На Закарпатті при отриманні 1,5 тис грн хабара затримано керівника райвідділу державної міграційної служби (ФОТО)

Службовця затримали "на гарячому" в його ж робочому кабінеті.

На Закарпатті при отриманні 1,5 тис грн хабара затримано керівника райвідділу державної міграційної служби (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, УЗЕ в Закарпатській області Департаменту захисту економіки НПУ викрито начальника одного з районних відділів Державної міграційної служби України в Закарпатській області, який організував отримання неправомірних вигод за сприяння у вирішенні питання щодо безперешкодного та позачергового отримання паспортів громадянина України та біометричних паспортів, для виїзду за кордон.

Встановлено, що керівник установи, зловживаючи своїм службовим становищем, вимагав та отримав 1 500 грн неправомірної вигоди від мешканця району, за сприяння у вирішенні питання щодо безперешкодного та позачергового отримання біометричного паспорту, для виїзду за кордон.

Затримали службовця у робочому кабінеті «на гарячому» при передачі 1500 грн неправомірної вигоди.

Наразі, йому вже оголошено про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України) та затримано в порядку ст.208 КПК України.

Перевіряються інші факти отримання керівником районного відділу ДМС неправомірних вигод за видачу паспорта громадянина України та біометричних паспортів, для виїзду за кордон, повідомляє прес – служба прокуратури Закарпатської області

Довідка

За вчинення даного злочину, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

27 квітня 2018р.

Теги: хабар, керівник. затримання

Коментарі

до Шефа 2018-04-29 / 00:49:59
Так то тільки один габар. А скільки їх протягом дня. Протягом одноги тижня та протягом одного місяця. Всі хто робив паспорт і не записувався в чергу яка триває нібито 3 місяці знають що треба в паспорт при першому звернення до міграційної служби поставити 1500 грн. P.S. Цікаво чому саме начальника районного відділу міграційної служби підставили... Бо може вже нахабно і забагато брав. Не вірю я у його невинність чистоту і прозорість. Просто так на хабарах не затримують.

Шеф 2018-04-28 / 19:20:50
Підстава 100% а за все відповідати потрібно ця справа в суді помре а комусь буде не солодко в кінці ролі можуть помінятися ідіоти тупорилі нормальних людей підставляють хабарнка зловили 1500 гривень ви ще по тсн покажіть

Свiй 2018-04-28 / 07:18:29
СВОЛОЧI!!!

до ........ 2018-04-28 / 00:07:57
Малицький під страхом смерті змусив брати того начальника хабар. Відмовився б повідомив прокуратуру та прокурори затримали б того хто давав, а не того що брав.

........ 2018-04-27 / 19:28:39
Малиццький тото всьо наробив

Житель до ужгородця 2018-04-27 / 18:10:17
Як на те пішло то вся Україна чекає свої паспорти по 4 місяці в тому числі і я..і я так думаю не за це хабар давали, а за то щоб в черзі не стояти. Нетерплячі всі..хоті ли би прийти й нараз здати докум. А інші? Чесно чекають своєї черги. Тому садити треба і того хто дає хабар і того хто бере.

ужгородець 2018-04-27 / 18:02:27

до гуцулів 2018-04-27 / 14:57:36

А обл. керівники Михалишин з Бердаром хіба десь ділися? Пережили Януковича, живуть при Петру Мальдівському та й далі, думаю, будуть "реформувати" та "покращувати")
Такі фахівці потрібні всім владам)))

НАБУ 2018-04-27 / 17:46:51
Так ..так подробніше про Бітляна і Кавку?

гуцули 2018-04-27 / 14:57:36
мало, що змінилося... На місцях залишилися ті ж працівники, які були...чомусь не помогло нове голландське обладнання, яке помпезно "запускали" на ПК"Україна", в першій декаді січня...
щось мало "підчистили", "підфарбили", але система продовжує "хворіти" і при тому це вже хронічно...
Звичайно потрібне повне перезавантаження системи чистими кадрами "без зв"язків" (родини і знайомих) і мотивація...

До Ніка 2018-04-27 / 14:00:45
А подробніше про Бітляна і Кавку? Щоб люди не путали про кого іде мова!

ужгородець 2018-04-27 / 13:53:17

до Жителя 2018-04-27 / 11:05:56

Прийняти-то приймуть по черзі. А потім 4 місяця чекати ПО ЧЕРЗІ за 570 грн. паспорт?)))

Нік 2018-04-27 / 11:23:54
Тупа підстава!!! Но типирь Бітлян з Кавкою алкоголіком збриють з нього 50 тон капусти, бо то людина публічна гроші має, плеснуться по жебови тай будуть на майські праздники пити файний віскарик, і їм за то нич не буде.

Житель 2018-04-27 / 11:05:56
От смішні люди..а нащо даєте хабарі чиновникам, суддям, лікарям? Стань в чергу і чекай доки приймуть. Я почекав і здав документи без хабаря. Мож подумати що не приймуть