Оточення екс-голови "Автодоріг України" без відкритих цін узяло півмільярда на відрізок траси Київ-Чоп на Закарпатті

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області 18 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Техно-Буд-Центр» поточний середній ремонт автодороги державного значення М-06 Київ – Чоп на 569,00 млн грн.

Оточення екс-голови "Автодоріг України" без відкритих цін узяло півмільярда на відрізок траси Київ-Чоп на Закарпатті

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на повідомлення в системі «Прозорро».

До кінця 2019 року трасу відремонтують на ділянці км 790+321 – км 811+030 довжиною 21 км, зокрема дорожній одяг, пересічення, примикання, міст, розв’язку, автобусні зупинки, освітлення тощо. Незначні обсяги робіт виконають субпідрядники ПП «Західенергомонтаж», ТОВ «ТБД» і ТОВ «Тернопіль Мостобуд». Асфальтобетон постачатиме мукачівське ТОВ «Спецавтоінвест «Закарпаття» тернопільців Андрія Яреми та Юрія Ханіна.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Гарантійний строк на будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб становить 12 років, на земляне полотно – 10 років, на основу дорожнього одягу, мости і цементобетонне покриття – 8 років, на водопропускні труби і регуляційні споруди – 6 років, на огородження і розмітку полімерною стрічкою – 5 років, на асфальтобетонне покриття і розмітку пластиком – 3 роки, на знаки і напрямні стовпчики – 2 роки, на інші послуги – рік, на розмітку фарбою – півроку.

Передбачено забезпечення виконання договору в розмірі 0,25%.

Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 580,01 млн грн.

Переможець «Техно-Буд-Центр» належить Григорію Процику з Тернополя. Раніше його співвласником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій був депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Андрій Грегоращук є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Син Проника Орест також керував ДАК «Автомобільні дороги України».

Допущеними конкурентами були ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного і ТОВ «САТ Україна» австрійської фірми «Штрабаг СЕ», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Австрійська «Strabag SE» є головною компанією однойменного концерну, куди входить «Bau Holding Beteiligungs AG». Згідно річного звіту за 2016 рік, чверть акцій «Strabag SE» належала кіпрській фірмі «Rasperia Trading Ltd» із групи «Базовий Елемент» російського олігарха Олега Дерипаски. У липні 2017 року прес-служба концерну повідомляла, що Дерипаска та інші ключові акціонери не планують виходити з компанії.

ТОВ «ПБС» марно вимагало прибрати вимогу завірення тендерної пропозиції ЕЦП, а ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» не допустили до торгів через відсутність довідки про працівників і нібито не підтверджену наявність частини зазначеної ним техніки.

04 травня 2018р.

Теги: відрізок, траса, ремонт, оточення

НОВИНИ: Соціо

16:14
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 1
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
/ 1
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
15:26
/ 2
На війні з рф загинув військовий із Пацканьова Анатолій Лесьо Фото новина
» Всі новини