На Рахівщині невідомі закинули прикордонника в багажник і вивезли на берег річки, де погрожували

Учора ввечері в населеному пункті Богдан, що в Рахівському районі Закарпатської області, невідомі схопили співробітника прикордонного відомства, закинули його в багажник автівки та вивезли на берег річки, де під фізичним тиском попередили, щоб він «не ліз туди, куди не потрібно лізти».

На Рахівщині невідомі закинули прикордонника в багажник і вивезли на берег річки, де погрожували

По цьому факту для внесення в ЄРДР було проінформовано співробітників Національної поліції у Закарпатській області.

"Зазначимо, щодо всіх подібних випадків прикордонне відомство проводить ретельні перевірки та захищає права військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз прикордонникам, не залишаться поза увагою співробітників власної безпеки Держприкордонслужби і правоохоронних органів, та будуть притягнуті до відповідальності", - інформує прес-слжба ДПС України. 

 

09 травня 2018р.

Теги: прикордонник, погрози, багажник

Коментарі

пішохід 2018-05-11 / 00:42:24

"Гуцуле", та напишіть тут у коменті, як все було, якщо точно знаєте. Бо тут деякі зальотні вже приплітають політику та бубнять про гангстерський Богдан))) У який не кожний джип заїде, а з заходом сонця село просто пусте і в темряві)))

Гуцул 2018-05-10 / 23:38:52
А чому всі "горе" правоохоронці мовчать що прикордонник був п"яний в доску і цілий вечір до всіх причіплявся що його "фішкують"???

пішохід 2018-05-10 / 22:33:29

Богдан - гірське село (затиснуте хребтами з горами 2000 м), де кожний виживає, як може. І заробляє на життя, чим може. Кожного чужака тут знають у лице. І туристам дуже раді.
Румуни в Україну не йдуть. Тому, кого там сокотять погранці за держ. гроші і від кого захищають кордон - це дуже спірне питання.
Тому, *****, якщо не розумієтеся у темі, дарма не лякайте людей.
А "брєд" про Чикаго - залишіть для Ужгорода. Де "гастролери" по ночах бомблять людей під вокзалами.
http://zakarpattya.net.ua/News/181446-V-Uzhhorodi-vnochi-zatrymaly-hrupu-hrabizhnykiv-z-Volovechchyny-FOTO

***** 2018-05-10 / 20:10:58
За що боролися - на то і напоролися.Розвели "демократію",а тепер бурчимо.Скоро розбори з "висновками" будуть не копи проводити,а "законники". Чикаго відпочиває!

пішохід 2018-05-10 / 09:43:28

І ще. Свідомо не чіпляю тему, чи був цей багажний "пасажир" у формі та ПІД ЧАС НЕСІННЯ СЛУЖБИ? - Бо, якщо у пості не написано, що відділ прикордонників був піднятий "по тривозі" і не поклав "р..ком" все село, значить цей "штемп" був по "гражданці"...
Ну, а далі все по справедливості "роботи")))

пішохід 2018-05-10 / 09:28:26

А цього багажного "терпілу" - тихо і без галасу звільнити. Чи перевести десь під Донецьк. Може там його щось життя навчить.

пішохід 2018-05-10 / 09:23:44

Не буває диму без вогню... До не знайомого правоохоронця чи судді, який нічого не "рішає", у житті жоден злодій не підійде. - Змісту нема?

А тут... Яка "робота", такі і "стосунки"...
Не по закону. А по справедливості "роботи", у якій корочки та погони засовується у ...)))

Вуву 2018-05-10 / 05:18:04
Дивно а чого блюка і ланья в багажнику не возять ... ? Чи немає причини ?...

Гуцул 2018-05-09 / 21:26:35
Ой вибачте, написана повна дурь! Ну була в хлопчаків в барі чи біля бару мало потасовка із п‘яним прикордонником але зоб хтось когось возав чи погрожував це вже просто смішно!

::::& 2018-05-09 / 21:25:32
Чим йому погрожували, що більше грошей не дадуть?

Вуйко 2018-05-09 / 20:58:06
Гнати в шию заробітчан

Іван 2018-05-09 / 19:47:18
Знову контрабандисти не поділили гроші з прикордонниками.

Братва 2018-05-09 / 19:39:29
Молодці хлопці так їм треба....
Знают гроші брати та най знают і возитися...

Gucul z Dilovogo 2018-05-09 / 18:46:50


Добирайте слів. Тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


Земляк 2018-05-09 / 17:32:26
Треба було утопити хабарника!!!

Патріот 2018-05-09 / 16:54:07
Що за держава? Ментів б'ють, прикордонників у багажниках возять

Іван 2018-05-09 / 16:15:26
Хай прикордонники напишуть рапорт Блюку-Ланю, за непристойну поведінку хлопців по відношенню до ДПСУ і хай хлопці заплатять моральні збитки.

Василь 2018-05-09 / 15:58:46
Гопота рулить. Сомалі

Іван 2018-05-09 / 15:50:06
Чому невідомі особи??? Всім вони відомі, племінник депутата райради Кокіш-Мельника М. Ю. Кокіш-Мельник Петро П.

Нуцу 2018-05-09 / 14:51:48
Так з кожним буде, хто бере гроші і не рішає вопрос

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн