ФОТОФАКТ. "Анця Кушницька" все ж "ожила" і вирушила в "винним шляхом"

Уперше за три місяці

ФОТОФАКТ. "Анця Кушницька" все ж "ожила" і вирушила в "винним шляхом"

"Сьогодні у Виноградові стартував винний фестиваль "Угочанська лоза"!Традиційно вже виноградівці та гості мали можливість проїхатися Боржавською вузькоколійкою на "Анці Кушницькій" до Шаланецьких винних підвалів. І, звісно ж, продегустувати чудові напої місцевих виноробів", – розповів у соціальній мережі Фейсбук Іван Буркало, розмістивши відповідні світлини.

Винний тур відбувся в рамках фестивалю «Угочанська лоза», який розпочнеться завтра у Виноградові.

Стартує він з Виноградова. До села Шаланки гостей на зупинках чекатимуть розваги – троїсті музики, виступи фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів та фермерів.

Раніше, як інформувало Закарпаття онлайн, голова ГО "Боржавська ініціатива" Денис Добра повідомив, що унікальна Боржавська вузькоколійка на Закарпатті припинила своє існування. У відповідь Закарпатська ОДА анонсувала винний тур Боржавською вузькоколійкою.

06 травня 2018р.

Теги: вузькоколійка, Анця Кушницька, винний тур

Коментарі

Вувудо жандарма 2018-05-08 / 07:45:39
Не "зовсім збрехав" ... Але привернув увагу.

100ronnij 2018-05-07 / 18:09:42
Молодці !

Жандарм без пендрика 2018-05-07 / 14:37:36
Виходить, що Денис Добра збрехав про смерть "Анці" ???

Вуву 2018-05-07 / 06:05:03
Два рази я нею йіздив .
1й раз у сім років осіню і другий в двадцять один ... літом.
Враження незабутні ... До тепер все памятаю у фарбах і запахах. Сила.
І це при тому що ті вагони були далеко не в кращому стані. І на зупинках не було ніяких ярмарків чи базарних днів . Наче все було просто буденно і тривіально.
І все одно неповторно і фантастично.

Byby 2018-05-07 / 05:54:36
Так і повинно бути ... Бо є і такі пасажири що біціглями дойізжали до станційі ... Та не потягнеш йіх у вагон ... А здав у багажний.
Прийіхав ... Взяв ... Сів ... І далі пойіхав.
Просто . зручно і практично.
Якраз те що людям які живуть переважно по селах і потрібно.

бувший хустянин 2018-05-06 / 20:46:11

Ніколи не їздив, але після таких світлин вже хочу і обов'язково приїду) Молодці організатори! Дай вам, Боже, здоров'я!

Читатель 2018-05-06 / 18:55:18
Повеселила одна деталь. Коврики (!) в вагонах, неужели??? Тем более, вагоны пригородные, а не дальнего следования.

Как-то, однажды, приезжал в Виноградов, где-то в 2001м году. Когда узкоколейка еще функционировала, как следует. Можно было взять и проехаться, но не до этого было. Запомнились две интересные вещи:
1) Определенные участки (если не все) с ширококолейными (!) рельсами.
2) В каждый состав был включен товарный крытый вагон. В качестве багажного?

вуву 2018-05-06 / 18:24:07
Точно лоці бачі ... А від білок до кушниці по оставшихся рельсах пішком дойдуть уже лем самі "стойкі" і отважні у порватих топанках а може і без них.
Та тоді кушницька анця точно возродиться. :-))

Лоці бачі 2018-05-06 / 16:18:41
все файно, але до бограча більше підходить сливівка, або винівка. треба продовжити марщрут, хоча би до Білок

Вуйко 2018-05-06 / 09:57:09
МОЛОДЦI!!!

Рената 2018-05-06 / 09:37:42
Классно.... Якби знала і я би поїхала на така екскурсію... Ціааво на другий рік теж буде?

Анця Кушницька 2018-05-06 / 09:27:12
Я в шоке. Чудово! Спасибі! Слава Вуву!

Вуву 2018-05-06 / 08:23:32
Аж любо глянути як гарно вагончики зробили. Молодці.
Анцю кушницьку треба піднімати і воскресати ... І не лишень як туристичну атракцію ... А як транспортне сполучення ... Першзавсе.

НОВИНИ: Соціо

17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
» Всі новини