У Воловці звільнений лікар прийшов у лікарню чергувати замість дружини (ВІДЕО)

Звільнений ще в березні 2018 року колишній головний лікар Воловецької центральної районної лікарні Василь Степанчук 27 квітня прийшов в лікарню "чергувати". Шоковані люди викликали голову районної ради Івана Лопіта з'ясувати, що це таке коїться.

У Воловці звільнений лікар прийшов у лікарню чергувати замість дружини (ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

"В.Степанчук пояснював, що прийшов "замінити" свою дружину, яка мала чергувати в цей день в приймальному відділенні районної лікарні, "бо має диплом лікаря" і "яке може бути тут законодавство?". Не зважив він і на зауваження очільника району, що це по суті самоправство, оскільки в штаті працівників його не має, бо він звільнений, і, згідно з графіком, повинна чергувати його дружина. Ще й екс-лікар дозволив собі погрожувати: "Ну, ми розберемося... Через місяць-два побачимо, хто де буде", - розповідає В.Грегор.

З його слів, цей екс-головний лікар керував районною лікарнею понад 15 років і нині оскаржує своє звільнення Воловецькою районною радою у Воловецькому райсуді. Його діяльність, як вказують місцеві мешканці, супроводжувалася різними скандалами і корупційними поборами. Останній пов'язаний із значними преміями керівництву лікарні восени 2017 року в той час, коли підлеглі технічні працівники не отримували навіть своєї мінімальної зарплати більше 3-х місяців, інформує правозахисник.

29 квітня 2018р.

Теги: головлікар, Воловець, чергування

Коментарі

Мешканець 2018-05-11 / 12:25:42
А хто прийшов на його місце ? Хтось достойний ? Такий самий лікар- бізнесмен

Воловиць говорит 2018-05-01 / 22:47:13
Люди котрі захищают Степанчука ви ся й..ли? До чого туй лікарь не лікарь? Чоловік з улици прийшов си у лікарню і хоче дашо медичноє чинити, а не має на то законного права. А та котра мусит то робити за законом дома їсти робит і не видит в тому нич сташного!!! Єдиноє маю надію ош то не народ у нас такий тупий і темний, а файта Степанчукова то вшитко пише... бо кіть не так, та ми страшно серед яких дурнів жию.

Степанчук 2018-04-30 / 23:16:50

док 2018-04-30 / 22:29:34
Сама наша велика біда в медицині,на мою думку,що народ перестав цінувати лікарів,які несуть відповідальність за народне(кожного!) життя та здоров'я.І не треба казати,що половина з них хабарники та безсовісні люди.Бо допоки ти не лікар і по справжньому не відчув,що ти не можеш розслабитися до тих пір поки хворий не вийде з небезпечної зони і його здоров'ю вже нічого не загрожує,щось коментувати та філософствувати на цю тему не варто.Лікарі теж люди і чисто по людськи не можуть спокійно спати,якщо відчувають,що не все зробили для хворого,що мали би зробити.Є,звичайно,і винятки,але у загальній кількості їх одиниці.А те,що хотіли б отримувати зарплату гідну людині,яка є відповідальною за ЖИТТЯ та ЗДОРОВ'Я - то в цьому нічого позорного нема.Бо цим чинникам нема ціни!Але коли люди вважають лікаря за "електрика",то пропадає всяке бажання цим людям якось допомагати.І поки народ це не зрозуміє - до тих пір у нас нічого не зміниться.

Воловецький 2018-04-30 / 22:22:01
Ахахах, а ви кажете реформи не йдуть. Прошу, прийшли петеушники врача з дежурства проганяти. Позирайте волівчани когосьте обрали за 200 гривень. Кого тепер вівчар вам главврачом назначить?

Іванчо 2018-04-30 / 21:55:06
Степанчук пенсіонер!І на тому велика крапка.

Іванчо 2018-04-30 / 21:53:47

Дядя з Вароша 2018-04-30 / 21:18:06
Просто хлопці з камерами хочуть робити "велику політику" і впутують туди професійні і особисті речі. Як на мене - це низько. А хто винний/невинний - вирішить суд. Лікар же не йде до нього на пилораму знімати, хто на робочому місці

Доку 2018-04-30 / 21:12:35
лікар провчится 6-7 років а пак ним всі угли затикают за жебрачу зарплату, тому й дефіцит кадрів.

Доку 2018-04-30 / 21:01:34
сись ти точно не поможе

док 2018-04-30 / 20:30:56
Люди не перегибайте палицю!Уявіть собі,не дай Бог,хтось серед вас випадково(навіть не з власної вини!)потрапив у банальне ДТП,поламав собі...(ну ви зрозуміли),далі вас доставляють у Воловецьку реанімацію - а там свої проблеми(допустимо черговий лікар на рівному місці отримала гіпертонічний криз і лежить в "ауті").А ви стікаєте кров'ю,у вас больовий шок і поблизу вертольота санавіації(щоб доставити вас до найближчих Міжгір'я або Сваляви)нема.Тяжко уявляється?Бо з вами такого не може трапитися?А в області(про країну навіть не кажу)повна дупа під назвою дефіцит кадрів!І замість того, щоб зберегти залишки професіональних медиків в Закарпатті - ви починаєте на них бочку котити!Та ми так виздихаємо всі за пару років і без всяких форс-мажорів(кір,ботулізм,діабети,інсульти,туберкульози,інфаркти,Супрун і т.д.)

Із Волівця 2018-04-30 / 18:40:12
Він майже усе за неї чергував. Хворими шо поступали, займалися другі дохторі, бо він начальник.

Лікарю 2018-04-30 / 17:09:49
Тому така і медецина в нас шо кожний фивник із дипломом думає ош він незамінний. Дурне меле цей лікар це всерівно шо я б прийшов йому ж операцію робити на серці, бо маю диплом медика. Або пішов би перевозити чужий вантаж бо маю водійські права. Діагноз у цього лікаря якийсь точно

Доку 2018-04-30 / 16:36:54
А якшо - а якшо...
Сам кабанчик сказав, ош пуйшла си вичиряти. Уявіть собі начальник дільниці на АЕС, якому удтіть судом уверли гаті, прийшов на ніч покрутити вентилі, тумблери поклацати лем тому бо він крутий електрик.

док 2018-04-30 / 12:21:15
Згідний з колегою - піар на рівні нашої очільниці міністерства.Бо якби у той час(не дай Бог звичайно)сам попав у приймальне відділення або у реанімацію - та молився би на лікаря,а не патякав стільки.А якщо дружині стало зле,а якщо підмінити з колег нікому,а якщо інший форс мажор...

Лікар 2018-04-30 / 11:38:43
автор хай спочатку провчиться 6 років, отримає диплом і попрацює хоча б одне чергування...Позатикуються у волонтери і хочуть свої порядки наводити, а рівень інтелектуального розвитку на рівні "викладую відео в ютубі"

док 2018-04-30 / 09:03:21
мож і так,пак будете іздити до найближчого вароша за меддопомогов кедь вспієте.

Докови 2018-04-30 / 06:53:48
Юридично він там не має бути. Може мати хоч 3 мед дипломи - він рівноцінний-сторонній тому самому електрику там у тій лікарні на той час! А шо то за уйна, шо забралася вечеряти, коли на зміні?! Пішла чергувати - взяла з собою тормозок! Або сись кабанчик приніс ів вечерю. А не - вна забралася, а сись сторонній "чергує".
Його вжек звільнили.. Ій винести догану за порушення трудовоі дисципліни, а як то не вперше - копанця і за ним.

Dok 2018-04-30 / 06:21:11
Взагалi скоро не буде кому робити! Як не хотять лiкаря хай чергуe електрик або мент або судья !

хек 2018-04-29 / 23:26:10
дибілізм! не хоче грошики лишати..... тяжко привичка

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини