Біля Берегова водій Ford Transit смертельно травмувала пішохода (ФОТО)

Водій мікроавтобусу марки «Ford Transit» не впоралась з керуванням і здійснила наїзд на пішохода, який рухався проїзною частиною дороги. Внаслідок отриманих травм мешканець Берегівського району помер на місці. За фактом аварії у поліції розпочали розслідування.

Біля Берегова водій Ford Transit смертельно травмувала пішохода (ФОТО)

Учора 8 травня, близько 23.00 год, на лінію «102» надійшло  повідомлення від  жінки-водія мікроавтобусу про те, що вона скоїла наїзд на пішохода по вул.Шевченка у с.Яноші.

На місці події поліцейські слідчо-оперативної групи, які прибули за викликом,  встановили, що водій автомобіля здійснила наїзд на пішохода, який рухався у попутному напрямку з машиною посередині смуги руху автомобіля. Потерпілий, 42-річний мешканець с.Балажер помер на місці аварії. Також поліцейські з’ясували що  за кермом машини перебувала 49-річна мешканка с.Мужієво, що на Берегівщині.

У діях жінки-водія вбачаються ознаки кримінального правопорушення за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху що  спричинили смерть потерпілого). Автомобіль помістили на спецмайданчик Берегівського відділу поліції. У справі триває  слідство, в рамках якого з’ясують всі обставини і причини дорожньо-транспортної пригоди, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

09 травня 2018р.

Теги: ДТП, Яноші

Коментарі

Вуву 10.05.2018 / 05:21:45
Як людей вчать йіздити ... Як йім видають права.?

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 1
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини