На проект пасажирського залізничного сполучення Мукачево-Будапешт необхідно орієнтовно 5,5 млн євро

Про необхідні для втілення проекту кроки "Магістралі "розповів заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

На проект пасажирського залізничного сполучення Мукачево-Будапешт необхідно орієнтовно 5,5 млн євро

Зі слів посадовця, для впровадження проект пасажирського сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)/Будапешт потрібно виконати: реконструкцію 10,3 км колії, модернізацію 41 км контактної мережі та електрифікацію 3,2 км.

"У результаті отримаємо надійне залізничне сполучення з Угорщиною, що дасть можливість пасажирам дістатись із міст Закарпатської області (Чоп, Батєво, Мукачево) до країн Європейського Союзу та у зворотному напрямку без очікування перестановки колісних пар чи зміни поїздів за обраним маршрутом. Реалізація проекту допоможе покращити якість пасажирських перевезень залізничним транспортом, створить для мешканців Закарпатської області, гостей і ділових партнерів регіону додаткові зручності. Крім того, виконання комплексу ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів зазначених дільниць колії 1435 мм Мукачеве—Чоп—Держкордон сприятиме вантажним перевезенням на них за рахунок збільшення швидкості руху", - зауважив В. Довгань.

Для втілення проекту необхідно орієнтовно 5,5 млн євро (зокрема ремонтно-відновлювальні роботи залізничної інфраструктури на дільницях: Мукачево—Чоп—Держкордон (Угорщина) — 3,81 млн євро, Чоп—Держкордон (Словаччина) — 0,83 млн євро, реконструкція станції Мукачево — 0,81 млн євро.

Також потрібно забезпечити відповідним рухомим складом (колія 1435 мм) для обслуговування сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)/Будапешт.

27 квітня 2018р.

Теги: проект, сполучення

Коментарі

вуву 2018-04-28 / 14:46:05
Знову ж ще раз ... Для того щоб розкрадати державні гроші і омелян і його заступник довгань будуть нам всім гарно брехати про необхідність цього проекту. Що цілком сумнівно щодо його доцільності .
В той самий час як залізничне сполучення між раховом і великим бичковом ... Можна вважати невідкладним ... Що вже нарешті зробити кругове залізничне сполучення через всю область ... З огляду на всезростаючу кількість туристів до нашого краю.
Але в міністерстві ... тупо відмовчуються.
Чи знову треба щоб петя особисто дав вказівку добудувати цей відрізок дороги.

WWW 2018-04-28 / 12:48:02
Цей проект - абсурдний, безтолковий, він - для дерибану грошей. Чим відрізнятиметься сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)/Будапешт від уже існуючого Чоп-Загонь/Будапешт. Та лиш тим, що невелика частина пасажирів зможе сісти на поїзд раніше, ніж би сідала у Чопі. Причому, звісно, за дорожчою ціною (бо це міжнародний поїзд), ніж би їхали із Чопа. А тепер до Чопа частина пасажирів їде вітчизняними поїздами і там пересідає на поїзд до Загоні/Будапешта, а за проектом пересідатимуть у Мукачеві. От і всі "додаткові зручності", що обійдуться державі у 5,5 млн.євро, які можуть окупитися хіба що через сотню років.
При цьому, існуюче залізничне сполучення між Україною і Угорщиною через малий потік пасажирів є нерентабельним. І справа зовсім не в тому, що поїзд відправляється з Мукачева чи Чопа. А в організації і комфортності пасажирських перевезень.

Вуву 2018-04-28 / 05:16:25
Слухай вітя ... Тут така думка.
Якщо хуни так хочуть ... Щоб йіні "співвітчизники мали такий комфорт і легко добирались до будапешта з мукачева ... То нехай ВОНИ ЗНАЙДУТЬ ТІ 5.5 МЛН € ... І ЗРОБЛЯТЬ ВСЕ ЯК ТРЕБА СВОЙІМ КОШТОМ.
ЦЕ Ж В ЙІХНІХ ІНТЕРЕСАХ ПЕРШЗАВСЕ.
Якщо фонд егера за дякую так роздає фінгранти на право і на ліво ... Значить в них гроші є .
А якщо є гроші і йім треба ... Бо вони так хочуть ... ну то нехай роблять.
(5.5 млн € на дорозі не лежить).
А ці гроші нам краще перенаправити на реконструкційу "кушницькойі анці".
Інша справа що тоді ні ти ні омельян ні маскаль ... Не зможете подерибанити на тендері і віджати .
Ну шо зробиш ... Інші часи настали.
Треба з цим ділом завязувати .

Вуву 2018-04-28 / 05:05:39
Дєд ти який то недоумкуватий ...
Для того щоб на тій реконструкційі "ВІДЖАТИ БАБЛО" ... а потім ... Правильно ... Гори вона вогнем .
(Нікому не потрібна).

Читатель 2018-04-27 / 21:23:18
Относительно "ненужной" детской ж.д. Вопрос я ставил другой! При чем тут "она не нужна"? Вопрос в другом - выли-завывали некоторые, что "как так", а сезон пришел, уже всё. Вопли и вой прекратились!

Второе. В ее реконструкцию были вложены деньги довольно большие! Зачем? Чтобы чуть запустить детскую железку, и снова, на годы, забыть о ней?

Вуву 2018-04-27 / 18:48:37
Ну це ж заступник омельна ... Тут все ясно ... "Кабінетна сволочь" ... яка навіть поняття не має як що де і куди . омельян був зявився ... Тай то по наказу петі . А так то б закарпаття в очі того омельяна і не бачило ... А що говорити про його заступника.?
Сидить в кабінеті цілими днями і наче що сь там робить ... Або робить вигляд що роботь ?

Пітю 2018-04-27 / 18:16:36
Звідки-ж вони такі беруться, сцуко? Нащадки комсомольців з країни нестрашених ідіотів. Ви хоть сраки свої підніміть з м'яких крісел і подивіться на міждержавний перетин. Хто вам буде з Мукачево до Чопа пертися за такі гроші ??? А найцікавіше - в Чопі як ? Всім на вихід і через митний зал ??? І годину-дві догляд ? Бо в Чопі толпи бувають ще ті ! Та вам контрабандисти цигарками рознесуть вагон через 10 хвилин після відправлення.

Корифей 2018-04-27 / 18:08:33
Читателю - они уже и Боржавку ухайдохали. Если додумаються ТУ-шку туда перекинуть - "ляжет" и детская ж.д. Ужгорода. Надеюсь, для этого кишка тонка. Да и в карман ничего не капает.

вуву 2018-04-27 / 18:08:04
Та нікому да кілометрова дитяча залізниця ... Суцільний непотріб.
Ну подумай своіми мозгами що це за залізниця довжиною 1 км 100метрів.
Ідіотизм повний.
Краще хай того паровозіка і вагончики віддадуть на реконструкцю і перекинуть на "кушницку анцю".
А вивільнений берег укріпити ... Підняти (захистити від паводків) ...і зробити гарну набережно зону від театру аж до моста ... Насадити сакур.
... Лип ... Бузка.
А то та частина міста з тою колією виглядає як "МЕРТВА ЗОНА".

Читатель 2018-04-27 / 12:58:38
Кстати! Не по теме, но вопрос связан с этим - о детской ж.д. Ужгорода опять забыли??? То ее закрыли, но затем, как бы "приоткрыли". Затем - снова запустение. И вот, в прошлом году, как бы ее открыли. Но, после осени, уже весна пришла, а ни слуху, ни духу! Причем, даже в программе "Сакура Фест" ничего не упоминается по поводу начала сезона на нашей детской ж.д.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му