Реконструкцію площі Петефі в Ужгороді остаточно планують завершити до початку жовтня (ВІДЕО)

Реконструкцію площі Георгія Кірпи, біля залізничного та автовокзалу в Ужгороді розпочали ще у вересні 2017-го.

Реконструкцію площі Петефі в Ужгороді остаточно планують завершити до початку жовтня (ВІДЕО)

Зараз, за словами директора департаменту міського господарства, роботи уже майже завершено. Залишилося нанести дорожню розмітку та встановити знаки.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Загальна кількість по тому кошторису, який є – складав 4 з половиною мільйони. До першого травня вони повинні були закінчити. Закінчили вони 3-го травня. Причини ви самі бачили. Техніка стояла. Це обумовлено сугубо матеріалами. Тобто відсутність асфальтного покриття.

Реконструкцію площі Петефі здійснюють у два етапи: це заміна комунікацій та капітальний ремонт пішохідної зони. У міській раді кажуть: інженерні роботи уже практично завершені. Підрядники виконали їх на місяць швидше, ніж було заплановано, у зв’язку зі сприятливими погодними умовами взимку. Переходять до другого етапу реконструкції.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Це бруківка, мощення бруківки, Інша частина – це освітлення даної території. Ще частина – це підсвітка фасадів всієї площі пішохідної зони. Частина є озеленення, розміщення лавок.

На реконструкцію інженерних мереж з бюджету виділили 13 мільйонів гривень, а на ремонт пішохідної зони – понад 6 мільйонів. За планом проекту усі ці роботи повинні бути завершені до 1-го жовтня 2018-го року.

10 травня 2018р.

Теги: реконструкція, площа, Петефі

Коментарі

Тромб 2018-05-11 / 20:21:54
Василь ! Не думаю,що ти вважаеш ,що тебе непорозумiли . Просто не тI часи. При чому тут Андрiiв - мер та влада Украiни ? Кардинально мер нlчого нового не зробив ! Не побудував школу,дитячий садочек,мlст через Уж ,лiпарню, цвiнатр, смiттезвалище, мiнiкотельнI та lндiвiдуальне опалённ я та багато iншого .На мою думку, мер слабий . Нема серйозних змiн.

лоці 2018-05-11 / 16:03:37
читай останнє речення у попередньому - якій владі потрібно дякувати за сьогоднішній бюджет( зміни у ПК)?

Тарас 2018-05-11 / 15:40:09
Зразу бачу,що дворічні зміни в податковому кодексі вам невідомі. 40 % того що заробляли та відправляли в Центр залишаеться в місцевих бюджетах.а закладати власної виробленою плиткою тротуари багато розуму не потрібно. Так робив Омельченко в Киіві , Лужков у Москві , родина Гройсмана у Вінниці та багато інших. Слава Богу ! Хочь це. Для прикладу- Ратушняк у 1997 році зняв асфальт на Довженка та забетонувавши основу за 2 місяці переклав коцку, яка стояла досі рівненькі поки біля СБУ в минулому році не втрутились без руки будівельники теперішнього мера.

Лоці 2018-05-11 / 15:15:17
до Тараса
а звідки той бюджет взявся? економіка стала більш потужною? МВФ баблом Україну засипав? долар став по п"ять? на армію перестали виділяти кошти? - не думаву.
а за формування бюджету кому подякувати треба, якій владі? - чи на це тут табу?

Тарас 2018-05-11 / 14:44:15
Для Лоці ! Хвали мене ротику бо тя заб'ю ! Шо дурницю пишеш ! Бюджети незрівняні .

Лоці 2018-05-11 / 11:28:40
ця влада зробила більше, ніж всі попередні мери разом узяті( Рата з Погорелим). Тротуари, проїзджа частина, заміна комунікацій - це все величезна робота, і час давно прийшов, бо в місті багато прокладено і не мінялось ще з часів Масарика.те , що робиться у місті може не бачити тільки сліпий, а той , хто говорить скільки вкрали, сам би крав, але не дають.

ужгородцю 2018-05-11 / 10:54:05
А ви покажіть всім такого чесного,який би ліз в мери,щоб робити містянам все і не мати з цього нічого.Ви що фантастики начиталися?Тут є три категорії кандидатів в мери:хороший - людям 75 а собі - 25 відсотків всіх благ, ніякий - це 50 на 50,і поганий - собі 75,а людям - 25. Ну і плюс,мінус - форсмажори.

ужгородець 2018-05-11 / 00:24:01

"Підрядчики", "неуйстойки", "прогнози"... - Люди, ви точно з Ужгорода??? Чи ви тут прикомандировані???
Хто з вас серйозно вважає, що Андріїв має хоч якійсь досвід організації серйозного підприємства з прозорою бухгалтерією???
Який"порядок" на ринку"Краснодонців" - такий "порядок" і по всьому Ужгороду, який побудований на "дольовій" участі всіх контролюючих служб та Блюка!
"Бізнес є бізнес. І нічого особистого" - оце і є "план розвитку" Ужгорода від базарника Андріїва. Який чітко знає і виконує ВСЮ "таблицю ділення"!

Хунта 2018-05-10 / 21:37:15
Всяка влада живе на відкатах. Ця жирує на них!

***** 2018-05-10 / 20:28:29
Чекайте люди,не пилуйтеся. Завершення площі Кірпи теж з клятвами прогнозували до 1 грудня минулого року. Най лиш Гройсман поїде і вже ніхто нікуди спішити не буде. А взагалі я не розумію - хіба в договорі не вписують про неустойки,якщо якась із сторін не дотримується прописаних угод? І де ці гроші?

констатація 2018-05-10 / 17:40:35
Дату завершення підігнали під проведення Днів Ужгорода, щоби Андріїв міг відпіаритися

***** 2018-05-10 / 17:28:12
Цікаво чи стане це мерії уроком на майбутнє у виборі підрядчиків?А друге - на кий чорт потрібен той тендер,якщо результат "дешевий" і неякісний.І третє:як часто треба запрошувати Гройсмана до нас,щоб ви підняли свої ліниві дупи та поробили всю роботу за три дні?

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти