В Ужгороді погодили ще кілька дозволів на зовнішню рекламу

Проект рішення про зовнішню рекламу розглянули сьогодні на засіданні міськвиконкому в Ужгороді.

Так, члени виконкому проголосували за надання дозволу на зміну місця розміщення рекламної конструкцій (білборд) розміром 6 м х 3 м з перехрестя вул. Підгірної – Міклоша Берчені на перехрестя Слов’янської набережної – Олександра Радищева підприємцю Івану Палінкашу, цьому ж підприємцю продовжили термін дії дозволів на розміщення двох рекламних конструкцій «білборд» розміром 6 м х 3 м на перехресті Слов’янської набережної – Олександра Радищева до 1 жовтня 2019 року. Також надали дозволи на розміщення об’єктів зовнішньої реклами строком на 5 років:

- підприємцю Роману Мандзюку - на розміщення рекламної конструкції (сітілайт) розміром 1,2 м х 1,8 м на Слов’янській набережній, 23 – 1 од.;

- приватному акціонерному товариству «Київстар» на розміщення рекламної конструкції (щит) розміром 23,25 м х 1,2 м по пл. Кирила і Мефодія, 1 – 1 од.;

- приватному підприємству «РБ-Трейд» на розміщення рекламної конструкції (стела) розміром 1,2 м х 2,52 м по вул. Собранецькій, 138 а – 1 од.

Зазначені фізичні особи-підприємці та юридичні особи мають укласти (переукласти) з департаментом міського господарства договір тимчасового користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

За порушення вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Ужгороді, затвердженого рішенням виконкому від 30.05.2012 № 164, на сьогоднішньому виконкомі відмовили у видачі дозволів на розміщення рекламних конструкцій підприємцю Марині Агаповій (щит) розміром 6 м х 3 м по вул. Собранецькій,130 – 2 од.) та товариству «Патент» (брандмауер) розміром 4,8 м х 6,8 м на фасаді будівлі по вул. Гагаріна,105 – 1 од.).

25 квітня 2018р.

Теги: реклама, дозволи

НОВИНИ: Соціо

22:42
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустської громади Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
» Всі новини