Гройсману в Ужгороді показали ЦНАП (ФОТО)

Після відвідин ужгородської школи №10 прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з делегацією у супроводі міського голови Богдана Андріїва пішки пройшли Православною набережною, через пішохідний міст і набережну Незалежності до Ужгородської міської ради.

Гройсману в Ужгороді показали ЦНАП (ФОТО)

Тут прем'єр-міністру представили ЦНАП, який із березня 2018 року працює на першому поверсі адмінбудівлі, де провели масштабну реконструкцію. Оновлення зробили за кошти міського бюджету. Вартість – майже 8,6 мільйонів (у тому числі на придбання меблів, комп’ютерної техніки, запровадження електронної черги).

Володимир Гройсман пройшовся приміщенням ЦНАПу, поспілкувався з адміністраторами і відвідувачами, прийом яких не припиняли, оглянув кілька допоміжних приміщень, серверну. 

Прем’єр-міністра поінформували, що рішення про реконструкцію першого поверху міськради прийняли влітку 2016 року у зв’язку з передачею ряду повноважень від центральних органів влади на органи місцевого самоврядування, а також тому, що раніше ЦНАП знаходився у пристосованому приміщенні, без зручностей і для відвідувачів, і для працівників.

Розпочав роботу Центр адміністративних послуг Ужгородської міської ради із січня 2014 року, на початку діяльності надавав 128 послуг, а зараз – 272 (140 послуг міської ради, 13 – ОДА, 119 – центральних органів виконавчої влади).

Після реконструкції на першому поверсі адмінбудівлі міської ради, окрім ЦНАПу, для зручності відвідувачів працюють також усі реєстраційні служби (відділи державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації місця проживання), а також відділ роботи зі зверненнями громадян та загальний відділ. Знаходиться тут і приймальня, де проводять прийом громадян міський голова, його заступники, керівники структурних підрозділів.

Діє рецепція, де скеровують відвідувачів, у тому числі до спеціалістів виконавчих органів, надають допомогу у написанні заяв, звернень, заповненні бланків.

Працює електронна черга, але є і окремий комфортний зал очікування, ігрова зона для дітей. Відповідно до технічних будівельних норм обладнані зручності для людей з інвалідністю – від входу в будівлю і до вбиралень. Доступ на верхні поверхи міськради – через турнікети до сходів, а також ліфтом.

У ЦНАПі запроваджено чітке розділення на зони консультування, подання документів, отримання результатів. Підключено програмне забезпечення “Універсам послуг». Загальні відомості представлені на настінних табло та електронних інформаційних терміналах. Доступні банківські послуги – через термінал, на завершальній стадії – встановлення і pos-терміналів.

11 травня 2018р.

Теги:

Коментарі

Мирон 2018-05-12 / 09:12:29
Чудові фото, файні люди, приємно дивитися.А се шо? У сорочках білих ансамбль "Водограй"?

Byby 2018-05-12 / 07:59:00
Початок статі наче обнадійливий але
..."гройсману в ужгороді показали ***
(ЦАПа).

Вуву 2018-05-12 / 05:22:54
Хто скаже ... На якій такій підставі ... Обрізають субсидійі тим хто має когось хто працює за кордоном (і пойіхали туди не від жирного і вгодованого (як деякі морди) життя ???
Але можливо для того ... щоб хтось тут мав можливість проплачувати дикі рахунки ахметову і фірташу за світло інеменш дикі рахунки за газ.
Гойсманн ... То як жеж ти хочеш піднімати з пЭтьою рівень життя тих ... хто вас вибрав і повірив у ваші завідомо брехливі обіцянки ??? Пі****си.

Вуву 2018-05-12 / 05:12:37
Скільки разів народ повинен ставати на одні і ті самі граблі ??? ... Шоб порозумнішати ???
Якщо ми всі ... Як один дійсно хочемо змін ... треба вибирати нових і навіть маловідомих ...
Може це не найкращий ... але шанс (до змін).
А якщо вибирати одних і тих самих ... То тоді буде і ... ПАКРАЩЕНЬНЯ ІЗ ЖИТИ ПО НОВОМУ (в купі і разом). Що ми сьогодні і маємо.
А підвищення на газ і світло (ну і на все решта автоматично) ... З наступного місяця. :-))

***** 2018-05-11 / 23:33:04
Назвіть хоч одного достойного господарника,котрого хоч завтра мож покласти на мера.

***** 2018-05-11 / 23:30:23
Чого всі ниють - когось те собі вибрали того і маєте. Не мер рулить містом, а довбана міськрада. Та що вам пояснювати - самі не розумієте? А потім назвіть хоч одного попередника,котрий би всіх устроював.

Нік 2018-05-11 / 22:26:41
Всі в одному місці, треба би Набу або гранату

Читатель 2018-05-11 / 21:23:39
И опять тут, ))) с пл. Петефи, с пл. Кирпы и т.д. А при чем тут пл. Кирпы? Она сделана! А во-вторых, кто-то скрывает ремонт пл. Петефи? Никто ничего не скрывает.

И главное, как будет пл. Петефи готова - разговоры о ее "разрушении", тут же лопнут. )))

Іван 2018-05-11 / 19:28:14
Досить накладно для бюджету воюючої країни літати чартером з Києва до Ужгорода щоб ЦНАП подивитися.

таможник 2018-05-11 / 19:25:44
чуму неприйшов на таможну украінську подивитиса чи вже доробили а рампу вручну одкривають пораз и який стан тепер там неє кому покосити траву

Михайло 2018-05-11 / 19:16:10
Так показав мер-полячок Грушману зруйновану Петефі, площу біля Вокзалу, Перемоги,... і інші об'єкти які чмо ремонтує 2 роки

Читатель 2018-05-11 / 18:58:26
И наконец. Я ВПЕРВЫЕ ВИЖУ солидного чиновника в таком немного небрежном виде. Такая маленькая деталь, но говорит о том, что человек пребывал у нас с РАБОЧИМ визитом. )))) Именно с рабочим, а не как на параде, как это было раньше - Ющенко "с иголочки", Кучма "с иголочки"....

Читатель 2018-05-11 / 18:54:04
Для Ужгородца.
Осмотреть много чего в городе, в любом случае, очень много времени уйдет. А во-вторых, даже по этим фото видно - человек не погнушался даже перед поврежденной композицией "Ужгород" сфотографироваться.

Не погнушался Гройсман пройти и по не совсем образцовой набережной и пл. Почтовой пройтись.

Мерія 2018-05-11 / 17:28:39
Дуже був задоволений Володимир Борисович ЦНАПом, якби Богдана Андрііва ще не перепросив з собою на роботу в Кабмін, адже у них такі схожі долі. Обоє починали свою трудову діяльність з контрабанди і ринків.

Ужгородець 2018-05-11 / 16:50:06
Жаль не захотів подивитися на ринок "Краснодонців", зруйновану "Корону", "Червену ружу, ще є багато інших цікавих місць. Чи цей успішний прем'єр з приміщення мерії все побачив?

НОВИНИ: Соціо

21:58
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2