Випускники Київської циркової академії презентують в Ужгороді виставу "Нічні вершники". Для її реалізації задіяли чимало реквізиту і пошили спеціальний одяг. У спектаклі поєднали пантоміму, жонглювання та акробатику. Усе, щоби вразити глядача.
"Ми виходимо до глядача з максимально розкритою душею, тому що наша професія в тому, щоб дарувати глядачеві емоції. І якщо глядачеві емоції подаровані, якщо вони йому приємні, то він зазвичай завжди віддає, це 100% завжди так відбувається", – запевняє учасниця фесту Аліса Корнієнко.
Мистецтво володіння спеціальним реквізитом демонструють 10 команд та кілька десятків фаєрників, які виступають самостійно. Кожен із них добре знає золоте правило поведінки з вогнем – "поважати, але боятися вогню".
Мистецтво володіння вогнем має прадавні корені, але епоха його відродження почалася лише 10 років тому, розповідають організатори. Окремі циркові номери переросли в потужні театралізовані вистави.
"Це поєднання і циркового, і театрального і акторського мистецтва, із екстремальним видом мистецтва. І хотілось показати з іншої точки, ми хотіли створити такий майданчик, де б артисти себе проявити, де могли б вчитись і навчати один одного, познайомитись та розвиватись", – пояснює організатор фесту Ірина Мартин.
Під час фестивалю встановили рекорд України – 100 фаєрників одночасно демонстрували на сцені всі можливі види роботи з вогнем. Крутили пої, стаффи, віяла, пускали метеори та видували полум'я.
Для охочих навчитися вправлятися з вогнем учасники фестивалю обіцяють провести майстер-класи.
Світлана Максимова, Микола Томаш, 5 канал