспорти та взяли собі ідентичність справжніх власників паспортів.

З цієї групи щонайменше 85 осіб намагалися поїхати до Сполучених Штатів, і 65 - вʼїхали за програмою безвізового режиму з США. Станом на жовтень минулого року 30 осіб залишилася в країні, незважаючи на зусилля щодо їх пошуку та депортації.

Чиновники DHS кажуть, що порушники отримали автентичні паспорти, використовуючи програму угорського уряду, що дозволяє етнічним угорцям, які живуть за межами країни, швидко отримувати громадянство.

Ця програма була започаткована у 2011 році прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, який наголосив на важливості воз'єднання з угорською діаспорою, розпорошеною по всій Європі після Другої світової війни.

Громадяни Угорщини мають право на безвізовий в'їзд до США, що робить громадянство привабливим для етнічних угорців, які проживають в інших країнах, що мають візові вимоги для поїздок.

З 2011 року більше ніж мільйон людей отримали громадянство Угорщини за цією програмою. Американські чиновники вважають, що злочинці отримали певну кількість паспортів, що належать новим громадянам, і продавали їх клієнтам, які потім взяли собі нові прізвища для подорожей до різних країн.

Експерти вважають, що шахрайське використання справжніх паспортів становить серйозну загрозу для Сполучених Штатів та інших країн.

"Найбільш очевидний ризик полягає в тому, що до Сполучених Штатів приїжджають люди, які мають причини приховати свою ідентичність", - сказав Стюарт Бейкер, колишній старший чиновник DHS, який займався транснаціональними загрозами в Європі та на Близькому Сході.

"Загальні причини для цього - контрабанда наркотиків, організована злочинність чи нелегальна імміграція", - додав він.

Минулого місяця високопоставлені офіцери DHS відвідали Будапешт і попередили, що країну можуть виключити із програми безвізу, якщо вразливості у видачі паспортів не будуть усунені.

 

13 травня 2018р.

Теги: Угорщина, паспорт, безвіз

Коментарі

Вуву 2018-05-14 / 07:49:00
А я півтора роки тому попереджав ... Що комусь за це (видачу хунських паспортів) прийдеться дуже відповідати.
Тоді "Патріот" і ще декілька ("подібних патріотів") зі мною сперечалися .
Тепер хлопчики з таким усерддям спробуйте це довести зараз ... DHS

пенсіонер 2018-05-14 / 06:24:18
Те що мадяри продавали паспорти і громадянство направо і наліво, свідчить те, що появилися донецькі, дніпропетровські та харківські мадяри.
Закарпатцям всратися на модьорорсаг, їм ті паспорти потрібні щоб в Англію поїхати на заробітки, де дійсно уже тисячі закарпатських мадярів, які абсолютно не беселме.
І якщо Україна офіційно звернеться в ЕС про торгівлю мадярськими паспортами, буде мадярам не до мовної проблеми.

ліка 2018-05-14 / 01:04:14
Ніщо так не давить людину як жаба.

Вуву до соррі 2018-05-14 / 00:08:49
Ну якщо не голодують ... То в усякому разі неправильно і нерегулярно
харчаються ... а дехто не збалансовано і в неповній (фізіологічній) мірі.
Але це є інша тема.

сорри 2018-05-13 / 23:46:35
Це я, ви себе поважаєте? Бо мені здається, що ні, коли цитуєте таке "першоджерело" - https://economistua.com/cat/politika/

Byby до эндре 2018-05-13 / 23:31:36
Да начинает доходить ... А вот когда войдет максимально глyбоко ... Тогда у уорбана и сияртова всесте с фидес ... "Начнет ехать криша "... (И совсем не от удовольствия) :-[

Endre 2018-05-13 / 22:37:55
Америка не шутит. А все, что в стате написанно, правда. Венгерские паспорта выдаются миллионным тиражем. Нужная проверка людей не проводится. Коррупция чиновников на каждом шагу. А Орбан это даже поддерживает. Ему нужны "граждани", которые слепо голосуют за него. И месяц назад на парламентских выборах из этих заграничных бюлетней 96% были за Fidesz. Доходит до абсурда.

Це я 2018-05-13 / 22:24:00
до сорри
дійсно, як не дивно: https://economistua.com/oon-vnesla-ukrayinu-do-spisku-goloduyuchih-krayin/

Endre 2018-05-13 / 21:51:25

сорри 2018-05-13 / 21:40:04
"ООН внесла Украину до списку голодуючих краин"?
Ти, неборе, з якого пальця це висмоктав?

Мех 2018-05-13 / 21:34:45
ООН внесла Украину до списку голодуючих краин.о цем треба Тоби буду займатися а не мадярами Яким и так ничего не буде.безвиз за такое не позбавляють не фантазуй

Вуву 2018-05-13 / 21:14:39
Ящо це (позбавлять безвізу) сша в односторонньомму порядку ...то це одна споава .
Але якщо позбавить євросоюз ... Хуни орбана "зітруть в порох" ... І першими хто буде його терти ... будуть ті які постраждають ... з його "великойі милості і благочестія" во імя "великой наційі".
А якщо в єс тимчасово призупинять право голосу хунійі ... Є шанс що всяка шовіністична дурь ... Швидко почне вивітрюватись . та й всі йіхні сусіди зітхнуть з полегшенням.

Вуву до ліки 2018-05-13 / 20:22:56
На нашій територійі орбан і з великойі літери ... МОВЕТОН.

Вуву 2018-05-13 / 20:12:02
Тепер потрошенко має "козирний туз" ... Для того щоб позбавляти громадянста (або украйінського або хунського).
Так що настав час хунам закарпаття визначатися конкретно.
"Або риби або акваріум" ???

Місний 2018-05-13 / 19:20:47
До ліка ; ни творіться .

ліка 2018-05-13 / 18:47:37
Орбан-пишеться з великої літери

Вуву 2018-05-13 / 18:26:46
Згадав ... Точне число виданих хунських паспортів в украціні (тбт. В закарпатті) і зведені дані по ним мусить знати наш друг ... Кешкень.
Чи в нього ... РАПТОМ ... почнеться ("дипломатичний") провал в памяті :-$

Вуву 2018-05-13 / 18:01:25
То ще в британійі до цього питання не взялися.
Бо там із нашого краю та із хунськими паспортами не сотні а тисячі.
І шкода буде тих людей ... Яких по хунських паспортах в британійі почнуть "вичісувати" ... Як можливо і в інших крайінах європи. Направду сумно :-(
Чи може тоді орбан із сіяртовим ще голосніше будуть верещати про дискримінаційу і утиски хунів (на світовому рівні).???
А як будуть реагувати хунські ЗМІ підконтрольні орбану ... час покаже.
Що посіяли ... То і пожинайте.

Вуву 2018-05-13 / 17:44:54
Довести це не зможу ... Але викажу таке припущення ... Що тут були ьісно переплетені як політичні так і грошові інтереси.
Видача паспортів ... Це як політична акція ("прояв демократійі") ... Ну і створення і посилення образу самого орбана як очільника крайіни.
А те що по закордонах повидавали хунські паспорти за гроші ... Сумніву нема.
Сумнів тільки в тому що всі ці гроші дійсно пійшли в бюджет хунійі. (В кращому випадку). (В гіршому) хочаБ частково. Бо "свойіх" у фідесі теж треба було підгодовувати ... і про себе (орбана) і свойіх дітей не забути ... А так як паспорти продавались по закордонах (а не в самій хунійі) ... То хто може знати точний бугалтерський чи зведений статистичний облік ... ???
Гру чи цру ... Чи може сам господь ?

Byby 2018-05-13 / 17:00:47
Ну от здається почалось ... І то цілком конкретно.