ФОТОФАКТ. "Анця Кушницька" все ж "ожила" і вирушила в "винним шляхом"

Уперше за три місяці

ФОТОФАКТ. "Анця Кушницька" все ж "ожила" і вирушила в "винним шляхом"

"Сьогодні у Виноградові стартував винний фестиваль "Угочанська лоза"!Традиційно вже виноградівці та гості мали можливість проїхатися Боржавською вузькоколійкою на "Анці Кушницькій" до Шаланецьких винних підвалів. І, звісно ж, продегустувати чудові напої місцевих виноробів", – розповів у соціальній мережі Фейсбук Іван Буркало, розмістивши відповідні світлини.

Винний тур відбувся в рамках фестивалю «Угочанська лоза», який розпочнеться завтра у Виноградові.

Стартує він з Виноградова. До села Шаланки гостей на зупинках чекатимуть розваги – троїсті музики, виступи фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів та фермерів.

Раніше, як інформувало Закарпаття онлайн, голова ГО "Боржавська ініціатива" Денис Добра повідомив, що унікальна Боржавська вузькоколійка на Закарпатті припинила своє існування. У відповідь Закарпатська ОДА анонсувала винний тур Боржавською вузькоколійкою.

06 травня 2018р.

Теги: вузькоколійка, Анця Кушницька, винний тур

Коментарі

Вувудо жандарма 2018-05-08 / 07:45:39
Не "зовсім збрехав" ... Але привернув увагу.

100ronnij 2018-05-07 / 18:09:42
Молодці !

Жандарм без пендрика 2018-05-07 / 14:37:36
Виходить, що Денис Добра збрехав про смерть "Анці" ???

Вуву 2018-05-07 / 06:05:03
Два рази я нею йіздив .
1й раз у сім років осіню і другий в двадцять один ... літом.
Враження незабутні ... До тепер все памятаю у фарбах і запахах. Сила.
І це при тому що ті вагони були далеко не в кращому стані. І на зупинках не було ніяких ярмарків чи базарних днів . Наче все було просто буденно і тривіально.
І все одно неповторно і фантастично.

Byby 2018-05-07 / 05:54:36
Так і повинно бути ... Бо є і такі пасажири що біціглями дойізжали до станційі ... Та не потягнеш йіх у вагон ... А здав у багажний.
Прийіхав ... Взяв ... Сів ... І далі пойіхав.
Просто . зручно і практично.
Якраз те що людям які живуть переважно по селах і потрібно.

бувший хустянин 2018-05-06 / 20:46:11

Ніколи не їздив, але після таких світлин вже хочу і обов'язково приїду) Молодці організатори! Дай вам, Боже, здоров'я!

Читатель 2018-05-06 / 18:55:18
Повеселила одна деталь. Коврики (!) в вагонах, неужели??? Тем более, вагоны пригородные, а не дальнего следования.

Как-то, однажды, приезжал в Виноградов, где-то в 2001м году. Когда узкоколейка еще функционировала, как следует. Можно было взять и проехаться, но не до этого было. Запомнились две интересные вещи:
1) Определенные участки (если не все) с ширококолейными (!) рельсами.
2) В каждый состав был включен товарный крытый вагон. В качестве багажного?

вуву 2018-05-06 / 18:24:07
Точно лоці бачі ... А від білок до кушниці по оставшихся рельсах пішком дойдуть уже лем самі "стойкі" і отважні у порватих топанках а може і без них.
Та тоді кушницька анця точно возродиться. :-))

Лоці бачі 2018-05-06 / 16:18:41
все файно, але до бограча більше підходить сливівка, або винівка. треба продовжити марщрут, хоча би до Білок

Вуйко 2018-05-06 / 09:57:09
МОЛОДЦI!!!

Рената 2018-05-06 / 09:37:42
Классно.... Якби знала і я би поїхала на така екскурсію... Ціааво на другий рік теж буде?

Анця Кушницька 2018-05-06 / 09:27:12
Я в шоке. Чудово! Спасибі! Слава Вуву!

Вуву 2018-05-06 / 08:23:32
Аж любо глянути як гарно вагончики зробили. Молодці.
Анцю кушницьку треба піднімати і воскресати ... І не лишень як туристичну атракцію ... А як транспортне сполучення ... Першзавсе.

НОВИНИ: Соціо

17:12
В Ужгороді облаштують низку платних парковок
16:13
На Закарпатті 17 закладів освіти перебувають на дистанційному навчанні
12:33
На Закарпатті та Донеччині одночасно лунала "Молитва за Україну"
11:47
Майже 2 тисячі щеплень на Закарпатті виконали працівникам критичної інфраструктури
11:37
На Закарпатті 264 аптеки беруть участь у програмі "Доступні ліки"
11:08
На 1 грудня 2021-го чисельність населення в Ужгороді становила 115,5 тис осіб
10:01
22 січня ЦНАП в Ужгороді не прийматиме відвідувачів
09:36
У Мукачеві створили "Асоціацію виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття"
20:46
/ 12
У Закарпатській облраді спалах COVID-19, а хворий голова піариться, попри самоізоляцію
18:10
Поблизу Ужгорода затримали нетверезого водія, який вчинив ДТП і залишив місце події
17:57
Із 24 січня змінюється маршрут автобуса №20
16:53
Незабаром на Закарпатті запрацює перший ангіограф
16:50
У Мукачеві підбили підсумки фестивалю "Червене вино" та нагородили кращих виноробів
16:42
/ 1
У Мукачеві через безпідставне завищення вартості газу для лікарні прокуратура вимагає відшкодування
16:21
/ 2
У Закарпатській обласній лікарні 16-річному хлопцю пришили пальці, відрізані пилою
16:10
В Ужгороді відкрили тимчасовий пункт обігріву
15:50
/ 1
Під тиском громадськості влада Ужгорода відновила маршрут на цвинтар, зміниши колишній 156-й
15:28
У скансені в Ужгороді відзначили Міжнародний день селфі
15:25
За 11 місяців минулого року населення Закарпаття скоротилося на понад 4,5 тисячі осіб
15:23
/ 2
Близько сотні оленів оселилися на Закарпатті
14:33
Майже 87% мешканців Закарпаття уклали декларації з лікарем первинної ланки
13:39
У Мукачівському замку торік в рамках акції "Шлюб за добу" побралися 208 пар
11:44
/ 1
На Закарпатті в автівці, що порушила ПДР, виявили нелегалів
11:21
/ 7
За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка
09:38
Торік на Закарпатті перетнули кордони понад 2 млн транспортних засобів та 22 тисяч тонн вантажів
» Всі новини