У Виноградові відбудеться відкрита дегустація вин

Дегустація пройде в рамках традиційного фестивалю "Угочанська лоза".

У Виноградові відбудеться відкрита дегустація вин

1 травня у місті Виноградів відбудеться відкрита дегустація сонячних напоїв, поданих на конкурс в межах фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза». На території готельно-розважального комплексу «Чорна гора» переможців визначатимуть професійні дегустатори із Закарпаття, а також сомельє з Угорщини та Франції. За роботою експертів дегустаційної комісії зможуть спостерігати  і самі винороби, і туристи. Гості матимуть унікальну можливість першими скуштувати кращі вина фестивалю, крім того тут пригощатимуть і сирною продукцією. 

Нагадаємо,  6 травня у м. Виноградів на території парку Перені пройде традиційний фестиваль виноградарів-виноробів "Угочанська лоза". Протягом дня в парку триватиме експозиція «Сільських дворів» та виставка-продаж кращої виноробної продукції. В амфітеатрі лунатиме жива музика від автентичних фольклорних колективів, працюватиме дитяче містечко з атракціонами, тематичні фотозони. Урочистому відкриттю передуватиме святкова театралізована хода центральними вулицями міста. 

Напередодні, 5 травня, в межах фестивалю «Угочанська лоза»  відбудеться екскурсія вузькоколійним потягом «Винний шлях Боржавською вузькоколійкою». Гостей на зупинках від Виноградова до с. Шаланки чекатимуть розваги фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів. 

27 квітня 2018р.

Теги: дегустація, вина, лоза

НОВИНИ: Соціо

13:15
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 8
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
» Всі новини