ФОТОФАКТ. "Анця Кушницька" все ж "ожила" і вирушила в "винним шляхом"

Уперше за три місяці

ФОТОФАКТ. "Анця Кушницька" все ж "ожила" і вирушила в "винним шляхом"

"Сьогодні у Виноградові стартував винний фестиваль "Угочанська лоза"!Традиційно вже виноградівці та гості мали можливість проїхатися Боржавською вузькоколійкою на "Анці Кушницькій" до Шаланецьких винних підвалів. І, звісно ж, продегустувати чудові напої місцевих виноробів", – розповів у соціальній мережі Фейсбук Іван Буркало, розмістивши відповідні світлини.

Винний тур відбувся в рамках фестивалю «Угочанська лоза», який розпочнеться завтра у Виноградові.

Стартує він з Виноградова. До села Шаланки гостей на зупинках чекатимуть розваги – троїсті музики, виступи фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів та фермерів.

Раніше, як інформувало Закарпаття онлайн, голова ГО "Боржавська ініціатива" Денис Добра повідомив, що унікальна Боржавська вузькоколійка на Закарпатті припинила своє існування. У відповідь Закарпатська ОДА анонсувала винний тур Боржавською вузькоколійкою.

06 травня 2018р.

Теги: вузькоколійка, Анця Кушницька, винний тур

Коментарі

Вувудо жандарма 2018-05-08 / 07:45:39
Не "зовсім збрехав" ... Але привернув увагу.

100ronnij 2018-05-07 / 18:09:42
Молодці !

Жандарм без пендрика 2018-05-07 / 14:37:36
Виходить, що Денис Добра збрехав про смерть "Анці" ???

Вуву 2018-05-07 / 06:05:03
Два рази я нею йіздив .
1й раз у сім років осіню і другий в двадцять один ... літом.
Враження незабутні ... До тепер все памятаю у фарбах і запахах. Сила.
І це при тому що ті вагони були далеко не в кращому стані. І на зупинках не було ніяких ярмарків чи базарних днів . Наче все було просто буденно і тривіально.
І все одно неповторно і фантастично.

Byby 2018-05-07 / 05:54:36
Так і повинно бути ... Бо є і такі пасажири що біціглями дойізжали до станційі ... Та не потягнеш йіх у вагон ... А здав у багажний.
Прийіхав ... Взяв ... Сів ... І далі пойіхав.
Просто . зручно і практично.
Якраз те що людям які живуть переважно по селах і потрібно.

бувший хустянин 2018-05-06 / 20:46:11

Ніколи не їздив, але після таких світлин вже хочу і обов'язково приїду) Молодці організатори! Дай вам, Боже, здоров'я!

Читатель 2018-05-06 / 18:55:18
Повеселила одна деталь. Коврики (!) в вагонах, неужели??? Тем более, вагоны пригородные, а не дальнего следования.

Как-то, однажды, приезжал в Виноградов, где-то в 2001м году. Когда узкоколейка еще функционировала, как следует. Можно было взять и проехаться, но не до этого было. Запомнились две интересные вещи:
1) Определенные участки (если не все) с ширококолейными (!) рельсами.
2) В каждый состав был включен товарный крытый вагон. В качестве багажного?

вуву 2018-05-06 / 18:24:07
Точно лоці бачі ... А від білок до кушниці по оставшихся рельсах пішком дойдуть уже лем самі "стойкі" і отважні у порватих топанках а може і без них.
Та тоді кушницька анця точно возродиться. :-))

Лоці бачі 2018-05-06 / 16:18:41
все файно, але до бограча більше підходить сливівка, або винівка. треба продовжити марщрут, хоча би до Білок

Вуйко 2018-05-06 / 09:57:09
МОЛОДЦI!!!

Рената 2018-05-06 / 09:37:42
Классно.... Якби знала і я би поїхала на така екскурсію... Ціааво на другий рік теж буде?

Анця Кушницька 2018-05-06 / 09:27:12
Я в шоке. Чудово! Спасибі! Слава Вуву!

Вуву 2018-05-06 / 08:23:32
Аж любо глянути як гарно вагончики зробили. Молодці.
Анцю кушницьку треба піднімати і воскресати ... І не лишень як туристичну атракцію ... А як транспортне сполучення ... Першзавсе.

НОВИНИ: Соціо

18:04
Понад 2 тисячі дітей харчуватимуться у школах та садочках Мукачева безкоштовно
17:19
В Ужгороді завершилась літня школа інформатики
16:26
"Спільно Кемп" відкрили в Ужгороді
13:29
По 50 тис грн отримають у Мукачеві 10 спортсменів, які представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях
13:18
/ 2
В Ужгороді влаштували "круглий стіл" щодо розробки транспортної моделі міста й околиць
12:51
/ 2
На Закарпатті можуть ввести обмеження на забір та використання води із річок
11:40
/ 1
Мешканці Мукачівської громади можуть безкоштовно отримувати допомогу у високоспеціалізованих медзакладах України
11:14
32 мукачівців отримають матеріальну допомогу на дороговартісне лікування
10:47
Карпатському біосферному заповіднику на Закарпатті поновили дію Європейського диплому
10:19
На Закарпатті розроблять та затвердять цільову обласну програму з підтримки державної мови
09:55
У Мукачеві за рахунок міського бюджету проводять ремонти покрівель
09:40
В Ужгороді проведуть Сімейний день "Бограч-party"
18:10
/ 3
Чоловік, що вдарив продавчиню по обличчю у Мукачеві, сплатить 510 грн штрафу
17:54
/ 1
На Хустщині будують хостел для вимушених переселенців
16:18
В Ужгороді продаватимуть картини, щоб відкрити інтерактивний Музей наук
16:15
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні з росією Віталія Петюшку
14:56
/ 1
У війні за Україну загинув воїн із Берегова Іван Рошинець
13:26
В Ужгороді дітей катали на конях і збирали допомогу для ЗСУ
12:02
Кошти від перевиконання бюджету Мукачівської громади спрямовують на підтримку військових
10:42
/ 2
На Закарпатті досліджують водно-болотного угіддя міжнародного значення озера Синевир
14:39
Завтра, 8 серпня, в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Віталієм Петюшкою
15:18
Люди з безмежними можливостями: боротьба за себе і право гідно жити
09:51
/ 4
У Чопі попрощалися з полеглим у війні з росією Героєм Павлом Луценком
19:38
Закарпатці, котрі прихистили ВПО, та сім'ї військовослужбовців можуть отримати пільговий кредит на підготовку до опалювального сезону
16:31
На терапевтичних уроках з малювання в "Совиному гніщді" дітки переселенців використовують здебільшого синю та жовту барви
» Всі новини