Близько три сотні мітингувальників з Ужгородщини увійшли до будівлі Закарпатської ОДА (ВІДЕО)

Геннадія Москаля, до якого із вимогою погодження створення ОТГ прийшли люди, на місці не опинилося.

Близько три сотні мітингувальників з Ужгородщини увійшли до будівлі Закарпатської ОДА (ВІДЕО)

Більше трьох сотень мітингувальників з сіл Ужгородщини прорвалися в Закарпатську ОДА. Геннадія Москаля на місці не було, а розмова з його заступником Віктором Мікуліним вийшла дуже емоційною.

Вимоги людей незмінні: дозвіл на створення Холмківської ОТГ.

03 травня 2018р.

Теги: будівля, мітингувальники, погодження

Коментарі

пенсіонер 2018-05-04 / 01:05:03

А якщо опустити градус напруги та емоцій, то цей дійсно безлад склався виключно із-за... маніпуляцій Г.Москаля, м'яко кажучи, з ОТГ: в ОДНОМУ РАЙОНІ одним підписую, іншим - ні, при абсолютно ОДНАКОВИХ пакетах "папіря"...(((

У чому тут хоч якийсь СМИСЛ чи просто здоровий глузд - а х... його знає, як інколи каже сам Г.Москаль)))

І що цікаво. Створення ОТГ - це ж звичайний ЕКОНОМІЧНИЙ перерозподіл податків від держави до місцевого самоврядування. Добровільний та обраний всією громадою процес не одного дня.

А тепер... Так настроїти проти ОДА депутатський корпус трьох сільрад та громаду з більше 12 тис. жителів перед виборами - це ж треба було додуматись? - Але маразм, замішаний на мєнтовському інтриганстві, зіграв з Москалем злу шутку.

І тут, "спостерігач", хто кому "фільтрує", "припускає" неподобства, - вже і не важливо.

Крайній визначений і очевидний - Г.Москаль. Весь негатив зібрав однозначно.
Ну і, за логікою, тепер "добрий київський цар" має принести його урочисто в жертву. Тихо і без референдуму.

Якось так)))

пенсіонер 2018-05-04 / 00:19:04

до спостерігач 2018-05-03 / 23:23:12

У вас коротка память, щодо палаток перед ОДА та стовпів ганьби, до яких прив'язували чиновників-корупціонерів часів Янучовіча)))

Але менше з тим.
Так де ви побачили ДЕРЖАВНУ землю в Холмківському ОТГ?
Хіба ці 8 сіл проти, щоб ОДА розпоряджалося ДЕРЖАВНОЮ землею? - Ні.
Але не так, як донедавна Держгеокадастр ОДА Москаля(((

Колись Ледида з Януковичем теж думали, що вони представляють державу...
Не склалося. Із-за ВЕЛИКОЇ "кучки горлопанів".

Поживемо - побачимо долю Москаля з Порошенко... Недовго залишилось)

спостерігач 2018-05-03 / 23:23:12
І фільтруйте базар шановний,бо я теж можу припустити кому ви там смокчете.

спостерігач 2018-05-03 / 23:18:06
А що в Ужгороді уже референдум проводили щодо губернатора,не треба розписуватися за ужгородців,бо ніхто з ужгородців перед ОДА палатки не розбивав,крім чокнутого Данацка,але і тот не з Ужгорода.А потім нікого не треба рвати за "свою" землю а от державною землею буде розпоряджатися держава і народ,який представляє цю державу,а не кучка горлопанів вроді вас.Налякали йожика голою гузицею.

пенсіонер 2018-05-03 / 22:27:16

до "спостерігач до пенсіонера 2018-05-03 / 20:17:06"

"Самоуправщина" по відношенню до кого? До яких ужгородців? Ті, що "живуть" в ОДА на пл.Народній?)))

І взагалі, хто з нормальних ужгородців піде за чернівецького поліцайта Москаля, стрийського баригу Андріїва чи вас, "корінного ужгородця", що лиже чоботи зайд? - Циганва з п'яницями та тітушками з "Краснодонців", що обрали всю міську владу?)))

Короче, чоловіче, не мели дурниць.
Більшість ужгородців тепер вже точно "протверезіло" щодо дій влади Москаля та його "держгеокадастру" щодо ЗЕМЛІ за межами Ужгороду.

А селяни за СВОЮ землю, що їх годує, порвуть любого.
Перевірено історично)

спостерігач до пенсіонера 2018-05-03 / 20:17:06
Лікбез-якщо жителям Ужгорода надоїсть терпіти вашу самоуправщину,то вони поставлять свої палатки поверх ваших і Андріїв тут ні при чому.

Byby 2018-05-03 / 19:03:13
Це добре що люди зайшли в ода ... Роздивилися ... Чийі кабінети де знаходяться ... Де кафе ... Де туалети ... Де "чорний хід"......
Другим разом маскаль звідти ..
НЕ ВИЙДЕ.
Погрому не буде ... але НЕ ВИЙДЕ ... поки не підпіше те що мусить підписати. І нетреба ніяких судів і йіх продажних рішень.
В Конституційі як написано ... Вся повнота влади належить народу.
ВСЕ СКАЗАНО.

пенсіонер 2018-05-03 / 18:49:04

до "спостерігача 2018-05-03 / 17:13:30"

"Лікбез". В Ужгороді, як в обласному центрі, у Андріїва у підпорядкуванні тільки мерія, комунальні підприємства та ЖРЕР-и.

До всього "іншого" Андріїв має таке саме відношення, як і Холмківське ОТГ. Виключно, як ПЛАТНИК ПОДАТКІВ.

Тому, нічого забороняти, обмежувати, погоджувати для Холмківського ОТГ самостійно не може В ПРИНЦИПІ. Тільки за рішенням суду, як звичайний позивач)))

пенсіонер 2018-05-03 / 18:35:57

до "не село 2018-05-03 / 17:28:59"

На контролі у США та Заходу (як кредиторів України) "гра у демократію" Петра Мальдівського та його команди.

І "схема" контролю проста: відмовляють у наступному транші кредиту - незадоволені владою в Україні - другого терміну не буде.
Ні у Порошенка, ні у Москаля)))

до "спостерігача 2018-05-03 / 17:13:30"

"Лікбез": палатки під ОДА - це не палатки під мерією. ОДА - державний орган, а не місцевого самоврядування)))

Ну, а ваш Андріїв разом з ужгородською цигансько-жебрачою владою цьому ОТГ на ... не потрібний(((

не село 2018-05-03 / 17:28:59
А ви поскаржіться гаранту,Трампу,Меркель,Папі Римському - як перед тим дописувачі пенсіонер та інші переконували,що це "діло" на контролі у США та заходу і Москалю нікуди не дітися.Переживайте краще,щоб Москаль не пішов на другий термін,бо все до того іде.

спостерігач 2018-05-03 / 17:13:30
А якого .... вони мають палатки розбивати у вароші - най розбивають у себе у Холмку,як вони перед тим тявкали,що ніхто не має права лізти на "їхні" землі.

варошу 2018-05-03 / 17:10:06
нічого подібного...не пук...капля камінь точе! головне маховик розігнати...

ужгородець 2018-05-03 / 16:44:48
Нажаль нічого пане Степане не буде. Закарпатці сикливі, потявкають і по домах. З цим старим маразматиком треба кардинально.
От подивитися через день усе заспокоїться. От якби розбили платочне містечко під ОДА і не розходилися поки лисий не піде у відставку було дуже діло. А так пустий пук.

Степан Крук 2018-05-03 / 16:16:50
Ганебний стиль керівництва цього поца Москаля! Пора виносити його з ОДА. Цей олух не розуміє, що в людей вже терпець увірвався...

Вуву 2018-05-03 / 14:57:22
Дійсно . це може бути.
Але невже нема кому людей повідомити щоб приходили під ода тоді коли є маскаль ?

О.Д. 2018-05-03 / 14:39:23
Москаль, швидше сього, сьогодні у Братиславі - http://zakarpattya.net.ua/News/181223-Sohodni-u-Bratyslavi-vidbudutsia-perehovory-shchodo-doli-aeroportu-Uzhhorod

не село 2018-05-03 / 13:22:31
що і треба було довести,або взагалі не доводити - бо це скоріше аксіома,ніж теорема - воювати з державою собі дорожче...

Вуву 2018-05-03 / 13:08:54
Чи може маскаль через "задній вхід" втікає ?

Вуву 2018-05-03 / 12:59:40
Код був введений правильно.
Чого мпсеаль не га роботі ?
За що цому "спеціалісту" платять таку страшну зарплату ... Яку він декларує в сумі приблизно 250 тисяч в рік ???

Вуву 2018-05-03 / 12:47:36
Маскаль напевно хоче щоб народ прийшов до нього в гості до дому ... Коли сонце сяде.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 6
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю